Ківерцівські легкоатлети гідно виступили на обласному чемпіонаті

08 Травня 2018, 14:30
Легкоатлети з Ківерець 4127
Легкоатлети з Ківерець

У п'тницю, 4 травня, в місті Луцьк відбувся Чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед дитячих та юнацьких шкіл (ДЮСШ) області з метою виявлення та відбору кращих спортсменів до складу збірної команди Волині. Ківерцівські спортсмени привезли зі змагань призові місця.

Про це Район.Ківерці інформує заступниця директора Ківерцівської ДЮСШ Оксана Щербинська.

В змаганнях взяли участь 18 команд та понад 300 учасників зі всієї Волинської області. Учасники – 2001 року народження та молодші.

Ківерцівські спортсмени на Чемпіонаті Волині з легкої атлетики

Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ, які посіли наступні місця:

• Наглюк Назарій (біг з бар’єрами 110 м.) виборов 1 місце,
  • Поліщук Вікторія (на дистанції 800 м) та Панасюк Мирослава (на дистанції 1500 м) посіли 2 місця,
  • Харитонюк Орест (на дистанції 400 м), Чепура Марія (на дистанції 1500 м), Королюк Іванка (на дистанції 3000м) та Трофімов Анатолій (на дистанції 1500м) посіли 3 місця,
  • Сиротюк Владислав (стрибок у довжину) посів 14 місце,
  • Слободенюк Аліна (на дистанції 200м) посіла 17 місце.

Бігуни з Ківерець щасливі за перемогу

В естафетному бігу команда дівчат (Панасюк Мирослава, Чумак Ангеліна, Поліщук Вікторія та Чепура Марія) посіла 1 місце, в загальнокомандному заліку Ківерцівський район посів 5 місце.

«Тож побажаємо в подальшому спортсменам підвищувати свою спортивну майстерність та досягати нових перемог та вдалих виступів на подальших змаганнях», – зичить юним спортсменам керівництво спортшколи.