Ківерцівські легкоатлети потрапили до збірної Волині

25 Квітня 2017, 12:23

Команда району  в загальнокомандному заліку виборола бронзу.

У  Луцьку відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед  Дитячо-юнацьких спортивних шкіл Про це повідомляє офіційний веб-сайт Ківерцівської райдержадміністрації.

Змагання відбулись серед учасників 2000 року народження та молодших задля виявлення та відбору кращих спортсменів до складу збірної команди Волині для участі в чемпіонаті України в місті Кропивницький. В змаганнях взяли участь 16 команд та понад 300 учасників зі всієї Волині. Район представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ.

Переможцями змагань стали Мирослава Панасюк на дистанції 800 метрів з результатом 2,22 хвилини та Ірина Чиж на дистанції 3000 метрів з результатом 11,42  хвилини посіли І місцяІванна  Королюк на дистанції 3000 метрів з результатом 11,56 хвилини виборола ІІ місце.

Дмитро Мельник  на дистанції 3000 метрів з результатом 11,10,5, Артем Ховайло у стрибках в довжину  (5.44 метри), Марія Чепура на дистанції 400 метрів  (1.07.5) вибороли  ІІІ місця.

Ангеліна Чумак у стрибках  у довжину (4.59 метрів) посіла 4 місце. Орест Харитонюк на дистанції 400 метрів (58.7) посів 6 місце. Василь Кисель  на дистанції 800 метрів  (2.19.7) посів 8 місцеМарта Самолюк  на дистанції 400 метрів (1.14с), Юлія Лавренюк  на дистанції 800 метрів (2.51.7.)  Софія Нарушевич на дистанції 400 метрів (1.15.0с.),  Діана Куцик на дистанції 800 метрів (2.57.5.), Настя Кузьмич на дистанції 400 метрів (1.19.) посіли відповідно 13, 14, 15, 17, та 20 місця. В естафеті юнаки посіли 3 місце. (результат– 2.25.2).

Збірна команда ДЮСШ в загальнокомандному заліку виборола 3 місце.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Олександр та Андрій Данилюки, Олександр Левчук та Оксана Огоновська.