Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ківерцівський район: розчистили річку Путилівку

16:28 08.06.2018
349

На річці Путилівці, що лежить через Ківерцівщину, розчистили туристичний маршрут.

Про це йдеться на сторінці Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, 5 червня, відбувся волонтерський захід. Метою заходу була розчистка русла та берегів річки Путилівка від сміття і захаращення стовбурами притоплених та повалених дерев. Також завданням заходу було тестування водного туристичного маршруту «По річці Путилівка», який знаходиться на стадії розробки.


Путилівка – ліва притока річки Горинь, має навпрочуд мальовничу заплаву з багатою лучною, водною рослинністю та вільховими, сосновими лісами на берегах. Ця річка є важливою для розвитку екологічного водного туризму в НПП «Цуманська пуща». Проте сутєвою перепоною для проведення сплавів є декілька великих перешкод-захаращень в ділянці між смт Цумань та села Мочулки, які потрібно систематично розчищати.


До заходу долучились волонтери з міста Луцьк, місцевої громади смт Цумань та працівники парку на чолі із директором Ігорем Квачем, всього понад 20 осіб. Учасники активно та плідно працювали: збирали сміття, вивільняли русло від перешкод, проводили моніторинг глибин річища та аналізували особливості маршруту. В процесі роботи стало зрозуміло, що потрібно ще більше людей та зусиль, аби повністю розчистити річку, тому заходи по розчистці будуть відбуватися повторно.

Особливістю цього маршруту є можливість продовження сплаву до річки Горинь. Плекаємо надію, що цей водний маршрут здобуде популярність серед активних туристів.

Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
10.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин