Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У «Цуманській пущі» проведуть безкоштоний екопохід

14:23 16.07.2017
517

Під час походу «Від Кормина до Лопатня» організатори планують оглянути низку природних комплексів

Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» запрошуємо взяти участь в одноденному пішому екопоході територією парку, про що повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Під час мандрівки ми плануємо оглянути різні природні комплекси: діброви, заплава річки Кормин, заболочені лісові ділянки, сосново-дубові ліси; сліди Першої та Другої світових воєн та національно – визвольних змагань.
Маршрут пролягатиме через ландшафтний заказник Кормин – урочище Пійло – ботанічну памятку природи Древина – заповідне урочище Цуманська пуща – Музей волинського лісу в урочищі Лопатень, – інформують організатори.

Протяжність маршруту стоновить приблизно 20 кілометрів.

Захід безкоштовний, але будуть транспортні витрати. Для доїзду до точки старту та повернення в Луцьк буде замовлено бус. Вартість проїзду (оренда бусу) буде розподілена між учасниками, в залежності від кількості записаних людей. Орієнтовно 100-150 гривень.

Однак, існують обмеження кількості учасників, яких повинно бути не більше 15 осіб. Є також вікове обмеження: учаснику має виповнитися 18 років на момент проведення.

Реєстрація учасників за Google формою: https://goo.gl/forms/m76zPLF3nJI5Hfr43

Всю іншу інформацію щодо проведення походу ви можете дізнатися на сторінці Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2018
20.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин