Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Делегація з Ківерців відвідала місто-партнер в Польщі

17:19 21.11.2017
242

З 15 по 17 листопада делегація Ківерцівської міської ради побувала в партнерському місті Томашув Любельський республіка Польща. Візит відбувався в рамках проекту програми «Томашув Любельський – успіх польської адміністративної реформи».

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ РП у рамках співпраці в галузі публічної дипломатії 2017, ‒ повідомляє прес-служба Ківерцівської міськради.

Учасники навчального візиту мали можливість прослухати серію лекцій та презентацій про Томашув Любельський, як приклад польської системної трансформації, формування місцевого самоврядування протягом багатьох років. Зокрема, були презентовані механізми прозорості у самоврядуванні, систему освіти у місті, організацію системи очистки міста, муніципальні інвестиційні проекти Томашув Любельського, підприємство Водопостачання та Каналізації, Приміщення Навчально-Виховного центру для неповносправних осіб, Міську Публічну Бібліотеку, Центр Моніторингу Міста і Ринок, приклади економії енергії («вітрова ферма», «сонячна ферма»), проекти, здійснені в рамках бюджету участі (мультимедійна шахова майстерня), діяльність навчально-конференційного центру Люблінського католицького університету в Томашуві Любельському.

Бурмістр Томашува Любельського Войцех Жуковський з гордістю презентував місцевий парк, який оновили два роки тому за кошти Європейського Союзу. Такий проект вартував 6,5 млн злотих. У парку заборонено вигулювати собак, є «сухий» фонтан, скейт-майданчик та літній концертний зал на 400 осіб. Були думки, що такі вкладення не продукують робочих місць, але бурмістр переконаний, що наявність спільних місць відпочинку є складовою культури будь-якого міста.

Проводячи підсумки візиту можна сказати, що досвід отриманий в рамках навчального візиту є актуальним на даний момент часу, оскільки в Україні відбувається адміністративно-територіальна реформа та створення об’єднаних територіальних громад.


Коментарі

Ківерчук

14:34 22.11.2017

Побачим як польський досвід буде втілюватись в нашій громаді і в наших умовах..

15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2017
12.12.2017
11.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин