Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Двоє педагогів з Ківерцівщини боротимуться за звання кращого вчителя року

12:01 02.12.2017
496

У Ківерцівському районі поборотися за звання найкращого вчителя року з української мови та літератури виявили бажання двоє педагогів з ківерцівської та холоневицької шкіл.

Про це пише ІА Конкурент.

У грудні стартує Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018», в якому за звання найкращого змагатимуться вчителі німецької мови, фізики, української мови та літератури, фізичної культури.

Участь у першому (районному/міському) турі братиме 5401 педагогічний працівник. Найбільшу кількість учасників зареєстровано у номінації «Українська мова та література» – 1961. Також перемогу в своїх номінаціях виборюватимуть 1546 вчителів фізичної культури, 1200 – фізики, 694 – німецької мови, – інформує Урядовий портал.

Цього року вперше до конкурсу долучились викладачі загальноосвітньої підготовки закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, загалом 68 осіб.

Найактивнішими учасниками першого туру виявилися вчителі з сільської місцевості. Таких педагогів зареєструвалося 2406. Ще 647 – з селищ міського типу і 2348 – з міст. Об'єднані територіальні громади представляють 456 педагогів.

Серед конкурсантів – представники навчальних закладів різних типів: загальноосвітні школи (3360), спеціалізовані школи (318), навчально-виховні комплекси (1059), гімназії (422), ліцеї (155), колегіуми (23), заклади професійної (професійно-технічної) освіти (63), заклади фахової передвищої освіти – 5. У 602 закладах відбувається поглиблене вивчення предмета, з якого проходить цьогорічний конкурс.

Більшість учасників – вчителі-жінки (3937), чоловіків – 1464.

З Волині у номінації «Українська мова та література» боротимуться за звання найкращого:

  • Оксана Антонюк, ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці
  • Тетяна Барська, ЗОШ с.Липини
  • Галина Бирук
  • Марія Білан, ЗОШ м. Устилуг
  • Маряна Богданюк, Нововолинська ЗОШ №6
  • Тетяна Богданович, Володимир-Волинська ЗОШ №1
  • Світлана Василюк, ЗОШ І-ІІІ с. Бужанка
  • Галина Веремчук, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі
  • Руслана Войтюк, ЗОШ І-ІІ ст. с. Немир
  • Галина Ганжа, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі
  • Світлана Гапонюк, Нововолинська гімназія
  • Катерина Гелюта, КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13 Луцької міської ради"
  • Галина Геращенко, Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
  • Світлана Гнатюк, Степківського НВК "ЗОШ І-ІІ ст-ДНЗ"
  • Світлана Головенець, Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3
  • Наталія Горбунова, Селецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Полонської
  • Олена Данилюк, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Ковеля
  • Олена Джига, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№1-гімназія" смт Іваничі
  • Оксана Домальчук, Торчинська ЗОШ I-III ступеня
  • Лідія Доскоч,
  • Лариса Завиднюк, ЗОШ І-ІІ ст. с.Білопіль
  • Оксана Задерей, Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17
  • Оксана Занюк, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Пульмо
  • Катерина Зінчук, ЗОШ І-ІІІ №8 м. Ковель
  • Ірина Зуб, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Облапи, Ковельського району
  • Людмила Каліщук, Загальноосвіня школа І-ІІІ ст. с. Березовичі
  • Жанна Карпук, Загальноосвітня школа с. Хобултова
  • Тетяна Качинська,
  • Валентина Киричук, НВК с. Машів
  • Алла Кисель, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№1-гімназія" смт Іваничі
  • Наталія Король, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухів
  • Світлана Корпас, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прохід
  • Олена Корпач, ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. М. Заліпи
  • Людмила Крощук,
  • Людмила Кубай, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красноволя
  • Лілія Кузьмич, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне
  • Тетяна Кульган, Горохівської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. ім. І.Франка
  • Тетяна Кумецька, Загальноосвітня школа с. Хобултова
  • Наталія Лащук, Синьківський НВК
  • Валентина Литвинчук, ЗОШ І-ІІІ с. Бихів,
  • Лариса Любохинець, НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей м. Володимира-Волинського
  • Наталія Мазурок, КЗ "Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.Байдовського"
  • Віра Мазурчук, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Риковичі
  • Валентина Марчук, НВК "ЗОШ І-ІІІст.- дит.садок" с.Щедрогір - Волинська область
  • Степанія Матейчук, Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  • Наталія Матящук, школа І-ІІ ст. с. Духче
  • Жанна Мельничук, КЗ "Іваничівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Ю.Лелюкова"
  • Марія Менькач
  • Катерина Мирошниченко, ЗОШ І-ІІІ с. Седлище
  • Валентина Мороз
  • Надія Муха, Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Олена Новак, ЗОШ І-ІІ ступенів, села Старий Порицьк
  • Тетяна Октисюк, "НВК-ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок села Самари-Оріхові
  • Оксана Павельчук, НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія" смт Стара Вижівка
  • Тетяна Павельчук, Нововолинська спеціальна загальноосвітня школа № 9
  • Наталія Панасюк, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холоневичі
  • Олена Панікова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" с. Льотниче
  • Світлана Парафін, НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія"
  • Світлана Пасаман, Любомльська районна гімназія
  • Людмила Пеприк
  • Олеся Півень, Буцька загальноосвітня школа
  • Ольга Повзун, Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського
  • Ольга Потапчук, ЗОШ І-ІІІ ст.с.Луковичі
  • Віта Раковець, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№1-гімназія" смт Іваничі
  • Людмила Романюк, КЗ "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука
  • Наталія Рощук, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Береськ
  • Наталія Руга, Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
  • Наталія Самрук, Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5
  • Світлана Свідерська, Бубнівська ЗОШ
  • Олена Сироватка, Нововолинський ліцей-інтернат
  • Тетяна Сироватка, Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького
  • Ольга Сіньковська,
  • Олеся Совершенко, Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 23
  • Руслана Солов′янчик,
  • Світлана Сорочук, Шацька школа-гімназія
  • Алла Сташук, Ковельська ЗОШ І – ІІІ ст. № 12
  • Ірина Стрельнікова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли
  • Лілія Ткачук, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Ласків
  • Наталія Ткачук, Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3
  • Галина Трач, Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Верба
  • Оксана Трофімчук
  • Ірина Філімонюк, Куснищанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів
  • Юлія Філюк, НВК с.Замшани
  • Ліна Хандрук, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли
  • Наталія Хлапук, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Смолярі
  • Володимир Хлопук,
  • Лідія Хомич,
  • Наталія Хомін, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Павлівка
  • Віра Цвітенко, ЗОШ №1 смт.Маневичі
  • Наталія Цюцюр, Трубківська ЗОШ І-ІІ ст
  • Оксана Чак, Ковельська гімназія
  • Раїса Шинкарук, НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок" с. Здомишель
  • Світлана Шпур,
  • Людмила Штик, НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок ім. Петра Штика
  • Оксана Юрчук,
  • Ася Ясюк,
  • Ірина Ярошук,
  • Тетяна Ярош, Ковельська СШ№3 І-ІІІст. ім. Лесі Українки
Коментарі

444

22:34 03.12.2017

а Бевза з медколеджу і Фурманиху то шо не взяли? тож такі викладачі із себе ставлять

правда

23:06 03.12.2017

та він сидить на пенсії молодим місця не уступить старий пердун

15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2017
12.12.2017
11.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин