Ківерці: під час ДТП постраждали перехожі мама з дитиною

22 Травня 2018, 09:57
10594

У Ківерцях в центрі міста трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Цей факт підтвердили у прес-центрі Волинської поліції.

Аварія сталася у вівторок, 22 травня, зранку – близько 8 години.

На вулиці Незалежності, поблизу дитячого садочка № 2 не розминулися дві автівки: «Citroen» та ще одна іномарка . Внаслідок чого відбулося зіткнення.

Через це автомобіль «Citroen» злетів з дороги та врізався в дерево.

За словами очевидців, постраждали перехожі – мама з дитиною, які йшли поруч. На місце події прибула поліція та швидка, кажуть свідки аварії.

Про стан пасажирів наразі нічого не відомо. Деталі згодом.

1

1

 

Коментарі
22 Травня 2018, 14:02
Два дибіли не розминулися мама з дитиною в лікарні ужас
22 Травня 2018, 14:57
Ти розберися спочатку потім обзивай людей. Може вона йшла з дитиною по дорозі.
22 Травня 2018, 16:58
мама з дитиною їхали на велосипеді, від зіткнення машин їх зачепило, постраждали невинні, треба думати з якою швідкістю їздити в населеному пункті, тим більше людна вулиця
22 Травня 2018, 18:44
Стан постраждалих тяжкий . Наразі жінка перебуває в лікарні та потребує оперативного втручання . Вони і справді не порушували жодних правил ДР. А водіям потрібно задумуватись перш ніж поспішати та набирати швидкість - чи варте воно життя і здоровя інших людей .
22 Травня 2018, 20:19
Ось чому потрібно вчити правила дорожнього руху, а не купувати!
23 Травня 2018, 01:32
А чому про другу машину мовчать? Цікаво знати і про другого горе водія
23 Травня 2018, 11:48
Інформація висвітлена необ'єктивно
23 Травня 2018, 13:46
На сквері Небесної сотні висить камера....Чекаємо відеозвіту, який розставить всі крапки над і.
23 Травня 2018, 14:53
Літають по Ківерцях на своїх бляхах , а не їздять! Садок поряд! Ганяй на машині в полі, а не в місті!
24 Травня 2018, 02:35
Люди,схаменіться.До чого тут бляхи?,водіі' будьте пильними на дорозі,тим паче в таких місцях.Не спішіть на той світ,