Безвідповідальний лікар та п'яна медсестра: активіст про ківерцівські лікарні

07 Травня 2018, 14:00
Фото ілюстративне 5261
Фото ілюстративне

Луцький громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм поскаржився на «безвідповідальну» медицину у ківерцівських лікарнях.

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

Як йдеться у дописі, лікар, який оглядав його дитину не зміг поставити діагноз та запропонував почекати, доки дитині не стане гірше, а тоді викликати швидку.

«Поїхали з дитиною в приймальне відділення лікарні в м.Ківерці, зустрів черговий лікар. Після огляду дитини він не зміг надати кваліфіковану консультацію і визначити діагноз, запропонував чекати ще ніч, доки дитині стане гірше та викликати швидку і тоді вони викличуть педіатра

Далі – ще один «сюрприз»:

«Після того ми не змогли чекати і поїхали в інфекційну лікарню ( бо є підозра на вітрянку), нас там зустріла та вигнала п'яна медсестра!!! Така реформа медицини в нашій державі!!! Медицина в районах безвідповідальна і не контролюється Міністерством Охорони здоров'я!», – резюмував Володимир.

Коментарі
07 Травня 2018, 17:19
Скільки можна про це писати.....Вже ж була стаття про це.....
08 Травня 2018, 02:07
Пишіть прізвище героїв-це стимулює.
08 Травня 2018, 03:00
Стимулює кого??
09 Травня 2018, 12:51
Якщо він луцький громадський діяч -чому привіз дитину в Ківерці лікувати? Є обласна дитяча лікарня з цілодобовими відповідальними лікарями.Медсестру перевірили на вміст алкоголю в крові?
09 Травня 2018, 14:58
А хіба по людині не видно коли вона п'яна?? Давно всі знають яка в ківерцях лікарня, і туда звертаються в саму останню чергу. Це зброд, а не лікарня. В ветеринарних клініках тварин краще лікують, аніж в Ківерцях в лікарні
09 Травня 2018, 15:57
Це суб'єктивно.... Видно чи не видно.... Одному видно, іншому ні..
09 Травня 2018, 16:01
Вперед!!! Чуть шо-у ветеринарну клініку на лікування... Саме ваш рівень....
10 Травня 2018, 13:34
Зробили з медсестри-заїки алкоголіка. От геть не здивований. Ви своїм відношенням самі ж виживаєте медиків з районки. Продовжуйте в тому ж дусі і за кілька років усвідомите, що лікувати вас вже нікому. Усіх цих неадекватних, алкоголіків та хабарників з руками загрібають сусідні країни на роботу, інша частина, хто не зацікавлений в медицині (а таких з кожним роком дедалі більше, не в останню чергу дякуючи подібному відношенню) просто знайдуть інший заробіток, в тому числі і закордоном. Набагато простіше збирати польські яблука, аніж працювати на виснаження за 2-3тис гривень, ще й постійно вислоховуючи від неадекватних пацієнтів-родичів. Сподіваюсь пані Супрун таки доведе реформу до кінця і подібні суб'єкти нарешті зрозуміють, наскільки непоганою є існуюча медицина в Ківерцях. Всього найкращого.
10 Травня 2018, 21:27
Молодець, Незаангажований... Підписуюсь під кожним словом... А всім незгодним.... Google вам в помощь....
11 Травня 2018, 03:37
Ківерцівська лікарня така погана, але раптом що, то всі в першу чергу їдуть в неї.
11 Травня 2018, 03:38
Ківерцівська лікарня така погана, але раптом що, то всі в першу чергу їдуть в неї.