Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Грем’яче: розповіли про ігрові технології на уроках фізики

15:00 26.02.2017
358

У школі села Грем’яче провели семінар-практикум для вчителів фізики «Застосування ігрових прийомів навчання під час вивчення фізики».

Осередковий семінар-практикум відбувся 16 лютого на базі ЗНЗ І-ІІІ ступенів села Грем’яче. Про це повідомляє офіційний сайт відділу освіти Ківерцівської РДА.

Захід відбувся з метою розкрити місце і роль ігрової технології в навчальному процесі, сполучення елементів гри та навчання а також розкрити функцій педагогічних ігор.

У роботі майстер-класу взяли участь вчителі фізики НВК, ЗОШ І-ІІІ ступенів селища міського типу Цумань, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Сильне, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Журавичі, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Городище, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Липне, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Холоневичі, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Карпилівка, ЗОШ І-ІІ ступенів села Башлики, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Грем’яче.

Значення гри неможливо вичерпати й оцінити розважально-реактивними можливостями. Поняття «ігрові педагогічні технології» включає досить велику групу методів і прийомів організації педагогічного процесу у формі різних педагогічних ігор. На відміну від ігор взагалі, педагогічна гра має істотну ознаку - чітко поставлену мету навчання й відповідні їй педагогічні результати, які можуть бути обґрунтовані, виділені в явному вигляді й характеризуються навчально-пізнавальною спрямованістю. Ігрова форма занять створюється на уроках за допомогою ігрових прийомів і ситуацій, що виступають як засіб спонукання, стимулювання до навчальної діяльності.

Під час проведення майстер-класів захопливою та креативною виявилась робота учасників семінару, які демонстрували використання ігрових прийомів на уроках фізики та поза ними

Педагоги активно включались у діалог, висловлювали думки щодо значення ігрових технологій у розвитку ключових компетенцій школярів. Учасники ,«перевтілючись» взяти активну участь у педагогічних іграх «МЕМО», «Пошук скарбів», «Інформайійна квітка», «Розумний куб», «Чи знаєте ви формули?», «Суд над внутрішньою енергією», у яких продемонстрували творчі та акторські здібності, культуру спілкування.

Завершилась робота майстер-класу обміном враженнями від проведеного семінару, які засвідчили про необхідність та значимість, особливо для молодих педагогів, таких заходів.


Коментарі
19 червня
Вчора
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
10.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин