Розповіли деталі ДТП за участі поліцейської автівки у Ківерцях

22 Лютого 2018, 11:46
9807

У середу, 21 лютого, в райцентрі Ківерці автомобіль «Mercedes Benz Vito» під керуванням місцевого жителя, виїжджаючи на перехрестя, не надав перевагу в русі службовому автомобілю «Renault Master» волинської поліції з увімкненими проблисковими маячками та звуковою сиреною. Внаслідок ДТП постраждали водії обох транспортних засобів.

Про це повідомляють на сайті Нацполіції Волині.

Пригода сталася по 12 годині. За кермом автомобіля «Mercedes Benz Vito» перебував 20-річний житель Ківерець. Під час виїзду на перехрестя він не надав перевагу в русі службовому автомобілю волинської поліції. Внаслідок цього відбулося зіткнення обох транспортних засобів. За кермом автомобіля правоохоронців - криміналістичної лабораторії, перебував 29-річний співробітник поліції.

У ДТП травмувалися водії обох автомобілів. Після надання медичної допомоги їх не госпіталізували.

За фактом порушення правил дорожнього руху вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.  

Поліція звертається до усіх учасників дорожнього руху з вимогою неухильно дотримуватися правил дорожнього руху й у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та спеціальним звуковим сигналом дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу та супроводжуваних ним транспортних засобів.

 

 

Коментарі
22 Лютого 2018, 13:59
Добре, що обійшлося без жертв... Тепер подивимось як швидко відновлять світлофор!
22 Лютого 2018, 15:22
Не правда!!!!
22 Лютого 2018, 16:42
Що не правда??
22 Лютого 2018, 17:39
поліція повинна була їхати на червоне пириконавшись що їх пропустять при синему маячку ,
22 Лютого 2018, 19:34
Ніхто й не сумнівався, що відкриють кримінальну справу проти простого смертного.
22 Лютого 2018, 19:38
чому написано, що нікого не госпіталізували коли на відео видно було, що швидка забирає когось на носілках???? то де правда кому вірити????????????????
22 Лютого 2018, 20:30
Що ви піііііііі ... менти їхали без звукового сигналу тількі з проблисковими маяками ... <br/>Підгрибають все під себе а на самому ділі менти неправі..... потрібно слухати свідків а не журналюг продажних що їм скажуть те і пишуть.
22 Лютого 2018, 20:36
швидкість була великою и це факт від 50 км по місту такого руйнування віто і стовба небулоб ,проблисковий можливо и був ввимкнений всю дорогу з Луцька,а звуковий сигнал був включений метрив за 40 до свитлофора и хто встигне стати коли тим бильше їдеш спокійно на зелене?????!!!!!!!!!на мою скромну думку забагато нова поліція(типу) на себе бере!!!все як було так і лишилось зроблять хлопця винним і все діло закрите!Міг бути любий і Я і ВИ!!!!!Ось так
22 Лютого 2018, 21:40
А куди мав дітися той Vito?Маячок дає перевагу в русі але автомобілі які вже на перехресті від дого маячка невипаровуються.Якім потрібно бути нерозумним,щоб непереконавшись в безпечному проїзді перехреся летіти на такій швидкості.Це була перша година дня,пішохідний перехід.Там могли іти діти зі школи.А за ці проблискові маякі це просто маразм ні в одній країні немає такого.Вони ввімкнені постійно нерозберешся чи надавати їм перевагу чи вони просто їздять патрулюють.Водій має вгадати.Що в них на думці.Скількі раз спостерігав за німецькими поліцаями при русі на перехресті вони завжди призупиняються.Чому?Тому,що там сидять поліцаї які поважають закон і людей.А цим писакам ганьба за таку однобоку думку.
23 Лютого 2018, 14:07
Простий хлопчина можливо вберіг чиєсь життя від горе-поліцаїв... Була б на перехресті людина - її б збили безумовно ! Поясніть спочатку правила своїм працівникам ! Та 99 % скинуть на хлопця всю провину, гнила влада приймає гнилі рішення ...
23 Лютого 2018, 15:31
https://www.youtube.com/watch?v=kaRL2YFTXJM&amp;feature=youtu.be
23 Лютого 2018, 15:34
Пішоходам було зелене світло і якби це Віто не зупинило поліцаїв , можливо ,люди постраждали б.Якщо перед машиною не зміг зупинитися,то з пішоходами що булоб? Головне маячки,а все решта їх не цікавить.
23 Лютого 2018, 18:39
https://www.youtube.com/watch?v=kaRL2YFTXJM&amp;feature=youtu.be.подивіться зайдіть відео з камери і робіть висновки.
23 Лютого 2018, 18:39
https://www.youtube.com/watch?v=kaRL2YFTXJM&amp;feature=youtu.be.подивіться зайдіть відео з камери і робіть висновки.
09 Березня 2018, 18:50
Кажуть цей хлопець не перший раз робить аварії, от вам і штунда. кажуть шо святі, а самі людей калічать. То ще й багатий відкупляться...