Водій маршрутки «Луцьк-Ківерці-Дідовичі» висадив жінку з дітьми посеред ночі в полі

04 Червня 2018, 13:53
Номерні знаки маршрутного таксі 8653
Номерні знаки маршрутного таксі

Гореводій висадив жінку з дітьми посед поля, не довізши їх до місця призначення.

Про це у мережі написала Інна Пишеня.

Жінка розповіла, що ввечері вона з маленькими дітьми їхала з Бодячева до райцентру Ківерці. Однак, водій відмовився везти їх до міської автостанції, висадивши в Дідовичах посеред поля.

«Сьогодні на маршруті «Луцьк-Ківерці-Дідовичі», скотинятський шофер висадив нас посеред поля в 22:00 з малими дітьми в селі Дідовичі (сідали ми в автобус в Бодячеві до Ківерець). Водій сказав, що везти нас на автостанцію місті Ківерці не буде, а викине нас десь на трасі біля світлофору (хоча неодноразово їздила цим рейсом і знаю,що автобус на автостанцію заїзджає», – зазначає у дописі Інна.

«Я так розумію,замало прибутку від нас чотирьох можна взяти.Ми почали обурюватись. Він сказав виходьте, бо в мене тут кінцева, а сам розвернувся і поїхав в Ківерці через село Бодячів, в гараж. Зараз, посеред ночі, пішки з дітьми ідемо в Ківерці. Водій старший, сивий, на прохання представитись відмовився, нахамив. Ківерчани, знайте народного хероя!» – обурюється жінка.

1

 

Коментарі
04 Червня 2018, 17:07
Напишіть, будь ласка, в якій мережі був допис? Добре було б і лінк на нього. У Фейсбуці я користувача "Анна Пишеня" не знайшов.
04 Червня 2018, 17:09
Ага! Вже знайшов. Це, виявляється, Інна, а не Анна.) Ось допис:<br/>https://www.facebook.com/groups/258881064282839/permalink/954870741350531/
04 Червня 2018, 21:23
((((((
04 Червня 2018, 21:29
Шановні Ківерчани!!Ми жителі села Дідовичі-Бодячів- Вілька,які проїжджаємо цим маршрутом кожен день, ми задоволені своїм водієм. Ми прочитали маячню про свого водія, ми дуже убурені цією неправдою.Це люди були в не тверезему стані 2 -жінкі і чоловік також була одна неповнолітня дівчинка . &quot;Люди не вірте в таку брехню&quot;!!!
04 Червня 2018, 21:48
Люди які їдете , не тверезому стані,не чіпляйтесь до водіїв.Тому що в них і так важка робота в таку жару. Від них залежить. Наше життя . Це прохання нормальних сімей.
04 Червня 2018, 21:53
Це,я так розумію,горе-водій збирає армію на свій захист.Ну-ну &quot;молодці&quot;!
04 Червня 2018, 22:31
Шановна Люба,що по -вашому є неправдою та брехнею?Чому ви захищаєте покидька,який навіть не побачив,що в салоні маршрутки був ще малий хлопчик?Яке право маєте писати ,що ми були в нетверезому стані?Ви нас взагалі вчора бачили? Якщо ми не мовчимо,висловлюємо своє незадоволення,вимагаємо пояснень,то це означає що ми п'яні неадеквати?
04 Червня 2018, 22:33
А водій замість того,щоб попросити вибачення,продовжує поливати брудом,ганьба двічі!
05 Червня 2018, 04:55
Якщо п'яні, то водій має право не брати таких пасажирів. Але тут питання - не твереза людина так би швидко не відреагувала щоб зробити фото номерів... Тоді треба було б звернутися до поліції.
05 Червня 2018, 16:33
Те що водій часто не заїзджає на автостанцію - правда