Спортсмени з Ківерців вибороли призові місця на змаганнях у Харкові

22 Червня 2017, 10:54
2053

Вихованці Ківерцівської спортивної школи стали призерами харківських змагань з легкої атлетики

У місті Харків з 14 по 16 червня відбувався чемпіонат України з легкої атлетики серед дітей 2002 року народження і молодших, в якому взяло участь близько 1000 учасників. Про це повідомляє Район.Ківерці заступник Ківерцівської дитячої та юнацької спортивної школи Оксана Щербинська.

Це були заключні змагання літнього сезону для атлетів цієї вікової групи. У складі збірної команди Волинської області участь в змаганнях брали вихованці Ківерцівської ДЮСШ: Мирослава Панасюк, Дмитро Мельник та Марія Чепура.

У перший день змагань у запеклій боротьбі за чемпіонство серед сорока учасниць Мирослава Панасюк виборола ІІ місце на дистанції 1500 метрів з рекордним для себе часом 4.45.5.

У другий день змагань Мирослава Панасюк на дистанції 800 метрів з найкращим результатом увійшла в фінал де посіла ІV  місце з результатом 2.19.1 секунд. Також збірна команда області з естафетного бігу серед  15 областей завоювала ІІІ місце, в складі якої була Мирослава.

Наймолодшим учасником змагань був Мельник Дмитро, який вперше брав участь у змаганнях такого рівня та посів ХІ місце серед 16 учасників на дистанції 3000 метрів з результатом 10.36.7 секунд.

Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач з легкої атлетики Олександр Данилюк.