Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ківерцівщина: служити в армії тепер можна без зброї

17:15 16.06.2017
234

Близько двох десятків солдатів, що сьогодні перебувають на військовій службі у Ківерцівському районі, не користуються зброєю

Відповідно до Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” громадяни України мають право на альтернативну службу, якщо виконання військового обов’язку суперечать їхнім релігійним переконанням і якщо вони належать до релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, повідомляє сайт Ківерцівської райдержадміністрації.

Станом на 1 червня 2017 року на обліку в управлінні соціального захисту населення знаходиться 18 громадян, які успішно проходять альтернативну службу у Ківерцівському районі.

Відповідно до представлених довідок громадян, що проходять невійськову службу двоє належать до Євангельських християн-баптистів, 15 – до християн віри Євангельської та один – до Свідків Єгови.

Нагадаємо, що на альтернативну службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням, документально або іншим чином підтвердили істинність своїх переконань.

Коментарі
17 грудня
Вчора
15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин