Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Водій п'є каву – люди мерзнуть: ківерчани про ківерцівські маршрутки

12:26 14.01.2018
1424

Ківерчани цілу годину мерзли, очікуючи маршрутне таксі. У той час, як згідно з графіком, маршрутки повинні курсувати кожні 20 хвилин.

Про це на сторінці написала обурена ківерчанка Аня Бліннікова.

(Текст подано без правок)

Є люди, а є ківерцівські маршрутчики. Це окрема каста, на яку не має впливу ніхто- ні влада, ні ківерчани, ні правоохоронці, ні антимонопольний.

Наприклад. Минулого року проїзд з Ківерець до Луцька однаково зріс в усіх маршрутках без жодного погодження зі сторони місцевої, районної і обласної влади.

Цього року теж саме - проїзд зріс, люди це проковтнули, маршрутчики і перевізники жирують. Але обурює не це. Згідно графіку, про який ходять в Ківерцях легенди, маршрутки мають ходити кожні 10-15 хвилин. У вечірні години - через 20 хвилин.

Та менше з тим. Сьогодні, 13 січня маршрутки не було годину. Про те, що в на вихідні в маршрутчиків особливий графік ніхто з ківерчан не знає, я впевнена, крім самих водіїв.

І про людяність. Цю годину – з 19:00 до 20:00 у мороз 10 °С люди тупцювали і мерзли на зупинках, на автостанції у Ківерцях, поки автобус стояв на протележній стороні дороги, а його водій пив каву. Бо ж бачте, згідно ЙОГО графіку, він виїзджає за півгодини, перед ним має бути маршрутка. Тож хай люди її чекають на морозі.


Коментарі
22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин