Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Ренген-кабінет у Ківерцівській лікарні потребує нагального ремонту

15:00 12.05.2018
515

Нагальною проблемою для Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання є відсутність сучасного рентгенівського діагностичного комплексу.

Про це йшлося під час обговорення проблемних питань медзакладу.

Так, днями на базі Ківерцівського районного ТМО відбулося обговорення проблемних питань комунального закладу. В обговоренні взяли участь голова Ківерцівської районної ради Василь Хмілевський, помічник народного депутата Лариса Понєдєльник, депутат Волинської обласної ради Людмила Тимощук. Головною темою зустрічі стало питання зміцнення матеріально-технічної бази лікарні.

Зокрема, головна проблема для медичного закладу, за словами головного лікаря Михайла Слижука, це відсутність сучасного рентгенівського діагностичного комплексу. В результаті обговорення вирішили придбати відповідне медичне обладнання на два робочих місця. За словами спеціалістів, його орієнтовна вартість складає 2,5 мільйони гривень. Крім цього, капітального ремонту потребує рентгенологічний кабінет неврологічного та терапевтичного відділень.

Завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням Ківерцівського РТМО Людмила Тимощук зазначила, що проблема оновлення рентгенівського діагностичного комплексу далеко не нова, і потребує якнайшвидшого вирішення.

«Питання заміни рентгенівського комплексу нині постало надзвичайно гостро, адже обладнання вже не раз виходило з ладу. Варто розуміти, що без якісної діагностики у більшості випадків просто нереально допомогти пацієнту. Лише за цей рік рентгенівське обладнання ремонтували понад 5 разів. Оскільки вільних лишків у бюджеті області немає, це питання будемо вирішувати разом із народним депутатом Іриною Констанкевич, а також представниками районної та обласної влади», – зазначила Людмила Тимощук.

Генеральний директор Ківерцівського РТМО Михайло Слижук висловив сподівання, що спільно ці ідеї та плани вдасться втілити у життя.

«Вірю, що спільними зусиллями, обговорені питання знайдуть практичне втілення, і це, в свою чергу, значно покращить якість надання медичної допомоги жителям району», – зазначив Михайло Слижук.


Коментарі
16 липня
Вчора
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
08.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин