17-й тур чемпіонату Волині з футболу: ківерцівський Колос вирвався вперед

31 Травня 2018, 10:00
Фото з попередніх турів 2555
Фото з попередніх турів

У Боратині пройшов 17-й тур чемпіонату футболу з Волині. Ківерцівський «Колос» позмагався з володимирчанами.

Про це пише Район.Луцьк.

Відрив став можливим завдяки характеру гравців ківерцівського «Колоса».

Здавалося б, «дубль» у виконанні гравця «ДЮСШ-ВІК» Костянтина Гомона зробив більш ніж комфортний гандикап для команди з Володимира-Волинського.

Утім, іншої думки були ківерчани, які не лише зрівняли рахунок, а й на останні хвилини матчу залишили гостей у меншості після вилучення Юрія Соломатіна. Таким чином, «біло-зелені» перервали серію своїх невдач, яка тягнулася більше місяця.

Чемпіонат Волині. Група 1. 17-й тур

26 травня (субота)

Агропродукт (Горохів) – Стир (Старий Чорторийськ) 2:5 (Михайло Жук, 9, Сергій Прик, 88 – Віктор Сущ, 10, 56, Володимир Коваль, 65, Владислав Міліщук, 70, Василь Герштун, 85)

27 травня (неділя)

Колос (Ківерці) – ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) 2:2 (Андрій Полтавець, 55, Олександр Ващук, 78 – Костянтин Гомон, 20, 40)

ЛСТМ (Луцьк) – Надія (Хорів) 3:0 (Микола Жук, 45+1, Тарас Кабанов, 57, Ігор Махнюк, 87)

28 травня (понеділок)

Ласка (Боратин) – Ковель-Волинь (Ковель) 0:2 (Максим Самойліч, 57, Владислав Шулипа, 89)