Ківерцівські легкоатлети представили Ківерцівщину на львівських змаганнях

03 Березня 2017, 21:24

10 кращих спортсменів Ківерцівської ДЮСШ 25 лютого у Львові взяли участь у Відкритій першості Львівського училища фізичної культури з легкої атлетики.

Змагання відбулося у приміщенні на призи Львівських олімпійців серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження. Про це повідомляє спільнота у Vk «Ківерцівська Дюсш».

У змаганнях взяли участь 10 кращих спортсменів Ківерцівської ДЮСШ даної вікової категорії. Всі учні показали хороші особисті результати.

Найрезультативнішими стали  Марія Чепура та Мельник Дмитро. Перша здобула срібло на дистанції 600 метрів з часом 1,53,5 секунд. Мельник Дмитро посів 4 місце на дистанції 600 метрів з часом 1.49 секунд. До третього місця його відділяла всього одна сота секунди для третього місця.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Андрій Данилюк, Данилюк О.А. та Огоновська О.В.