ДТП у Ківерцях за участі поліцейського авто: оприлюднили відео з камер спостереження

25 Лютого 2018, 20:46
12258

У мережі з'явився відеозапис резонансної ДТП у Ківерцях. Її зафіксували на камери спостереження у магазині «7/23», що знаходиться поряд.

Його на YouTube опублікував користувач Anonim Kivertsi.

Нагадаємо, у середу, 21 лютого, в райцентрі Ківерці автомобіль «Mercedes Benz Vito» під керуванням місцевого жителя, виїжджаючи на перехрестя, не надав перевагу в русі службовому автомобілю «Renault Master» волинської поліції з увімкненими проблисковими маячками та звуковою сиреною.

Внаслідок ДТП постраждали водії обох транспортних засобів.

 

 
Коментарі
26 Лютого 2018, 03:50
Ось, чому, виїжаючи навіть на зелений сигнал світофора, потрібно дивитись по сторонам!
26 Лютого 2018, 09:13
природньо що водій віто спочатку дивився вліво.перешкод нема . зелений. от і поїхав. направо полдивитись вже не встиг при русі. ренуха просто летіла .банальний збіг обставин.
26 Лютого 2018, 12:29
Я вважаю поліція винна в цому дтп на 100% якщо в них навіть і були увімкнені проблискові маячки на таких швидкостях перехрестя не проїжають ні швидка ні поліція !!!!все рівно потрібно на перехрестя знижувати швидкісь !!! Водію мерса співчуваю бо ті бляді не пробачуть йому цієї дтп!
26 Лютого 2018, 16:08
От цікаво, куди це так летіли криміналісти? чи хтось чув їхні пояснення, в чому була така гостра необхідність так гнатись? і сирена була увімкнена?
26 Лютого 2018, 18:11
Та на навчання так поспішала на доблэсна поліція, мусор хай і відкупляэ мастэра і стовба хай ставить, мэтэор!!!
26 Лютого 2018, 19:24
сирена ревіла, її було чутно здалеа
27 Лютого 2018, 00:35
Так, дивитись треба у всі сторони на світлофорі не залежно який колір їдеш... Це буде уроком для всіх учасників цього ДТП... І для поліції що литять на виклик по тривозі і для тих хто думає що "зловив Бога за бороду".
27 Лютого 2018, 07:32
Тепер ні світлофори не працюють, ні світла нема по Чкалова вздовж дороги...Знаючи "блискавичну" реакцію влади, думаю, ще не скоро відновлять.....Можна поглянути на паркан міськради....Вже більш як пів року пройшло як знесли...., а ще до цих пір не встановили....