Спортивний Новий Рік: Ківерцівська ДЮСШ провела спортивні змагання з нагоди свят

15 Січня 2018, 13:16
7242

З 2 січня в залі Ківерцівської дитячої та юнацької спортивної школи розпочався традиційний турнір з міні-футболу «Сніжинка 2018» серед учнів шкіл міста присвячений Новорічним та Різдвяним святам.

Про це інформує заступник директора  Ківерцівської ДЮСШ Оксана Щербинська.

Змагання розпочали учні 3-4 класів, згідно яких команди посіли наступні місця:

• І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №3
  • ІІ місце – НВК  Ківерцівська районна гімназія
  • ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  • IV місце – Ківерцівська експериментальна школа
  • V місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №4

3 січня  змагалися  учні 5-6 класів, за підсумками участі в яких команди посіли наступні місця:

• ІІІ місце – Ківерцівська експериментальна школа
  • IV місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4  січня були проведенні змагання серед учнів 7-8 класів, де команди посіли наступні місця:

• І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №3
  • ІІ місце – НВК  Ківерцівська районна гімназія
  • ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  • ІV місце – Ківерцівська експериментальна школа

5 січня відбулись змагання серед  учнів 9-10 класів, згідно яких команди посіли наступні місця:

• І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  • ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №3
  • ІІІ місце – НВК  Ківерцівська районна гімназія
  • ІV місце –Ківерцівська  експериментальна школа

Завершальним етапом турніру 10 січня стали змагання  серед дівчат 2002 р.н. і молодші, де команди посіли наступні місця:

• ІІ місце – Ківерцівська  експериментальна школа
  • IV місце – НВК  Ківерцівська районна гімназія

За підсумками участі учнів загальноосвітніх шкіл міста у змаганнях з міні-футболу ,,Сніжинка 2018’’ у вікових групах серед юнаків та дівчат, місця у загальнокомандному заліку команди посіли:

• ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  • ІІІ місце – НВК ,, Ківерцівська районна гімназія”
  • ІV місце – Ківерцівська  експериментальна школа

Призери та переможець змагань у вікових групах були нагороджені грамотами та солодкими призами Ківерцівської РДА.

За підсумками участі у загальнокомандному заліку команда-переможець та команди-призери були нагородженні грамотами Ківерцівської РДА та  отримали сертифікати на футзальні м’ячі від голови Ківерцівської районної федерації футболу Юрія Ващука.

Загальне керівництво та фінансування по організації та проведенні турніру здійснювалось Ківерцівською РДА. Безпосереднє проведення змагань здійснювалось Ківерцівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

Адміністрація Ківерцівської ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізичної культури шкіл міста за підготовку команд та активну участь команд у турнірі.