Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ківерці: нема кому безхатьків-небіжчиків доставляти у морг

09:23 14.09.2017
320

Питання доведення померлих безхатченків до паталого-анатомічної лабораторії стало предметом гострої дискусій у Ківерцівській райраді.

За законом, цю функцію повинна нібито виконувати поліція, проте вона навідріз відмовляється, а змусити її немає механізму. Голови сільрад також скаржилися на неврегульованість цього питання. З цього приводу навіть відбулося нарада у Ківерцівській РДА за участю представників райради і громадськості, – пише Вголос.

Тому на позачерговій сесії Ківерцівської районної ради депутати розглянули питання щодо надання частини паталого-анатомічного приміщення для здійснення цієї діяльності одному з місцевих підприємців на пільгових умовах. Проте воно так і не знайшло необхідної кількості голосів депутатів.

Під час його обговорення виступали два підприємця, які займаються ритуальними послугами в районі, і які мають бажання здійснювати «доставку» тіл безхатченків. Один з них навіть інвестував власні кошти у ремонт частини приміщення паталогоанатомічної лабораторії. Однак, договір з ним депутати райради не підтримали, як аргумент вказавши, що він не місцевий. У результаті проблема з довезенням померлих соціально неблагополучних осіб залишилася невирішена.

Коментарі
22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2018
19.01.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин