Юні ківерцівські легкоатлети гідно представили місто на змаганнях у Сумах

06 Лютого 2018, 10:40
3195

Вихованці дитячої та юнацької спортивної школи (ДЮСШ) міста Ківерці побували на двох змаганнях з легкої атлетики у Сумах.

Про це Район.Ківерці інформує заступнця директора Ківерцівської ДЮСШ Оксана Щербинська.

27-28 січня у місті Суми в легкоатлетичному манежі відбувся перший з головних національних стартів зимового легкоатлетичного сезону – командний чемпіонат України у приміщенні.

У складі збірної команди  Волинської області у цих змаганнях брав участь вихованець Ківерцівської ДЮСШ Микола Пацула, який на дистанції 1500 метрів посів ІХ місце та у естафетному бігу  – виборов І місце.

Також з 30 січня по 1 лютого в місті Суми відбувся Чемпіонат України серед юнаків 2001 року народження та молодші. Участь у змаганнях взяли близько 428 легкоатлетів з 26 регіонів України. Ківерцівський район у складі збірної команди області представляли вихованки Ківерцівської ДЮСШ. У перший день змагань наші спортсменки серед 36 учасниць на дистанції 1500 метрів вибороли місце у фіналі, де в нелегкій боротьбі посіли Мирослава Панасюк – VII місце та Марія Чепура ХІІ місце.