Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Цуманській ОТГ відбулася перша сесія

10:37 19.11.2017
732

У новоствореній Цуманській об’єднаній територіальній громаді відбулася перша сесія.

Про це Район.Ківерці повідомляє прес-служба Волинського УКРОПу.

Нагадаємо, 29 жовтня в Цуманській ОТГ відбулися вибори голови і депутатів громади. До Цуманської ОТГ ввійшли три сільських ради – Берестянська, Холоневичівська та Липненська і Цуманська селищна рада. Загальна кількість населення – більше 10 тисяч людей. На виборах головою громади обрали Цуманського селищного голову Анатолія Дорошука.

На першому пленарному засіданні сесії депутати і голова отримали посвідчення, обрали секретаря та визначилися, в яких комісіях працюватимуть. Зокрема, в Цуманській селищній раді були створені 4 постійні депутатські комісії – комісія бюджету, фінансів, планування розвитку підприємства, управління комунальної власності; комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства; комісія з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку та комісія з питань освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення.

«Ми, як районна влада, сподіваємося на тісну співпрацю із Цуманською громадою, адже вона є вагомим платником податків в нашому районі, має розгалужену сітку культурних, освітніх та навчальних закладів. Очільником цієї громади став досвідчений управлінець і господарник, який має чітке бачення розвитку цієї громади», – підкреслює голова Ківерцівської районної ради Василь Хмілевський.

До слова, в Цумані 5 кандидатів претендували на одне депутатське крісло. На думку голови ОТГ, зважаючи на таку боротьбу за мандат, в раду пройшли найдостойніші із кандидатів.

«Наше завдання – створити умови для життя мешканців. Щоб в селах нашої громади лишалися жити люди. Адже коли працюють школи, працюють садочки, хороше транспортне сполучення, є інвестиції в бізнес і створені робочі місця – то люди не будуть їхати за кордон в пошуках кращого життя. Моє завдання – зробити все для комфорту мешканців громади, – каже голова Цуманської ОТГ Анатолій Дорошук. – В майбутньому, я бачу, що ця ОТГ об’єднає близько 20 тисяч людей».

Друге пленарне сесійне засідання відбудеться в понеділок, 20 листопада і на ньому депутати Цуманської ОТГ спільно створюватимуть виконком ради ОТГ та затверджуватимуть стратегію розвитку своєї громади.


Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин