Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Як порушують права дітей в озерській школі: директорка незаконно змусила учня переписувати ДПА

13:13 21.06.2018
14894

Директорка школи змусила дев'ятикласника переписувати державну підсумкову атестацію (ДПА).

Чинна директорка загальноосвітньої школи села Озеро Ківерцівського району Світлана Степанюк своїми діями викликала шквал обурення від батьків. Усе тому, що очільниця школи незаконно та безпідставно змусила дев'ятикласника переписувати державну підсумкову атестацію.

Чи мала керівниця право на такий вчинок та що тепер загрожуватиме її професійній діяльності ми поговорили з начальником відділу освіти Ківерцівської районної державної адміністрації Миколою Грибуком.

Учні озерівської школи у той день писали Державну підсумкову атестацію. Дев'ятикласник Гемба Роман справився з нею не найкраще, написавши роботу на 3 бали. Однак, вчителі на чолі з директоркою не повірили, що Роман зміг виконати завдання навіть на такому рівні. Коли хлопець уже майже доходив додому, його викликали назад у школу та змусили переписувати роботу ще раз. Як результат - юнак написав її всього на 1 бал.

Тоді, члени комісії вирішили оцінити знання Романа, знайшовши середнє арифметичне з балів двох написаних робіт. Таким чином, юнак отримав за свою ДПА 2 бали.

Таким розвитком подій дуже обурилася мама хлопця. Саме вона написала скаргу у Відділ освіти Ківерцівської РДА. Пан Микола зізнається, вони не могли пропустити такий злочин поза увагою, тому почали розбиратися в ситуації.

«Приїхавши у школу, факт написання двох робіт ми підтвердили. Відділ освіти зібрав усі необхідні матеріали про скоєне порушення та подав їх до роботодавця, яким виступає Ківерцівська районна рада», – каже Микола Грибук.

Тож покарання для директорки призначить райрада. Микола Васильович каже, це обов'язково повинна бути догана.

Однак, головний освітянин району впевнений, така міра покарання вдарить хіба що по репутації директорки. А жорсткіше покарання очільницю школи чекатиме тільки у тому випадку, якщо за нею виявлять ще якісь порушення.

Переписувати завдання учнів можуть змусити тільки у тоді, коли їх спіймають на гарячому під час написання ДПА: якщо школяр користувався допоміжними матеріалами чи якимось іншим нечесним способом намагався виконати роботу. Тільки у цьому, за словами Миколи Васильовича, випадку його можуть змусити виконати завдання вдруге.

«Такий, злочин, не просто перечить закону, а й порушує права дитини», – каже пан Микола.


Ольга КИРІЧОК

Коментарі

Таня

14:37 21.06.2018

Її нічим не покарають, це приватна школа Степанюк світлани. Поки її чоловік буде районним депутатом, це знають всі. В очі ніхто проти не скаже, бо бояться . Якщо вона на перше вересня буде директором, ми, батьки жодну дитину не впустим до школи. Скільки цей безпридєл може тривати

Саша

14:40 21.06.2018

Чого влада не спитає чому сті сті ьки дітей пішло зі школи в Сокиричі, ківерці? Це хвора людина, її взагалі не можна до дітей допускати

Іван Степанович

14:54 21.06.2018

Грибук правильно зробив, що подав на притягнення до відповідальності. Мені здається, що районна рада зараз затягне процес з доганою, можуть зникнути роботи учня і т.д. тим більше , що директорка вже давно напрошується. Згадати хоча би її бійки в коридорі школи з колишньою заступницею. Навіть відео діти знімали на телефони. Шановні батьки!!! Давайте допоможемо відділу освіти покарати директора!!!!!!

Петро

14:58 21.06.2018

Ха ха ха знайшли дупутата мені. Що він зробив для Вас? Дає за гроші трактор сніг почистити раз на зиму

Микола

15:11 21.06.2018

Бог є на світі. Шановний Валерій Євгенович, одна надія на Вас як справжнього грсподаря, наведіть порядок, щоб наші діти не втікали з такої хорошої школи, щоб було як при Кривинюку. Там навіть вчителі ходять зашугані

Руслана

15:12 21.06.2018

Звільніть нас від цього монстра

Оксана

15:14 21.06.2018

Запитайте вчителів, які пішли з цієї школи, як вона приказувала ставити оцінки такі як вона скаже тій чи іншій дитині. Пропоную батькам пікетувати

Олена

15:21 21.06.2018

І здається то не перша догана цього директора, і цікаво чому відділ освіти Ківерцівської РДА ніколи не хвилював той факт, що садочок в селі переповнений, а школа ні, чому учні масово переводились до інших навчальних закладів? З таким директором працівники школи щоб залишитися при роботі змушені будуть по хатах місцевих жителів ходити і просити щоб дітей до них приводили.

Світлана

15:37 21.06.2018

Шановне керівництво району просимо вас звільніть нас від цього монстра.Дякуючи цій мамі яка непобоялася поскаржитись тому,що більшість батьків просто забирають дітей в інші школи бо не вірять що хтось з влади допоможе!!!

Гість

16:35 21.06.2018

Поїзд рушив, надіємось наступна зупинка зняття з посади директора

Галана........?

16:54 21.06.2018

Це неприпустимо нащо дивиться влада

Галана........?

16:55 21.06.2018

Це неприпустимо нащо дивиться влада

Анатолій Васильович

17:12 21.06.2018

Знаючи наше районе керівництво вірю що приймуть вірне рішення!І приймуть найсуровіше покарання для цієі,,директорки"!Батькам зібратися з силами і довести справу до кінця .

Олена

17:13 21.06.2018

Може нарешті звернуть увагу чому діти ідуть вчитися в інші школи Причина певно не в дітях?..Пора повиймати всі скарги з шухляди.....
..

.......?

17:17 21.06.2018

По фото видно що це змія єхидна як можна допускати до дітей таке чудо?

Іванна

17:30 21.06.2018

Ще є багато вчителів як почали жити покинувши стіни тієї школи підключайте і їх до справи .

Романа Валентинівна

18:13 21.06.2018

Дай Боже сили і терпіння батькам добитися справедливості.Надія помирає остання.Вірю що Валерій Євгенович і Микола Васильович стануть на сторону батьків а саме мами Романа !

Я

18:44 21.06.2018

До чого тут Валерій Євгенович, коли рішення за районною радою, тобто питання до Хмілевського Василя Васильовича! Батьки, тільки Ваша наполегливість може щось змінити, бо Вам найбільше болить!

Світлана

18:56 21.06.2018

Невже більше Озерська школа, побудована нашими батьками, дідами, бо будував її колгосп, буде звільнена від психічно хворої людини. Дай Боже.

Світлана

18:56 21.06.2018

Невже більше Озерська школа, побудована нашими батьками, дідами, бо будував її колгосп, буде звільнена від психічно хворої людини. Дай Боже.

Галя

19:01 21.06.2018

На таку школу три дитини на дошці пошани. Невже діти школи не беруть участь в спортивних змаганнях, не співають? За це ніколи не дають грамот на лінійках. Всі працівники школи залякані. Всі сміються"школа строгого режиму",але це біда. Просим допомоги!!!!

Валя

20:22 21.06.2018

О що тут чути района рада районний депутат це ж рука руку миє.А страдають діти.Побачите з 1вересня скільки дітей знову піде по інших школах.І які вчителі втримаються в цій школі.А залишаться(сраколизи і пенсіонери з своїми дітьми)!!!!?????благаємо прийміть міри.

В.........а

20:27 21.06.2018

А пікетувати будемо всі разом 1.09.2018року недопустимо тирана до наших дітей !!!!!

Правда

20:34 21.06.2018

Дуже добре, що всі висловлюють тут так відверто свої думки не під своїми прізвищами. Розумію, директор може з'їсти. Тоді питання - чому декілька років назад, коли попередній заступник голови районної ради, який реально міг вчинити конкретні дії, прибув до школи з метою усунення директора Степанюк з посади за її диктаторську поведінку, то ЖОДЕН із працівників школи навіть рота не відкрив, щоб на неї пожалітись, навпаки- захищали її і не розуміли чому це приїхали до них?! Чому не надходили скарги на дії директора?! Чому батьки відповідаючи на питання "Чому переводите в інший заклад?", відповідали лише, що їм так зручніше?! Ось тому цей директор і далі на посаді. Лише півтора роки для директорів шкіл роботодавцем був відділ освіти.

До Правди

22:13 21.06.2018

Шановний,минулого разу збиралися підписи,як батьків так і вчителів.Були тоді декілька педагогів сміливців,які підписалися під скаргою,але де вони зараз? А зараз вже жоден з них в цій школі не працює!!! Так і теперешні вчителі будуть мовчати щоб не опинитися без роботи!!!

Вішнер Марія

23:03 21.06.2018

Доброго дня усім!
Хочу розповісти свою історію. Декілька років назад я була змушена навчатися у цій школі. Мене принижували привселюдно кожного понеділка на кожній лінійці. Там є така традиція записувати порушників, а потім принижувати їх перед усією школою. Так ось, не було мене тиждень у школі в зв'язку з спортивними змаганнями, у понеділок зачитують усіх порушників, а деректор каже до мене:" Вихоть, я не вірю що тебе там не було". Вчителів примушувала занижувати мені оцінки, тільки за те, що я жалілася батькам що її син мене б'є та принижує.
Я зробила проект з географії, моя грамота лежала в сейфі більше року, поки мій тато не пішов забирати мої документи, щоб перевести мене до іншої школи. Мені заборонялося носити сережки і перстнь. Мені заборонялося знімати піджак, навіть коли гаряче було. Коли принесла звільнення із змагань, то вона кидалася ним по усьому класі і кричала що воно їй не потрібне. За час мого перебування у школі було дуже багато цікавих випадків. Наприклад як дитина падала в непритомність через те що її побив син деректора на перерерві і вчитель історії ніс її на руках до швидкої. Коли писали дпа білети були навмисно поскладані так, аби моя однокласниця( дочка однієї із вчителів ) витянула саме той білет що їй був потрібний. Ми про це дізналися і розповіли вчительці яка мала наступною приймати дпа з географії. І вона помішала білети, я думала Світлана Олександрівна її з'їсть. Тепер ця вчителька не працює у тій школі, із зрозумілих на те причин. Доречі, з озерської школи я пішла із середнім бало 5,9. Ківерцівську школу я закінчила з середнім балом 10,3. Тепер навчаюся у Польщі, але все ще пам'ятаю все що я пережила в тій школі. Як плакала по ночам, як не хотіла йти в школу і загадую те відчутя коли б все віддала аби не йти туди і не терпіти це приниження знову і знову. Ніколи незабуду слова вчительки з трудового навчання( подруги деректора ):" Ставлю тобі 7, з тебе всерівно нічого толкового не вийде" Прошу допомогти і не лишати все як є. Нехочу щоб ще хочаб одна дитина таке пережила...

Іван Степанович

23:46 21.06.2018

Якщо голова районної ради Хмілевський Василь Васильович на основі зібраних відділом освіти доказів порушення не дасть догану директору, то грош йому ціна, як керівнику. Ви , що не чуєте громадську думку? Почитайте хоча би розповідь колишньої учениці школи.

Іванна

23:56 21.06.2018

Та вона обнагліла. Казали працівники ради шо так звана директриса написала навіть жалобу на відділ освіти про те що вони не мали ніякого права перевіряти той екзамен. Шановна! Мама учня написала заяву а то вже підлягає закону про звернення громадян. Ківерцівська освіта поступила правильно що взяла вас за "те" місце.
А якщо голова ради Хмілевський не зробить те що має зробити, то люди візьмуть і його за "те" місце.

Артем

00:05 22.06.2018

Як Чигрин скаже так і буде. Скаже дати догану-дадуть. Скаже не давати-не дадуть

Надя

03:25 22.06.2018

На мою думку, коли звернутись в прокуратуру, то це стаття про перевищення службових обов'язків. І там "трішки"світить. Так що батьки не здавайтесь. Піднімайтесь всі батьки. Чим же вона така страшна, чи може, міліонерка, що всі бояться

Галя

09:03 22.06.2018

Про що Ви, шановні, яка догана? Звільнення! Степанюк В.В. неодноразово казав, що платитиме шалені гроші, аби дружина "їла" учнів, вчителів, а не його...

Галя

09:13 22.06.2018

А запитайте працівників школи про "бар під сходами", де директорка з наближеними особами часто перехиляла чарку, другу...

Ірина

11:15 22.06.2018

О, я теж багато чула про цю особу. І лише негативне. Я рахую якщо батьки хочуть добитися результату, то допоможе лише прокуратура.

.......

11:56 22.06.2018

Ірино, Ви думаєте, що ніхто ніколи не ходив у прокуратуру по ній?

справедливість

12:14 22.06.2018

Такій людині не місце серед дітей.
Діти - це наше майбутне. Не зламаймо його. Діти з радістю повинні ходити у школу. Школо це не концлагер
Батьки, це майбутнє ВАШИХ дітей. Допоможіть їм..

справедливість

12:14 22.06.2018

Такій людині не місце серед дітей.
Діти - це наше майбутне. Не зламаймо його. Діти з радістю повинні ходити у школу. Школо це не концлагер
Батьки, це майбутнє ВАШИХ дітей. Допоможіть їм..

Вова

12:31 22.06.2018

І нічого з того не буде. Викрутиться. Заплатить, кому треба. Вже не вперше питання по ній розглядатиме райрада. Впевнений, зберуть збори колективу, заступники стануть "грудью", старі пенсіонерки теж (хочуть далі працювати, знущаючись з дітей). Вчителі, небайдужі до спиртного, висловлять думку про найкращого директора. Цей "благородний" лист подадуть у районну раду. І нашим толерантним депутатам (колегам директорського чоловіка) нічого не залишиться, як обмежитись доганою, а то й просто усним попередженням. А ви, нещасні учні ті їх батьки, і далі надійтеся лише на Бога.

Вова

14:02 22.06.2018

Хай відділ освіти ще збере статистичні дані, скільки дітей з сіл Озеро та Гайове навчалося в інших школах (Завітне, Сокиричі, Тростянець, Ківерці) протягом перебування на посаді Степанюк С.О. І хай запитають батьків випускників, як вчителі ходили на літніх канікулах і вмовляли дітей (обіцяючи їм різні преференції) іти навчатися в 10 клас. І не тільки дітей з Озера та Гайового... А чому? Бо неможливо назбирати клас. До "правління" Степанюк у школі навчалося більше двохсот дітей. А зараз? Є 100? Добре, що в селі є ромські сім'ї. То їх записують...

ССО

14:06 22.06.2018

Вона сама того року на зборах батькам казала, що батьки, то велика сила. От та сила зб рається. Світлана Олександрівна, не принижуйтесь, звільніть місце ,ви бачите як відкривається про вас правда. То і в вас рильце в пушку. А хочете виглядати чесною. Дайте щоб діти з задоволенням йшли в школу. А ні буде бунт!!!

Галя

14:16 22.06.2018

Директором має бути інтелігентна, адекватна людина. Ви чули її мову в побуті? Ненормативна лексика - її хобі. А вона ж філолог. Те, що вона вміє "розпускати руки", теж нікому не секрет. Про це свідчать і попередні коментарі.

Ліля

14:16 22.06.2018

Я теж наслухана про ту директорку та про її неадекватність! Шановні батьки! Лише ви зможете щось зробити в цій ситуації.Райрада максимум дасть догану,а ця особа і далі буде працювати і витворяти хтозна що.Пишіть колективні петиції в райраду,прокуратуру,департамент освіти Волинської ОДА,описуйте всі відомі вам випадки в тій школі(а їх немало),кінець кінців пікетуйте школу,компетентні установи,не допускайте її до роботи,тільки після таких дій роботодавець змушений буде звільнити її! Доведіть справу до кінця,пошкодуйте своїх дітей!!!

Лариса

14:46 22.06.2018

Запитайте Ганну Іванівну вчителя географії, як директорка приказувала їй не ставити Андрійчук Тоні не більше сім балів, бо мала неприязнь з Тоніними батьками. А Тоня тянула на золоту медаль. Як не пускала дітей співати в Гаївський клуб, бо завклуб коханка її чоловіка. Потім ті діти мали низькі бали. Про її діяльність можна поеми писати.

Гоша

14:52 22.06.2018

Ще запитайте Шевченко Ольгу, Гук Марію, Степанюк Іру, доречі в неї теж з оцінки в журналі мінялися. Шановна Ківерців ька владо,не дивіться на гроші її чоловіка,а спасіть наших дітей. Ми вам будем дуже вдячні. А її на Сибір

Небайдужий

17:11 22.06.2018

Одна дівчина прийшла на заняття не в шкільній формі. Директор за це заставила її прибрати в туалеті. Я б на місці батьків всадив би її головою в той унітаз і тричі злив воду.

Таня

17:43 22.06.2018

Що це за рівень вчителів якщо даже не можуть навчити дитину на 3 бали , ще просто абсурд якийсь )
А що говорить про ставлення до вчителів , що вони в перший рік свого вчителювання ходили заплакані і носили з собою таблетки для серця.
Це вже таке беззаконня робиться

Таня

17:44 22.06.2018

Що це за рівень вчителів якщо даже не можуть навчити дитину на 3 бали , ще просто абсурд якийсь )
А що говорить про ставлення до вчителів , що вони в перший рік свого вчителювання ходили заплакані і носили з собою таблетки для серця.
Це вже таке беззаконня робиться

Маринка

18:13 22.06.2018

Ця пані дуже полюбляє принижувати учнів при всьому класі або при усій школі, а особливо тих, чиї батьки їй у чомусь не вгодили. Сама, як колишня учениця, пам'ятаю, як неодноразово терпіла від неї приниження перед однокласниками.

Я

19:12 22.06.2018

Яка пані? Кобила з тестикулами, а не пані. Там ще одна є така. Колишня завучка. Синочок її через «недомагання» не проводив уроки ОБЖ, то проводила Литвинчук Л.В., а записували на сина. З дозволу директриси. І так з року в рік.

Людмила

19:26 22.06.2018

Мало надії на керівництво.
Працювала і знаю скільки на неї доган, скарг писалося.
Моральне тиранство, деспотія у даному освітньому закладі процвітає і надалі.
Яка плинність кадрів. Туди ніхто не хоче йти навіть за мільйонну зарплатню. І це всі прекрасно знають. Це ні в якому разі не є новиною для Відділу освіти.
Цього "Гітлера в спідниці" зможете зняти лише Ви, батьки!!!!!!!!
1 вересня 2018 року бойкотуйте, збирайте небайдужих і не пускайте дітей до школи, доки там не з"явиться на посаді директора ПЕДАГОГ, а не МОНСТР!!!!!

Женік

21:48 22.06.2018

Ви на ту фоЇїтку ще лавровий вінок почепіть. Виставили як героїню, зразу на Дошку пошани району.

Вова

23:32 22.06.2018

Найцікавіше, що батьки стільки часу мовчали. Мабуть причина, що ми всі родом із СРСР. Тоді всі усього боялися. Страшно піти на прийом до голови РДА, ОДА, райради за своє дитя. Дуже страшно. А щоб не боятися, краще зібрати бутерброд на дорогу, дати грошей на квиток, розбудити дитину ні світи, ні зоря. І випровадити на навчання не у свою сільську школу, до якої рукою подати, а в райцентрі. І хай дитя їздить... Бо ж батькам страшно. А може це просто байдужість? Зараз ви, батьки, маєте можливість вирости в очах своїх дітей, щоб вони гордилися вами, а не соромились вашої бездіяльності. Забудьте страх! Вийміть голову з піску і дайте надію вашим дітям на щасливе дитинство у своїй рідній школі.

Небайдужа

07:21 23.06.2018

Чигрин Тамара Григоріана! Ви ж мудра жінка! Впевнена, що прочитавши ці коментарі, Ви приймете аірне рішення.

галя

08:31 23.06.2018

чому в районо пропадають жалоби? чого в школи нема медалистив крим дитей директора школи? повернить нам Кривинюка скильки цей дурдом буде продовжуватись? нащо дивиться видил освити? чого оцинки ставлять пид диктовку директора? шо за вчители там працюють в стани алкогольного спяниня проводять уроки!!!

марина

09:54 23.06.2018

Моя дитина написала ДПА з історії України на 7балів.Вчителька не повірила у можливості моєї дитини,і перед всім класом заявила,що ставить 3бали,оскільки”він на 7не знає”.монстри не тільки в Ківерцях,а і в Ківерцівському районі.нелюди.

Оксана Т.

10:09 23.06.2018

Згадую події в Цуманській школі.Резонанс був високий, але такого про Бацмай не писали. От зняли її , а проблеми в цьому колективі лишилися. А директор знайшла собі хорошу роботу Себе реалізувала як висококваліфікоаний спеціаліст. Як треба міняти директора- обов'язково це зробіть. Все на краще.

Причетна

10:43 23.06.2018

Це психічно хвора людина. Вчителів і учнів, які не служать їй, виживала зі школи: і криками, і бійками, і підставами, і за допомогою своєї свити. Для неї закони не писані.
Скільки покалічених морально дітей вийшло з того концтабору!!! І це все в сучасному світі, в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні!!!!!

Коля

11:20 23.06.2018

Реально це психічно хвора людина.Про це знають і у відділі освіти,і у райраді,та весь район про неї гуде.Ненависна до дітей,ображає,принижує,верещить,штовхає їх,ще й трісьнути може.Невже чиновники знаючи про це все залишать її на посаді щоб далі калічила психіку учнів?Шановні дорослі дяді і тьоті!Змилуйтесь над нашими дітьми!Діти-це наше майбутнє!! Звільніть її!!!!Поставте нормального директора!!!

Вова

12:24 23.06.2018

Ви порівняли Бацмай та Степанюк. Так перша хоч розумна була... А ця - неук. Вчиться лише на своїх помилках, як хтось виправить. Завжди дитячі контрольні носила до завучки, щоб запитати про помилки.

Наталія

13:22 23.06.2018

Вже давно пора покінчити з цим безладом! Тільки на жаль навіть ні десятки,ані сотні спроб зняти директора із посади- результату не давали. Корупція і заступництво- процвітають(тому таким людям "дозволено все")..Але велика надія на те, що разом( а не поодинці) - ми велика СИЛА, і все змінимо на краще!!!!
Тетяна Василівна, Ганна Іванівна, Світлана Степанівна,Леся Федорівна,Наталя Всеволодівна, Шматченко Ірина , Панас Василь і ще "енна" кількість хороших, достойних вчителів змушені були покинути школу, скільки учнів- всіх уже мабуть й не перезву,а техперсонал як змінювався.Ніхто не взмозі витримати такі знущання і приниження і все це через цього- "морального вампіра".Таке враження,що директор радіє,насолоджується коли когось принижує,глузує,знущається.
Секретар- "криса", яка все докладе,а бо по інакшому жити не зможе, бідна ж інакше може скотитись до рівня техпрацівників. А про "кафе" під сходами: то якщо когось із "коаліції" потрібно було знайти і ніде по-школі не було,то значить всі в зборі вже там- щось святкують, а може обговорюють хто буде їхня наступна жертва(це хтось із вчителів,якщо не став чогось докладати або не захотів входити до "коаліції", чи хтось із учнів хто можливо став краще вчитись і чогось захотів досягати або ж той хто косо-криво глянув чи висловив якусь свою думку). Якщо ти учень і при їх посиденьках відкрив двері до "кафе"- автоматично ставав "кандидатом у жертву".
Пам"ятаю , як колись одна із учениць перевіряла пульс, перелякавшись чи вчителька жива- а та просто заснула( це ж вік все ж таки- можливо пора поступитись місцем молодим та достойним). А син цієї ж вчительки, вчитель ОБЖ (якщо його можна назвати вчителем) урок просто надиктовує заледве вимовляючи слова, жує жуйку, клацає телефон, всі гарцуютть як хочуть, а він все:"будьте тихо-будьте тихо!"
Ще одна із"коаліції", Руслана Іванівна Бесарабчук - "подружка на побігеньках". Замість того щоб дітей на уроках навчити- бігає прислуговує директорці. Роками картини із шовкових ниток творити(ноу-хау з інтернету) і підписувати їх чужими іменами, картини-це ж для школи; обвісили для показу,щоб показувати,яка гордість-школи з трудовим нахилом, або ж город чи клумби сапати по 4-5 уроків за день.
Школа наша велика, красива і достойна хороших змін. У школі працюють і вчителі, які зможуть вивести школу на високий рівень і створять дружню обстановку: вчителька історії, математики, англійської, інформатики, музики та вчителі молодших класів.

Петро

13:53 23.06.2018

Згідний з пані Наталією. Це свавілля триває не один рік. Знущання, виживання, царювання. Припиніть цей белад і кошмар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Геть ТИРАНА!

Знавець

14:17 23.06.2018

Та що підписалась Наталія, слабо в очі все говорити. Тільки зашифрувавшись крута? Ти розбирись хто криса, а тоді варнякай. Хто там працює, знає хто стукач. За решту мовчу, а тут обурило. Хто там працював і знає ситуацію зсередини то зрозуміє

Я

14:20 23.06.2018

Всі такі грозні сховавшись за ніками а в очі мовчать і посміхаються. Нічо не зміниться

Новий курс України

14:26 23.06.2018

Озерські люди взагалі пасивні. Біло-біло,чорно-чорно.Просто переведу дитину в іншу школу. Це ж ваша школа і ваші діти повинні в ній навчатись. Директорка не дає дітям вчитись в своїй школі,то вкиньте її в озеро. То голову сільської ради п'ятий раз обирають тупого,що нічого не знає і нічого не робить,в той час коли інші села розвиваються. А мама учня то є жителька Гайового,яка не побоялася свавілля директорки. То ж давайте гуртом робити зміни на краще.Щоб нам перед дітьми не було соромно

Дмитро

14:53 23.06.2018

"Почали за здравіє,кінчили за упокій"... Вже ж як почали справу за директорку, то давайте доведемо її до кінця, а то скоро тут будете на сусіда жалітися!!! Не пишіть лишнього!!! А зміниться директор, то і вся її "коаліція" розпадеться!!!

Ольга

15:00 23.06.2018

Люди, схаменіться! Яка різниця хто криса, хто ні. Хай їм суд колектив робить. Ваших дітей гноблять, принижують, знущаються, подавлюють морально!!!! Це ж страшно читати такі відгуки!!! Це жах! Чому батьки дітей, які стали жертвами, досі мовчать!?! Викликайте пресу, телебачення, керівництво. Таке зло має стати явним і бути покаране!!! Не доганою, а забороною працювати в освіті взагалі. ЖАХ

Вчитель

15:19 23.06.2018

Шановні керівники району! Зверніть увагу на кількіть коментарів під статею! Яка догана!? Зразу звільнення! Василь Васильович, соромно що Вами жінки керують, доведіть що Ви вплинете на депутатів і проголосуєте за позитивне рішення! Збирайте позачергову сесію і вирішуйте. Навіщо батькам чекати 1 вересня. Якщо буде позитивне рішення інші учні повернуться назад до школи. Школі потрібен хороший керівник-директор! Попросіть Кривинюка навести порядок, адже Він знає всі виходи і входи, людина з великої літери.

Справедливість

15:46 23.06.2018

Шановна псевдо Наталіє! Якщо ти з кількома вищими освітами вважаєш, що школу виведуть на високий рівень вчителі початкових класів, які тиждень як вийшли із запою, то це твій інтелектуальний рівень розвитку . Так і надалі тобі тільки носи підтирати.

Справедливість

15:47 23.06.2018

Шановна псевдо Наталіє! Якщо ти з кількома вищими освітами вважаєш, що школу виведуть на високий рівень вчителі початкових класів, які тиждень як вийшли із запою, то це твій інтелектуальний рівень розвитку . Так і надалі тобі тільки носи підтирати.

Іра

15:57 23.06.2018

Чому озерські люди вині , ви що думаєте ніхто нічого неробить та навіть в цій ситуації з сільським головою , можливо комусь з верху вигідно, щоб такі як вони управляли , я навіть нехочу вірити, що за час коли вона є директором школи небуло зі сторони батьків і вчителів написані скарги , скільки можна слухати від своїх дітей , що вчителі приходять на уроки в нетверезому стані , а інші лікувалися в Тупдиспансері , що можуть навчити дітей пенсіонери, які забуваються задати домашне завданя , а потім кричать і кажуть , що ви просто невивчили і обманюєте нас !!!! Це сором !

Коля

16:06 23.06.2018

То правда говорили за деректора кінчили незрозуміло чим , ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ І НЕМЕЛІТЬ ДУРНИЦІ!!!!!!

Аня

16:13 23.06.2018

Та що ви пишете "в очі слабо сказати , в очі слабо сказати ", " ой такі розумні ща ніками ховаєтесь" та попробуйте скачіть в очі такій хворій людині то вона до кінця своїх днів буде знущатися з вас, а саме найстрашніше з наших дітей , це треба якщо її після такого вже незвільнять іти всім і писати скарги включаючи батьків і вчителів . Та після того , як її синочок кінчив школу жодного диплому небуло дано ні одній дитині за гарне навчаня і за якісь олімпіади. Таксамо у школі був оркестр діти завжди грали на лінійцв живу музику , створювали гарну атмосферу свята , а вона даже дякуб ніколи неговорила , з'їла вчителя якій займався цим, що він наввть сюди вже неприїжає, так само на ті турзліти дітти вже неїзлили бо вчителі зразу бігли до блищого магазину або з собою збали спиртні напої і недивилися за дітьми !

Вова

16:15 23.06.2018

Оце вже стає подібним до українців. Починаємо критикувати всіх і все. Не сподобалось висловлювання попереднього коментатора - ображаємо. А про якусь пораду, вихід — мовчимо. А слова про вчителів початкових класів нагадали репліку про голову РДА одного з побратимів (тих, що в районній раді): «що взяти з простого вчителя».

Юра

16:48 23.06.2018

Та пр що ви говорите , тут ідеться тільки про директора , яка дозволяє псувати репутацію школи , Це все почалося з неї , так само правитьно пишуть за вчителів , хай Ківерцівське начальство знає , що при "її владі " робиться! Тут одне правильне рішеня цієї проблеми ЗНАТИ ЇІ З ПОСАДИ ДИРЕКТОРА І КРАПКА .

Невідомий

16:51 23.06.2018

Можливо прочитавши ці всі коментарі вища влада зробить , щось в нашу користь , і спасе наших дітей .

Вдячний учень

17:12 23.06.2018

Тут неодноразово згадували Литвинчук Людмилу Василівну і я хочу внести деяку ясність про цю Людину (людину дійсно з великої літери).
Я сам навчався у цій школі і хочу сказати, що вона є прикладом і взірцем вчителя: високоосвічена, різносторонньо розвинена особистість, яка викликає повагу та щиру вдячність за свою працю.
Пам'ятаю, ще коли я навчався у школі, то багато учнів недолюблювали її, тому що вона завжди вміла тримати дисципліну, не дозволяла списувати та багато вимагала. Але діти, які дійсно хотіли навчатися, здобувати знання завжди її любили і поважали, а ще більше - після завершення школи у дорослому житті.
Ви маєте бути щиро вдячні, що вона уже будучи на пенсії досі працює і навчає ваших дітей!
Але, про що я говорю?! 90% людей, які пишуть тут коментарі прогулювали уроки Людмили Василівної, про що свідчить їхня грамотність.
А ви і надалі згадуйте Шматченко і Лесю Федорівну: перша викладала англійську з рівнем не вищим за intermediate, а друга взагалі була "філологом від Бога"

Анонім

17:12 23.06.2018

Щоб райрада її звільнила,треба письмові скарги,чим більше ,тим краще,вони не будуть приймати рішення на основі коментарів! Батьки,не чекайте манни небесної!Пишіть ,збирайте підписи,вимагайте звільнення і тільки звільнення!!!!Захищайте дітлахів!!!

Женік

18:06 23.06.2018

Литвинчук Л.В., 1948 року народження, «сірий кардинал». Ось хто вчив теперішню директрису все робити. Правильно хтось писав, що до неї вона весь час бігала із зошитами з контрольних робіт. Можливо Литвинчук і була нормальним філологом, проте про людські якості її варто промовчати. Людину, яку панічно бояться учні, я не назвав би хорошим вчителем. Скоро в неї ювілей. 70 літ — прекрасна дата для бабусі, яка плете панчішки онукам, а не інтриги. Відділ освіти, пошкодуйте пенсіонерку та учнів, відпустіть її на відпочинок. Відлучіть її сина-вчителя від маминої циці. Та й директриса піде у вільне плавання.

Проти тирана

18:34 23.06.2018

ЖАХ!!!! Волосся дибки! Як влада може тримати на такій посаді нелюда?! Якщо її не звільнять ,то це однозначно її чоловік проплатив! Тепер точно будемо знати хто в районі хабарник!!!ВИМАГАЄМО НЕГАЙНОГО ЗВІЛЬНЕННЯ!!!!!!!!!!!!

Новенька

20:13 23.06.2018

Жах! Не можу повірити, що таке буває. Скільки відгуків і не одного в захист директора, то напевно що правда. Влада Ківерцівського району, на що дивитесь? Докажіть, що ви справедливі. Я уявляю, як працювати в цьому колективі, а за учнів взагалі мовчу. Тримайтеся, завтра неділя то моліться за благодать школи і розум вчителів.

Профі

21:53 23.06.2018

Майже все,що пишуть у коментарі -чиста правда. Від себе особисто хочу "подякувати" директору за те,що вона " допомогла" моїй дружині піти зі школи
Дружина знайшла нову роботу перестала пити валеріану і корвалол,стала спокійною і врівноваженою. Її цінують колеги і керівник, поважають батьки і люблять діти. Я впевнений, що всі хороші педагоги, яких вижили з цієї школи, знайшли хорошу роботу, бо вони кваліфіковані працівники і ДОБРІ ЛЮДИ. Адже залишитися Людиною, після цієї школи, це -головне. Але дуже шкода дітей, які залишилися без ПЕДАГОГІВ, які могли навчити дітей. ШАНОВНА МАМА Романа, збирайте підписи батьків і тільки тоді ви переможете, бо коментарі "до справи не пришиєш". У скарзі потрібно описати всі порушення директора проти дітей та колишніх працівників .

Незнайомка

23:05 23.06.2018

Такого Тирана треба гнати зі школи. Я навчалась у цій школі, правда мені пощастило тим що директором у нас був Кривинюк. Дуже хороші спогади лишились про Людмилу Петрівну, Гану Іванівну, покійних уже Юрія Васильовича і Віталія Олександровича, найкращі спогади, повага, подяка і шана це Тетяні Василівні, це педагог від Бога. Вона навчала мене, моїх братів, сестру, навчалаб і доньку, але Олександрівна недала працювати цьому педагогу у нашій школі. наскільки мені відомо Тетяна Василівна на даний час працює в стінах іншої школи на посаді зав.деректора…...думаю, що цим все сказано, діло тут в директору. Був в мене інцидент з Олександрівною також, коли донька пішла в перший клас, вона постійно зупиняла мою дитину на коридорі і казала що у неї форма нетака як у всіх нормальних дітей, тим більше забороняла вдягати штани під форму, можна було тільки спідничку, втой час як її діти ходили вчому хотіли, а на зауваження про це ти автоматично ставав кандидатом на виліт зі школи. на щастя ми забрали доньку зі школи у з"язку з переїздом. І ще хочеться згадати про те що зустрітись з випускниками в стінах рідної школи практично не можливо. в Олександрівни то настраю нема, то діти виють, а неспівають, то в неї траур і т.д Навчалась у цій школі моя сестра, яка також була змушена піди навчатись в Ківерці, дитині просто недавали рости, розвиватись. Працювала також тітка, яку просто звільнили, бо неграла під дудку деректорки. писати можна багато, але толку. Іра, мама Роми, доведи діло до кінця, і чомусь я вірю ,знаючи тебе, що ти це зробиш. Ти велика Молодчинка, за своїх діток треба боротися

Сміливий підприємець

01:22 24.06.2018

Доброго дня всім коментуючим ! Прочитавши безліч коментарів в інтернеті на різні теми, за багато років ще не бачив стільки одностайних думок ! В таких випадках псевдо заступники зявляються, а тут ні,- все ясно, що й друзів нема, або інтернету !!! Й це в моєму рідному селі, де вчився і я біля 50 років тому,при катюзі Луцинській, яку старше покоління добре памятає, але щоб таке робилось зараз ? Молодці дописувачі в наш час таке неможливо терпіти !!! Ірині, дружині мого племінника, й працівника, максимально допоможу ! Не депутатат-статист я, хай пан Василь не ображається, чоловік тиранки , з яким я в хороших стосунках , маю можливість допомогти односельцям й дітям - родичам які там вчаться !! Де просто ШОК ! З повагою Віктор Гемба м Луцьк

Сміливий підприємець

01:47 24.06.2018

Доброго дня всім коментуючим ! Прочитавши безліч коментарів в інтернеті на різні теми, за багато років ще не бачив стільки одностайних думок ! В таких випадках псевдо заступники зявляються, а тут ні,- все ясно, що й друзів нема, або інтернету !!! Й це в моєму рідному селі, де вчився і я біля 50 років тому,при катюзі Луцинській, яку старше покоління добре памятає, але щоб таке робилось зараз ? Молодці дописувачі в наш час таке неможливо терпіти !!! Ірині, дружині мого племінника, й працівника, максимально допоможу ! Не депутатат-статист я, хай пан Василь не ображається, чоловік тиранки , з яким я в хороших стосунках , маю можливість допомогти односельцям й дітям - родичам які там вчаться !! Де просто ШОК ! З повагою Віктор Гемба м Луцьк

P s

02:12 24.06.2018

Обїздивши пів світу бачив відношення до своїх дітей батьків , й в нас воно зовсім інше ! Демократніше, по дружньому, не так як в нас було колись ! В школах діти мають більше прав як вчителі ! А тут хвора псує здоровя , на все життя психіку, вчителі не те , що пють, а й пяними знаходяться на роботі ?! А приклад ! Що такий, без авторитету навчить ! Риба псується з голови, це не керівник школи й не педагог !!! В стресі відіслав ненароком два рази комент

Віктору Гембі

02:19 24.06.2018

Чи вважали тираном Луцинську відмінники Гаївської школи Люба Колесник, Ушканов Андрій, Валечко Валя, Бондар Віктор ? Чи рівень твоїх знань був на рівні з ними?

Незнайомці

02:32 24.06.2018

Хоч би та молодчинка Іра знову дітей не потравила в садочку, як минулого разу, що аж до лікарні діти потрапили. Тепер прощати не будемо. Пряма дорога в прокуратуру. І не проси.

.....

08:49 24.06.2018

Незнайомко, чи Свєтка дітей в садочку ніхто не травить,і це не правда травиш ти учнів своїм ядом. Всі в районо говорять"школа строшого режиму". Це свавілля дасть Бог закінчиться. Може знов на лікарняний втечеш. Тільки треба не в обласну лікарню, а в Олику, саме там тобі місце. Тиж деб в гостях не була вскрізь обсираєш свій колектив і прибічників теж. А винен в твоїх Свєта проблемах твій Вася, що не спить з тобою, не задовільняє тебе, от і злість на всіх зганяєш. Приділяй більше часу чоловіку. Щоб на лєво не бігав. І ти будеш задоволена, і учні не будуть нівчому винні. Хай вам батьки щастить

Свободівець

09:14 24.06.2018

Тут дехто звинувачує всіх і вся в корупції і бездіяльності. Так, були письмові скарги на директора але більшість анонімні, були судові засідання але доказів було мало тому що потім люди відмовлялися від своїх слів. Її пробували зняти з посади Таранчук, Барчук, Бацмай була подружкою, тепер Грибук намагається принаймі зачепитися і дати догану. Тож треба допомогти заявами і підписами колективними. А взагалі треба зробити, як в Бодячеві - не пустити людям її в школу.

Влад

09:23 24.06.2018

Я застав попередньго деректора та теперішнього, попередній був врівноважений та мав підхід до дітей а теперішня постійно говорила на підвищених тонах часто піднімала голос на дітей не стримувалась нешукала підходу та заохоченя до навчання вилаялась виганяючи з класу. І ще хай подивляця скільки молодих спеціалістів вона зїла, школа занепадає зкожним роком дітей менше і менше бадькі переводять дітей подальше від неврівноваженої, ще одне хай керівництво з ківерець подивляця на закупки дерев'яних виробів бо чоловік щось тісно став співпрацювати з дружиною самого початку а з колишнім навіть чути небуло. Я думаю потрібно усунути такого деректора бо школа це державна установа і кошти на зарплати ідуть з батьківськіх кішень і батькі мають вибирвти кому вчити їх дітей....

Житель

09:45 24.06.2018

1 Вересня бойкот біля школи!!! Не дамо тирану знущатись над дітьми!!! Всі на протест!!! Геть тирана!!! P.S. Тільки дітей шкода,що буде свято зірване. Але ми мусимо зняти тирана.Бо далі так бути не може

Олена

10:25 24.06.2018

Я не розумію, як всі все знають і дають,щоб над дітьми знущались, яке вона має право.

Профі

10:25 24.06.2018

Як варіант не пустити дітей на 1 вересня.
Ця подія викличе суспільний резонанс і приверне увагу влади і преси.

Підтримую

10:43 24.06.2018

1 версня недопустимо психісно хвору людину до наших дітей. Гнати в шию навіть вчителем щоб незмогла порацювати. Досить принижувати дітей і вчителів. Викликайте телебачення зробіть щоб бачила вся Україна. Батьки в супер, тримайтесь

Света

11:28 24.06.2018

Света звільнись не позорся.

Громадський активіст

12:11 24.06.2018

Шановний Василь Степанюк,читаючи і знаючи цю ситуацію, я Вам рекомендую скласти мандат депутата райради, а вашій дружині призначити незалежну психіатричну екпертизу і визначити чи взагалі вона може працювати педагогом,не кажучи вже про посаду директора.

Я

12:17 24.06.2018

Іди подоброму суко

??

13:38 24.06.2018

Василь Васильович зробіть гонки своїй дружині як Кашлатому. І все буде добре.

.....

15:08 24.06.2018

Його дружина лупить сковорідкою, то він її боїться.

Односельчанка

16:32 24.06.2018

"Сміливий" бізнесмене, Гембо Вікторе! Ти заробив мільйони, але втратив людську подобу і совість, коли піднімаєш з "того світу" чесне ім'я Ольги Федорівни Луцинської, яку згадують до цих пір в селі як вчителя, що давав міцні знання, і ставлять у приклад сучасним вчителям. "Тираном" вона була для таких неуків, як ти і твої племінники, яких збираєшся захищати. Я певна, що начальників освіти з Ківерець ти не купиш за свої брудні мільйони, як купляєш багато дечого. Не всі продаються, як ти думаєш.
P.S. Раджу тобі "сміливий" підприємцю податися на Схід і захищати Україну. Але ти ж на це не здатний.

Профі

17:03 24.06.2018

" смілива" односельчанко
Луцинськоі О.Ф. не знаю і не чув,а от коли б вашу дитину примусили безпричинно перездавати ДПА ви співали б зовсім іншу пісню.Крім цього тут коментують не матеріальний стан тієі чи іншоі людини,а вчинки і поведінку держслужбовця.

Гемба В

18:32 24.06.2018

Односельчанці хочеться сказати, що не відписую звично тим хто не підписується ! З боягузами не розмовляю !!! В мене легальний бізнес, плачу податки й достойну зарплату й на протязі 30 років, якщо односельч така розумна з своім статусом, то , чого інкогніто мене поносить? ! Скільки ти допогла арміі ? А я весь час допомогаю , грошима , не фізично як моі племінники бо мені 63 !!! А такі відміники,як мій однокл Ушканов А не на нашому боці ! Ментально ! З мого класу 1970 року випуску багато людей завдячуючи школі й вчителям добились успіхів ! Вони були педагогами справжніми! Але дехто обзивав всяко учнів, половина класу плакало на уроках від образ О Ф Л !!! А на ,що я здатний , то не вам буду хвалитись , бо в хорошій формі я завдячуючи Вчителю Бардабушу І Й , не прорахувався знаючи матем яку вчила вимоглива й справедлива Євгенія Павлівна !! Фізику знаю завдячуючи Мальцеву Ю Д , розмовляв французькою з канадським легіонером теж завдяки хорошій вчительці ! Вдячний я вчителім своім , але було всяко,й не зовсім справдливо педагогічно ! А те, що зараз, то без коментарів ! Це не школа з такими горе педагогами ! Гнати в шию пяниць підтримаю !!А купляти ніхто нікого не буде, бо вона не витримає сама тиску, який буде від жителів сіл навколишніх ! Даже брудні гроші на таку не тратять !

Просто я

20:00 24.06.2018

Це просто Віктор Гемба завість.І навіть смішно це читати як якісь люди ,які самі нічого недобились пишуть брєдні"
"Сміливий" бізнесмене, Гембо Вікторе! Ти заробив мільйони"ПІДКРЕСЛЮЮ ЗАРОБИВ!!!!Хто недавав тобі ОДНОСЕЛЬЧАНКА???

Просто я

20:08 24.06.2018

А те шо пишеш про АТО невпевнена шо хтось із твоєї сім'ї був там!!!Ой смішно читати" Односельчанка "ну пишу відкритим текстом це ЖАБА

Просто я

20:17 24.06.2018

І міліони Віктора немають ніякого відношення до директора школи.Кому вона треба щоб тратити гроші,когось купляти.Вона нестоїть того.А просто батьки давайте підримаєм Іру і наші діти будуть вчитись у своїй школі а не по інших селах

..

22:14 24.06.2018

Я нікого не захищаю ,але візьміть до уваги ,що племінник Гемби має статус учасника АТО, який йому надала держава Украіїна.

До..

22:30 24.06.2018

А яке це має відношення???взагалі до чого це тут???якщо нікого незахищаєш то непиши лишнього.Іди в Ато сам чи сама і будиш мати таке саме☝️О Боже шо за ЛЮДИ

Небайдужий

23:03 24.06.2018

Я живу в Ківерцях,ходив в школу в Ківерцях і дитина моя теж вчиться в Ківерцях. Знаю сім'ю Романа. Хай як там написав на трійку,але повертати до школи і валити на одиницю це жах!!! Та нас навпаки витягували щоб соромно не було. Що це за вчителі,що не дали знань учневі? Навіщо ви ходите на роботу і вам платять зарплату з наших податків? До речі з податків Віктора Гемби також. Розвела диктатуру в школі. Чи та директорка будувала ту школу? Дали посаду то давай дітям знання,піднімай школу. Що на школі пише- Вчитись,Вчитись і Вчитись...

До Небайдужого

23:24 24.06.2018

Підримую у кожному слові!!!А щоб діти вчились потрібно заоохочення.І щоб вчителі мали підхід до дітей,якщо пішли на таку роботу.А коли наша люба директорка змушує дітей суто до форми бо інакше відправляє додом або туалети мити як в той час молоді вчителя приходять в школу як на дискотеку.І сидять в телефоні.де діти будуть вчитись???.їм також до навчання стає байдуже. Половина персоналу небайдужі до випивки а інші красуються одна перед одною.Чого директор на це незвертав увагі?А вчепилась за пару дітей і просто принижувала.Ото дожились що в школі навіть випускного нема ,як в інших школах святкують як нормальні люди.Нащо такій директор???,

Вчитель

23:54 24.06.2018

Заперечу. Працюючи там, директор і до вчителів ставила дуже строгі вимоги зовнішнього вигляду. То штани не можна одягати, то спідниця задовга чи закоротка. І атмосфера в колективі була дуже напружена. Всі боялися щось говорити, бо хтось почує і "закладе". Йшов на роботу, не знаючи чого очікувати, з якої причини тебе можуть спаплюжити сьогодні. Від дітей одностайна ненависть. Як бачу, нічого не змінилося.

13-й

00:11 25.06.2018

Читаю я за цього, як пишуть "монстра", та хочу дещо прояснити. Не Степанюк вела всі уроки і занижувала оцінки дітям а вірнопіддані, вона жодного разу не ходила підслуховувати під двері як ведуть уроки, а на це була натаскана Квач,Мариля і усиновлена дочка Бесарабчук Р.І. Наталя та прибиральниці школи.Як складати догани і акти вчила її Литвинчук, яка була головним розробником механізму травлі дітей і непокірних педагогів.Бесарабчук Р.І. забеспечувала "кришу" зі сторони медзакладу через свого Васю.Вони всі добре знали про вади Степанюк С.О. які спричинені особистими сімейними проблемами (але це її особисте і не треба її в цьому ганити і висміювати.Цікаво, як би ви себе вели коли в сімї не все гаразд: чоловік гуляє, дочка мажорка,а син взагалі моральний виродок, якому приносить задоволення від знущання над дітьми.Гляньте фото з його сторінки у Фейсбуці на фоні сатанинської піктограми і вже нічого не треба говорити ), так от ці особини, які ще мають наглість називати себе високим званням Вчитель, їй підігравали і перекручували на свій лад факти, а вона як та вівчарка, нерозібравшись, кидалась на вказаних.Взагалі тим, кого вона, як ви пишите, "вижила" треба подякувати їй, що ви панове успішно пройшли важкий іспит на людяність. Ви заступились за дітей і показали як повинен себе вести справжній вчитель(хоча заплатили за це здоровям і посадами).Знаю, що ніхто не жалкує що пішов звідти ЛЮДИНОЮ і вас такими будуть памятати.Всі ви потрапили в нормальні колективи, зробили хороший карєрний ріст та збільшили свої сімї.На даний момент в Озері не залишилось жодного вчителя, який не замазав себе в цьому болоті і не треба соплити що вас змушували так робити.Ніхто руки вам не заламував, ви самі, щоб зберегти години і місця допомагали творити цей дурдом.У вас був вибір чи бути вчителем - чи шматком лайна.Ви голосували за зразкову роботу директора і роками зберігали її на посаді,а тепер хочете спокою? Взагалі говорити про теперішній колектив це всеодно що обговорювати парад ЛГБД спільноти у Києві.Керівництву району порада - якщо надумали знімати директора,яка допомагає людям чітко відсівати Українців від хохлів, то і розганяйте цих всіх, підкреслюю ВСІХ, хто нині працює і допомагає творити знущання над дітьми.За стільки років там вже все настільки прогнило, що інакшого виходу просто немає.Наберіть молодих вчителів та директора і відродіть хорошу славу про цю школу, яка будувалась великим господарником щоб помирити жителів Озера і Гайового. Батькам - повага, ви велика сила і не шукайте ніяких заступників, крім вас, ваші діти нікому не потрібні.Не виступайте по одинці, інакше все знову повториться, тільки разом.Памятайте ви не тільки заступаєтесь за своїх дітей, а й даєте їм важливий життєвий урок як боротись за свої права і бути ЛЮДИНОЮ.Слава Україні!

За зміни в Україні

00:22 25.06.2018

Звісно,що той учень не піде в 10-й клас,бо йому не дали знань,ще й в кінці випускного класу завалили. І не буде в школі 11 класів,бо не буде учнів. Зроблять дев'ятирічну,потім чотирирічну. Ото керівники!!! І це в нас кругом на посадах такі люди не розумні. Бо в Україні вина в усьому корупції. Проплачує,підмазує чоловік директорки кого треба. І тут добра не буде

Набридло

09:49 25.06.2018

Ні в якому разі не захищаю особу Степанюк Андрія, але щодо його фону у фейсбуці,то це, я так розумію, пам'ятник засновникам Києва, на якому стоїть Андрій, сфотографований у нічний час. Люди, не позортесь!!! Потрібно добитись, щоб ліквідувати першопричину цього всього безладу у школі, а не "обсирати" все і всіх!!!

Вова

11:09 25.06.2018

Усунення директора школи з посади не змінить ситуації кардинально. Заступники директора, голова профспілки - неуки, морально пронгилі наскрізь особи, підлизи, "шістки". Колектив звик до сексотства, підлабузництва, "прогинання".
Коли вся адміністрація школи зміниться, коли директрисі не дозволять працювати навіть простим вчителем, коли новий керівник (чужий) запровадить сувору трудову дисципліну (стосується пиятик, відсутності вчителів на заняттях, замін відсутніх вчителів, атестації) - тільки тоді ситуація може виправитись. Атмосферу в школі створюють і батьки, тому вони повинні йти попереду в прагненні навести лад у школі.

Свідома громадянка

12:20 25.06.2018

Цього тирана і диктатора негайно треба звільняти і КРАПКА! Дожилась і докерувалась до такої ганьби! Скандали з цією директоркою тривають вже досить довгий час,прийшла пора змін,змін на краще майбутнє! Нова Українська Школа з Новим( чужим) керівником.А ті сраколизи підлабузники,які їй дупу лижуть,згинуть як роса на сонці.Дуже прикро ,що таку гарну школу,керівниця звела нанівець.Звертаюсь до підлабузників Степанюк С.О.,які активно читають коментарі,займіть правильну позицію в цій ситуації,очистіть своє ім'я!!!

13-й

12:55 25.06.2018

Дуже прошу перестати обзивати директора психічнохворою людиною, слабі лежать в лікарні і на це треба професійний висновок фахівців а не образи невдоволених. ЇЇ карєра взагалі викликає захоплення: почала з доносу на піонер вожату в Сокиричах ,яка похрестила дитину.Ту змістили а ту на її місце.А хіба не так вимагала партія? Вона вчинила як правильна комсомолка.А директором стала в розквіті молодих сил а не на схилі як деякі(ну трохи Вася поміг, але ж всі так робили тоді).А в роботі з кадрами їй взагалі не має рівних в підборі правильних людей.Спочатку тебе вивчають, потім дивляться як з тобою треба поводитись:чи ти будеш акти на колег підписувати чи краще будеш доноси робити.А ще добре якщо ти зловживаєш спиртним, ти тоді своя людина, бо з роботи за це не вижинуть, але ти обовязково все підпишеш і дитинку принизиш на яку вкажуть.З молодими кадрами взагалі ас.Їм і поїздочку, як би випадкову(в школі де випадкового нічого не може бути),у святі місця організують і за сина бившого активного коаліціянта зісватають.Ну як тут не підписати акта чи не проголосувати за відмінну роботу директора.Є і родинні династії які повлаштовували туди своїх діток(ну підписали акта що хтось не вийшов на роботу, зато дітки пристроєні в Освенцимі.А самі так тихесинько, на пільгову пенсію як використаний контрацептив втікли.А дітки будуть голосувати правильно, через велику вдячність за місцечко.)Реклама за школу така, що молоді які туди в даний момент йдуть, знають, як треба себе вести правильно, можна навіть і не бути хорошим фахівцем, навідь вчителем іноземної мови з рівнем "читаю і перекладаю слово Yes зі словником", згодиться.Головне вміти правильно підхалуїтись.А те як директор працює з тими кадрами які незахотіли працювати в цьому райському куточку, то можна пісні писати: і на майбутнє місце роботи керівнику подзвонить, "позитивну" характеристику дасть, на дорозі як побачить - "поблагословить", грошенят щоб тебе поскорше звільнили з раю в адміністрацію підвезе.Турботлива людина одним словом, а ви кажете монстр, совість майте таке говорити.А тепер про головне - мене дратує, що у всіх бідах звинувачують Степанюк С.О.Навіть з активними членами коаліції тих хто задає тон в цій школі - 5-6 чоловік.А весь колектив - понад сорок.Фізичного примусу до заниження оцінок учням ніхто нікому не робив, завжди був вибір.А що ж робили ці "невинні" що невходили в цю шистірку?Жорстока правда полягає в тому, що вони свідомо занижували вашим дітям оцінки навідь коли їх про це не просили.Так би мовити навипередки, провсяк випадок,щоб не чіпали. Вони і голосували за збереження директора на посаді(а хто зніме коли колектив на 95% за неї?).Так зручно - перед батьками поспівчувають, поображаються на Степанюк(добре що є кого звинуватити у власній підлості), перед коаліцією - свої люди(як Вініпух перед бджолами).А тепер Кривинюка назат захтіли?Монстр не директор і навідь не коаліція, а ви нешановні халуї, саме ваша згода на все і дозволяє витворяти таке з дітьми.І не пишіть що ви невинні, всі знають, хто там працює, що з дітей знущаються і головним чином ви це дозволяєте.Навідь при згвалтувані коли хтось один це робить а десять дивиться і нічого не робить, учасниками злочину є всі, і не розказуйте слізних байок батькам.А Степанюк С.О. пропоную не звільняти а вибрати президентом України на рік часу.Вона, використовуючи свій дар керівника і високу акторську майстерність, відсіє з України всіх халуїв, ватників, хохлів та підхалуйників.Ми посадимо весь цей парад у вагони і відправимо на чолі з нею у Росію(попередньо подякувавши за хорошу роботу).А з тими українцями що залишаться ми збудуємо щасливу державу.

Вова

13:04 25.06.2018

Respect попередньому дописувачеві.

Анонім

13:07 25.06.2018

Шановний 13-й, ти так часто згадуєш факти з історії (хоча й не дуже влучно) у своїх коментарях, що аж виникає питання: а ти раптом ніколи не працював учителем історії?

Петро

13:26 25.06.2018

Олександрівна,негоже під різними ніками відгавкуватись! Сиди і читай про себе правду,а то бідна не спиш,після другої ночі коментарі пишеш!

До мама Романа

13:56 25.06.2018

Шановна пані Ірино! Я цілком і повністю Вас підтримую і надіюся,що Ви не кинете цю справу напівдорозі! Я надіюся Ви вже почали збирати підписи в райраду,якщо ні ,то робіть це негайно!В статті був натяк від очільника освіти,що серйозніше покарання наступить тоді,коли виявлять ще якісь факти порушень директоркою.Пишіть заяву,описуйте всі факти,в заяві вимагайте звільнення,збирайте колективні підписи! Хай Вам щастить!

!!!

16:27 25.06.2018

Сама тонеш, то вирішила ще й весь колектив за собою потягнути.Молодець Свєта це в твоєму стилі.

,

17:45 25.06.2018

Света не позорся

,

17:46 25.06.2018

Света не позорся

Я

18:23 25.06.2018

Вона не потоне, ТАКЕ - не тоне.

Женік до Вдячного учня

19:01 25.06.2018

Про Вашу грамотність та знання, які Вам дала Людмила Василівна, свідчить Ваш допис. У родовому відмінну правильно писати «Людмили Василівни», а не «Людмили Василівної». Я вже мовчу про пунктуацію.

До 13-го

19:28 25.06.2018

Так багато тексту пишеш, дивись, щоб тебе не звільнили часом і не вислали куди подалі

Анонім

21:29 25.06.2018

Ви подивіттся що робиться у школі,це просто бардак!! Погляньте на цю гилку морду директорки,курва ше та. У селі
Озеро кругом таке бляцтво,тому що люди сраколизи. Цей бардак не тільки в школі,а й в сільській раді. Хіба це влада,коли п'є разом з "алкашами" в барі. Погляньте на нього,слова не може сказати. Пик,мик....
Хочите щось змінити,та хер вам..
Ви говорите все поза очі,от і все. Так що насолоджуйтесь підарасами...

Анонім

21:29 25.06.2018

Ви подивіттся що робиться у школі,це просто бардак!! Погляньте на цю гилку морду директорки,курва ше та. У селі
Озеро кругом таке бляцтво,тому що люди сраколизи. Цей бардак не тільки в школі,а й в сільській раді. Хіба це влада,коли п'є разом з "алкашами" в барі. Погляньте на нього,слова не може сказати. Пик,мик....
Хочите щось змінити,та хер вам..
Ви говорите все поза очі,от і все. Так що насолоджуйтесь підарасами...

Іванна

10:33 26.06.2018

Не розумію чому стільки звинувачень і ніхто не починає з себе, шановні батьки коли ви останній раз були в школі і запитували у вчителів як успіхи у ваших дітей, чому ви не запитуєте вчителів чому вони навчили ваших дітей, навіщо шукати винуватих, давайте почнемо із себе!!! Я нікого не захищаю тому що навчалась при директор С. С. О. І Також були інциденти і на заруб. літ. коли приходиш на урок тебе опитують по творі який ти читав паро днів старався і дав правильні відповіді на питання, а тобі ставлять 7 і кажуть що не вірять що ти підготувався до уроку. Прикро що батьки не мали час приходити у школу. А коли тато приходив у школу і обіцяв класному керівнику і деректору спустити їх з другого поверху за спідничку тому що вони мене нічому не навчили, а інші батьки усміхалися і лизали сра..у, ось тепер і маєте що хотіли. Дякую Богу і начальнику військового ліцею що повірив мені і дав кращу дорогу в майбутнє, під час навчання в ліцеї за 2 роки я вивчила більше ніж за 9 років в Озерській школі і закінчила ліцей з середнім балом 9 а школу 5. Пригадала історію коли були батьківські збори в молодших класах і Сахнік О.Л розказували про Наташу Беденюк, а мама Юлі Барбанчук каже я прийшла раз в рік і хочу послухати про свою дитину теж і з того часу говорилося про всіх дітей по списку, так і ми батьки маємо робити а не лизати сра..и і скидати сумашедші гроші вихователям на постіль. Моя дитина на наступний рік піде теж до школи тому шановні вчителі я зроблю все аби побувати на уроках своєї дитини і буду відвідувати вас щодня, загартовуйтесь дорогі наші вчителі. А вам Світлана Олександрівно краще звільнитись самій. Гарного всім дня!!!

Батько

11:11 26.06.2018

Прєдлагаю цих недотраханих курей і півнів закидати яйцями на перше вересня.Ми шо тєрпіли вам шоб після Майдану нас так чмирити???!!!

Анонім

11:46 26.06.2018

До чого тут Майдан?

Оксана Т.

15:56 26.06.2018

Начиталась... Що робиться в українській школі? Жах... Це матеріал для роздумів всім хто керує освітою району. І не відмахуйтесь, мовляв, нам однаково, всерівно будуть обирати в ОТГ нових керівників. Батьки давно наплювали на роботу вчителя, бо вона, ця робота мізерна. Ви скажете, а як же досягнення дітей на олімпіадах і конкурсах? А це , шановні, в великій більшості випадків, заслуга батьків. Що з дітьми займаються, віддають їх на репетиторство. Вчителі не вболівають за результати в школі, бо знають, діти прийдуть до хати, от тоді хай за Гроші хтось викладається. Вчителі мають хорошу зарплату, в сільській місцевості цих грошей хватає. Ви скажете, що хати не побудує, в Єгипет щороку не поїдеш. Так. Але , шановні вчителі, той хто пропрацював довше мають гарні надбавки. Відпускних чимало і т.д. То пора вже подумати і про знання дітей? про інновації, про зацікавленість дітей на уроці. Багато з вас таких, що вже їм та школа осмердла, вона вижала з вас все, але в 65 - 70 чомусь її не кидаєте. Маєте малі пенсії? То всі такі мають. Пора жити так як виходить.

А.М.

19:57 26.06.2018

Пані Оксана Т., молодець - підтримую!!!!

Наталя Супрунюк

20:42 26.06.2018

Шановні дописувачі. Всі ці дні активно слідкую за вашими дописами і не розумію, чому ховаєтесь за ніками, у всіз же є імена і вийшла б змістовна обгрунтована розмова, а не поливання брудом всіх і вся. Я не підтримую директора, але бачу, що людей готових діяти (це ті що не злякались назватись власними іменами, а не "13-й", "патріот" і т. п. ) зовсім мало, це ж так зручно поливати брудом з кущів говорити правду і власні домисли під ніком. Значить ще боїтесь, що директорка лишиться і як же буде страшно і незручно в кущах. Я підтримую батьків, не хотіла б щоб мої діти навчались в такій школі. Але будьте більш дружними і сміливими та й чесними з собою та іншими- тоді не буде чого боятись. А коли будете називатись своїми іменами то це додасть всім впевненості , що ніхто не відступить і згуртованості.

Оксана Т. До А. М

22:21 26.06.2018

Скільки тем тут зачепили. От , цікаво, як ставиться до цих коментіа освітянське начальство? А шкіл з похабним відношенням до роботи багато. На лінійках по годині вручають грамоти за якісь не зрозумілі досягнення. Якісь журнали їх проводять по якихось неясних програмах. Батьки всі тануть від почутого
Моє чадо таке розумне! Батьки, повірте, щоб ваша дитина тут в Україні стала на твердий грунт треба з колиски працювати! А потім жати з вчителів, щоб все це підхопили і понесли далі і далі.Це не означає навчати дітей тупим заучуванням, Логіка, логіка і ще раз логіка через хороші розвивальні ігри. Тому не штори і всякий бред вимагайти з батьків треба, а посібники. ( якщо самі лінуєтеся їз виготовити. Інтернет тріщить. А то троє канікул- школа порожня, чергування організують щоб на дзвінки хтось відповідав )

Оля

00:51 27.06.2018

Читаючи всі коментарі можу сказати що всі хто пише молодці немовчіть. А про цю ситуцію можу сказати одне. Коли декілька років тому була така ситупуія що батьки намагалися вже сюричку скинути з посади навіть дійшло до області, але приїхали представники влади вони на той час були налащтовані серйозно тобто зввльнити, але в один момент задзвонив телефон і ця людина вмить змінила своє рішення а ті хто все це затіяли були вимушені звільнитися. Діти були змушені навчатися у інших школах. Запитуєте що за дзвіно від Василя Васильовича. З його слів він буде платити щоб дури небуло в хаті. Казав як моя дура вийде на пенсію я знею розведусь. Тому після всього що відбулось всі зневірились. Ніхто невірить що відбудуться якісь зміни. Саме образливо що вона в учительськіц налаштовує вчителів проти батьків, обливає брудом батьків. Саме найстрашніше що збирає плітки про батьків. А коли відбуваються батьківські збори обсирає вчителів. Може закати батьків до кабінету і розказувати такі нісенітниці про вчителів і навпаки. А те як вона принижує дітей на лінійці то можна писати поеми. А тепер Світлано Олександрівно читаючи всі ці коментарі відчуйте все те що відчували діти з2014 року. Звертаюсь до Миколи Васильовича Грибука Ви мудрий незаплямуйте своєї репутації через дурк як ваші попередники. Дякую. Вибачте за помилки була на емоціях.

, ,,

01:20 27.06.2018

В класі 5 учнів які навчалися 9 років. Батьки робили ремонти, купували одяг зошити вчителям платили зарплати. Результа дпа здані на 1,2,3 стоїть питання для чого було ходити в школу витрачати гроші . якщо цигани неходять в школу не витрчаються а результат 1,2,3. Що робили вчителі 9 років за що отримували гроші. Якщо незмогли навчити 5 учнів за 9 років.

Мама

07:22 27.06.2018

Пропоную припинити обговорення і почати готовитись до першого вересня.Нагадую - Майдан розпочався з побиття дітей.Крім нас, батьків, їх розганяти ніхто не збирається.

Одя

08:09 27.06.2018

Молодці

Одя

08:09 27.06.2018

Молодці

До Олі

09:36 27.06.2018

Ви пишете, що почалось у 2014 році? Почалось давно, ще коли Оксану Галюк вчителі-філологи на чолі з Міськовою виживали зі школи. Це був перший "дзвіночок". Степанюк стала головою профспілки, прилизалася до Сільванючки, вірніш "забашляла" їй. А потім вже її призначили директором (з подачі тієї ж Сільванюк, Кривинюка). І от тоді "Остапа пенесло". Можливо вона більш переключилась на учнів, коли виїла заступницю зі школи. Але тиранство триває вже тринадцять років.

Експерт

11:45 27.06.2018

А на фото така красуня. Їй би пасувала робота бухгалтером на пилорамі. В колі мужчин

Експерт

11:47 27.06.2018

А на фото така красуня. Їй би пасувала робота бухгалтером на пилорамі. В колі мужчин

Людмила Карловська

12:58 27.06.2018

Добру справу робиш, Ірина! Давно пора навести лад у цій школі, щоб коридорами бігали щасливі діти, а на уроки приходили усміхнені з щирою душею учителі, готові доносити своі знання дітям. Адже найкраща пора то дитинство, тож нехай воно буде радісним з приємними спогадами, а не жахами про школу.
Ірино, нехай Господь допомагає тобі , дає сил і запалу, не зупиняйсь, адже ти відстоєш права своєі дитини, а й права тих дітей батьки яких " бояться власного голосу". З Богом!

Галя

16:40 27.06.2018

А якщо дійсно, закидати їх яйцями, то розголос буде великий і замняти, як завше, невийде.Давайте дружньо замісим їм вчительську паску!!!

Справедливість

14:49 28.06.2018

Давайте не будем всіх вчителів підтягувати під одну лінію і вмішувати пів області. Нам треба щоб одна людина, а саме директор, відповіла за знущання над дітьми. В цій школі є і були дуже хороші вчителі. Нажаль деякі вже відійшли у вічність. А що працюють на пенсії, то таке життя, так держава дбає про наші пенсії і зарплати. Тож маєте ціль і мету то ідіть до кінця. Є така передача "говорить Україна",ну це на крайній випадок, коли вас не почує влада і пані Світлана. Пані Ірино ідіть до кінця і докажіть, що не все купляється, що ще є в влади совість. Хай щастить

Оля

15:00 28.06.2018

Читаючи ваші комен арі,мені дуже соромно,що ви називаєте Світлану Олександрівну тираном.Сама навчалась в цій школі,і кращого педагога,як вона,для мене не було.Це дійсно педагог з великоі букви.У якоі не було ,,любімчиків,,і тому оцінкі були у всіх такі,на скільки ти вивчив предмет.Побільше би такіх педагогів справедливих у нашій державі.А батьків прошу повагі до вчителів,а не зразу бігти і писати заяву,бо іі сина неправильно оцінили,він написав на 3 і заставили перездати і вийшло 2.Просто смішно і соромно за батьків.Потім напевно ця мама буде писати заяву,що іі син хворий,щоб в армію не пішов.

Ольга

16:02 28.06.2018

Світлана Олександрівна - педагог з великоі букви.Тримайтеся,я вірю,що ви не здастеся,і доведете свою правду.Такі як ви не ламаються.

маша

16:27 28.06.2018

оля не смиши з ней такий педагог як з мене балярина

До Олі

17:20 28.06.2018

Олю,яку правду має доводити С.О.?Те,що незаконно змусила переписувати учня ДПА, порушивши всі положення? Те,що ненависна до дітей та вчителів?Те,що принижує та тероризує всіх?Те,що виживає зі школи незгідних?Те,що керує оцінками? Це доводити не треба,вона вже давно всім це довела своїми діями!!!І не пишіть дурниць про те, яка вона хороший педагог,ніяких її педагогічних досягнень не видно.А те,що обридла батькам ,як гірка редька,побачив весь район!Хай краще доведе,що в неї ще залишились крихти совісті та честі і звільниться сама!

До вчителів

21:54 28.06.2018

От і доведіть що ви гідні вчити наших дітей - на перше вересня відкрито підтримайте дітей і батьків.Хто так не зробить,то хай потім нам нерозказує байок .Доведіть що ви Вчителі а не Бидло!

Вова

22:17 28.06.2018

Підтримую попереднього дописувача.

....

23:02 28.06.2018

Оля, чи просто Свєта, дивись щоб ти в Сибір не загреміла. Знайшла мені вчительку. Баран з барана.

Катя

13:51 29.06.2018

Люди пропитани злобой,ненавистью и завистью.Человек которий счастлив никогда не будет желать кому-то зла,распространять нелепие слухи.Так делают только больние люди,и больние ви к сожалению душой и сердцем.Все що вам залишилось,це ще закидати іі каміням,адже дійсно так ,,обісрати,,так людину,торкаючись іі дітей і чоловіка,можуть тідьки хворі душою і серцем люди,хоча і важко вас назвати людьми.А вам Світлана Олександрівна терпіння і мудрості.Знаю іі дуже давно,і як на мене вона є чудова дружина,мама і педагог з великоі букви.

Експерт

14:18 29.06.2018

Міськову тоже будуть в перед ногами виносити , а вона ще буде спиратися. Позор щоб такі вчителі робили ще з дітьми вони самі вже діти ім вже іграшки треба , не дітей вчити.

Експерт

14:18 29.06.2018

Міськову тоже будуть в перед ногами виносити , а вона ще буде спиратися. Позор щоб такі вчителі робили ще з дітьми вони самі вже діти ім вже іграшки треба , не дітей вчити.

Експерт

14:25 29.06.2018

Визвати журналістів " Говорить Україна" .Хай побачить вся країна який директор

Експерт

14:25 29.06.2018

Визвати журналістів " Говорить Україна" .Хай побачить вся країна який директор

До Каті

20:49 29.06.2018

Все що люди написали попередньо про цю людину, це все правда!!! І це що зачіпають іі сім'ю вина теж вона!!! Надто вже вона зла по школі ходить, придирається до всіх і всього, ось і люди шукають причину іі стану і поведінки. Світлана Олексанлрівна вже настільки обридла, що під під руку і язик йде все, лиш би тільки допомогло! Отож, Світлано Олександрівно, пора би вже вам накінець робити якісь висновки!!! Йдіть з посади по доброму, бо буде гірше! Ви вже й так натворили!!!

До Каті

20:50 29.06.2018

Все що люди написали попередньо про цю людину, це все правда!!! І це що зачіпають іі сім'ю вина теж вона!!! Надто вже вона зла по школі ходить, придирається до всіх і всього, ось і люди шукають причину іі стану і поведінки. Світлана Олексанлрівна вже настільки обридла, що під під руку і язик йде все, лиш би тільки допомогло! Отож, Світлано Олександрівно, пора би вже вам накінець робити якісь висновки!!! Йдіть з посади по доброму, бо буде гірше! Ви вже й так натворили!!!

Я

21:58 29.06.2018

Не

Я

22:00 29.06.2018

Не директор, а ДИКТАТОР!!! Годі диктатурі!!! Негайно звільнити!

До Каті

23:39 29.06.2018

Коли ця людина починає пресувати якусь дитину то потерпають всі в сімї жертви.Дзвінки з вимогою звільнити батька чи маму зарвaвшогося учня для неї норма.Тепер пожинає плоди свого зла.В знущанні брали участь всі Степанюки,кожен як вмів і хотів - ВИРОДКИ!!! Нехай вам вернеться за кожну дитячу сльозу,за кожне дитяче слово про самогубство яке дитя говорило мамі не всилі терпіти цих колективних знущань!!!

***

00:43 30.06.2018

Та, що Катя, хто педагог з великоі букви???!!! Ця особа, що отримує насолоду від вкотре поставленоі двійки? Ця, що знущається і принижує дітей і не тільки??? Людино мила, та чОму заздрити? Тому що чоловік іі вважає за дуру і не приховує цього? Та байдуже, що там а неі в сім'і, на роботі вона повинна бути перш за все ЛЮДИНОЮ а не відьмою. І ніхто іі як ти кажиш не обси...ав, просто люди написала правду, тільки правда виявивилась гіркою. Сама ж винна!

...

06:29 30.06.2018

Шановні батьки, поки ви тут пишете коментарі, директор заміте сліди порушення, чоловік позолотить руку кому треба і все залишиться як і було. Вона буде ходити вам усім єхидно посміхатися, бо знову вас зробила дурнями. Тому переходьте від слів до дій, якщо хочете, щось змінити!

!!!

08:55 30.06.2018

Пройшла інформація що голова райради вимагає від батьків забрати заяву.Видно Степанюкі вже котлету відслинили.Не чекайте першого вересня бо буде пізно.Поки ми тут змагались в красномовстві,сімейка ктивно діяла.

***

09:31 30.06.2018

Та, що Катя, хто педагог з великоі букви???!!! Ця особа, що отримує насолоду від вкотре поставленоі двійки? Ця, що знущається і принижує дітей і не тільки??? Людино мила, та чОму заздрити? Тому що чоловік іі вважає за дуру і не приховує цього? Та байдуже, що там а неі в сім'і, на роботі вона повинна бути перш за все ЛЮДИНОЮ а не відьмою. І ніхто іі як ти кажиш не обси...ав, просто люди написала правду, тільки правда виявивилась гіркою. Сама ж винна!

Громадський активіст

11:48 30.06.2018

Якщо це правда про те,що голова райради вимагає батьків забрати заяву, то можливо нам таке районне керівництво взагалі нахер непотрібне.Коли вже в районах купка кончаних керівників і депутатів сидять у владних кабінетах лишень для здійснення своїх інтересів і бажань, то про яку правову державу ми говоримо.Чому в райраді патріотичні сили мовчать немов в рот води набрали,адже завдяки Свободі була скинута попередній керівник районного відділу освіти,а тепер по психічнохворому директору школи не можете вирішити чи отримали невеличкий хабар від Васі Степанюка-свого колеги.Шановні депутати,люди мають надію на адекватне рішення з вашої сторони,вас обирали наводити лад в районі.

Таня

11:56 30.06.2018

От,Світлано Олександрівно, ви прочитали правду про себе, певно за все життя такого не чули. І ті пару коментарів, які ви написали в захитс себе не допомужуть(бо це брихня). Якщо влада за вами, то хай вам на навчання віддадуть своїх дітей. А ви ще не знаєте який сюрприз вас чекає на 1вересня. Ви станете дуже відомою, ну ви і так відома. Є така приказка:"не копай яму комусь, бо сам впадеш". А в вас вона дуже глибока. Це ж, як людям за 13років наболіло. Ну батьки, я знаю, ми вже згуртувались, так тримати. І зустрінемось 1вересня. Хорошого всім літа, відпочинку.

Ліля

11:58 30.06.2018

Я бачу,що без журналістів всеукраїнських каналів тут не обійтись!Батьки
,зв'язуйтесь вже з ними ,хай приїжджать і висвітлюють на всю Україну,не чекайте 1 вересня! А заяву з райради не забирайте!

Кінах

15:10 30.06.2018

О

Кінах

15:13 30.06.2018

Ого..то шось вже таке робиться.. Якшо правда шо заставляє районне начальство заяву забирати то шось!! То ж їдьте в область як тут нічого не роблять. Бачите шо район мовчить ідіть до губернатора савченка..мо він поможе

Оля

12:31 01.07.2018

Вы можете закидать другого человека. Камнями или цветами. В зависимости от того, что у вас имеется в наличии. Если в душе камни, то камнями. Если цветы, то цветами. И дело не в этом человеке. Дело в вас.

Ліля

13:29 01.07.2018

На що ця горе- керівниця заслужила-тим і закидають.Нормальна людина при будь -якому конфлікті піде сама,щоб не ганьбити себе,школу,колектив,а ця реально буде закидана камінням,бо спить і бачить себе вічним директором.Нічого вічного немає!!! Навіть самі,здавалось,вічні диктатури в світі падали з ганьбою.Взагалі,на мою думку,батьки мають вирішувати і обирати директирів шкіл,адже їх діти там навчаються,а не люди в чиновницьких кабінетах,яким заплатять чи підмажуть.І нема чого соплі розпускати про квіти чи каміння.Якщо людина нормально прожила життя,вчиняла справедливі та людяні вчинки,то вона буде заслуговувати на квіти,а ця особа,яка гризе землю,щоб залишитись при посаді,переступаючи через думку і бажання батьків,покалічивши психіку дітей, справедливо заслуговує на каміння.І тут не проблема в тому що в людей в душі,а проблема в поведінці С.С.О.І досить уже проповідувати,ідіть і її наставляйте своїми проповідями на шлях істини!!!

Іван

18:46 01.07.2018

Вона боїться піти з посади директора. З нею ніхто здороватись не буде. А квітами можна закидати її попередника Кривинюка А. М. Читаючи, це все він, певно, в шоці. Кому школу залишив. Ці російські коменти звичайно пише її рідня. Пишіть не пишіть вже поїзд рушив. Якщо має хоть краплину совісті сама піде. Але її будуть виштовхувати копнями, яйцями і камнями. І чим займеться? ІРА молодець .

Юлія П.

21:11 01.07.2018

Жах, що коїться. Волосся стає дибки, читаючи про таку "педагогічну" кар"єру!
Батьки, вчителі, учні, зверніться принаймні на Волинське телебачення!!!!
Просто мітингом нічого не вирішиться, пишіть заяви разом.
Згідна з попередніми дописувачами: куйте залізо, поки гаряче. Дійте вже!

Андрій

21:18 01.07.2018

Не здивуюся, якщо керівництво гарно замне цю справу. Тим більше, таке не вперше. Тоді можна сміливо йти мітингувати від стін школи до стін Відділу освіти та Райради.

Марійка

21:55 01.07.2018

А може б вам на гарячу лінію позвонити???бачила в інтернеті десь номер гарячої лінії до правительства,читала відгуки то вроді помагають

Марійка

21:55 01.07.2018

А може б вам на гарячу лінію позвонити???бачила в інтернеті десь номер гарячої лінії до правительства,читала відгуки то вроді помагають

Марійка

21:56 01.07.2018

А може б вам на гарячу лінію позвонити???бачила в інтернеті десь номер гарячої лінії до правительства,читала відгуки то вроді помагають

До Каті

13:27 02.07.2018

Ви написали, що С.С.О. чудова дружина... Хай ця чудова розкаже, як вона їздила в ліс по конвалію з колишнім головою РДА Кричкевичем Л.Д.

Здоровий глузд

13:47 02.07.2018

Нас зараз цікавить професійна діяльність директора, а не плітки про її особисте життя, тому, панове, давайте не будемо виходити за рамки.

дмитро

13:49 02.07.2018

Може нарешті звернуть увагу на дiтей,

Тузік

19:18 02.07.2018

Який Кричкевич, навіть бродячий собака на неї не висциться. Хіба рота скочем заклеїти. Там же слова не вставиш- електропізділка. Сам сюрик з хати втікає, щоб не слухати ту піздьош, а син посилає далеко

Вчитель

19:39 02.07.2018

Шановні батьки і небайдужі люди, об'єднуймось і з мітингом під районну раду! Бо начальство ще незнає що робити звільняти чи догану. Сором за таку владу. Що тягнути, питання набуло розголосу замініть директора і все!А ні то люди замінять вас!

Ігор

20:44 02.07.2018

Догану????За порушення прав дитини (це доказаний факт)????!!!За 80% підписів батьків проти директора ДОГАНУ?!??Шановна владо не підігрівайте і так збурених людей!!!Ви справді не розумієте до чого йдеться???

Вова

20:59 02.07.2018

Дисциплінарне стягнення накладається не пізніше одного місяця з дня виявлення порушення. Батьки, робіть висновки. Час спливає. Чигрин з Батьківщини, Степанюк з Батьківщини... Василь Васильович Василя Васильовича не образить.

Невідома

20:59 02.07.2018

Наприклад моя донька нежаліється на деректорку , каже що як вчителька зарубіжної вона проекрасно виконує свою роботу ,як деректор вона теж нормальна як чогось нехваттає у школі вона буде падати на коліна плакати алеидобється свого , так я розумію що вона поступила неправильно що змусила переписувати дпа , але невже у неї тільки є погана сторона десь має бути і добра невже для кожного ізвас вона робила все погане ,. Кожен ізвас має свою думку і рахує по своєму її як вчетельку я її поважаю ,подумайте над тим що пишете , і чого неможете це сказати її у вічі

До Невідомої

23:36 02.07.2018

Які знання вона давала із зарубіжної літератури? Середній бал по класу був 3 — 4. А їй давали за ці «високі» досягнення грамоти від ОДА.
А в очі багато людей їй говорило. Та тільки де тепер ті люди? Де її заступники, де розумні вчителі, учні? Шановна, Ви ніби з Марсу прилетіли. Де те добро в ній? Можливо, Ви не про ту людину думаєте?

До Невідомої

00:49 03.07.2018

А добиватися вона дійсно вміє. ДОБИЛАСЯ, що у 2009 школі подарували телевізор, вимахувала на лінійці документами на нього. Але от печалька: ніхто того телевізора не бачив. Чи то собі додому забрала, чи районному керівництву віддала? Те ж саме було з подарованим компом. Але то вже традиція в тій школі. Колись випускники подарували школі дитячі енциклопедії (для бібліотеки), то в бібліотеці їх ніхто не бачив. Ми ж можемо зіпсувати, читаючи...

Людмила

09:29 03.07.2018

КОМУ ТАК ЗАКОРТІЛО ЗАЙНЯТИ МІСЦЕ ДИРЕКТОРА ОЗЕРСЬКОЇ ШКОЛИ? ХТО ХОДИТЬ ПО СЕЛУ, ПІДБУРЮЄ ЛЮДЕЙ, ЩОБ ВИКОРИСТАТИ У ВЛАСНИХ КОРИСЛИВИХ ЦІЛЯХ? ЧОМУ ТАК РАПТОМ НАЧАЛЬНИК РЕОРГАНІЗОВУВАНОГО МІСЦЕВОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ ПАН ГРИБУК (ЧИЯ ПІДЛЕГЛА ПРАЦІВНИЦЯ У КВІТНІ ЦЬОГО РОКУ ПОКІНЧИЛА ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ, ЗАЛИШИВШИ НАПІВСИРОТОЮ МАЛЕНЬКУ ДИТИНУ) "ВЗЯВСЯ ЗА ВИХОВНУ РОБОТУ" В ОЗЕРСЬКІЙ ШКОЛІ,"РОЗДУВШИ З МУХИ СЛОНА"? ХТО ТА "ВИСОКОМОРАЛЬНА ІНТЕЛІГЕНТНА АДЕКВАТНА ОСОБА", ЩО ХОЧЕ ОЧОЛИТИ "ВИХОВНУ РОБОТУ" В ОЗЕРСЬКІЙ ШКОЛІ?

До Людмили

10:03 03.07.2018

А уявіть собі,що ніхто!!!Цього разу вже не скаже ,що хтось захотів її підсидіти!!!Допекла батьків своїми виходками,той і має!!!Батьки ,ви просто супер!!! Головне бути згуртованими і не здаватись!!!

Людмила

10:58 03.07.2018

O SANCTA SIMPLICITAS (СВЯТА ПРОСТОТА) - ПРОМОВИВ ЯН ГУС (ПРИРЕЧЕНИЙ КАТОЛИЦЬКИМ КОНСТАНЦСКИМ СОБОРОМ ЯК НЕУГОДНИЙ ВЛАДІ ЄРЕТИК ДО СПАЛЕННЯ НА ВОГНИЩІ ) ПОБАЧИВШИ, ЯК СЕЛЯНКА У ПРОСТОДУШНІЙ РЕЛІГІЙНІЙ СТАРАННОСТІ КИДАЛА У ВОГОНЬ ХМИЗ...

Л.В.

11:02 03.07.2018

Прирівняла Яна Гуса до того поторочча. ХА_ХА_ХА

Людмилв

11:45 03.07.2018

КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ СВІДЧИТЬ ПРО ЇЇ АВТОРА, ЙОГО КУЛЬТУРУ, МОРАЛЬ, ВИКАЗУЄ СПРАВЖНІ МОТИВИ ВЧИНКІВ - ЗАЗДРІСТЬ, ПОМСТА, ВЛАСНИЙ ІНТЕРЕС, - ЩО НЕ МАЄ НІЧОГО СПІЛЬНОГО з "ІНТЕРЕСАМИ ДІТЕЙ", ЯКИМИ, ЯК "ФІГОВИМ ЛИСТКОМ", НАМАГАЮТЬСЯ ПРИКРИТИСЬ ІНІЦІАТОРИ "ЗВІЛЬНЕННЯ МІСЦЯ ДИРЕКТОРА" ВІД НЕПІДКОНТРОЛЬНОЇ ГРИБУКУ ТА ТКАЧУКУ СТЕПАНЮК ДЛЯ "ВИСОКОМОРАЛЬНОЇ ІНТЕЛІГЕНТНОЇ АДЕКВАТНОЇ ОСОБИ", ЯКІЙ ТАК ЗКОРТІЛО ОЧОЛИТИ "ВИХОВНІ ПРОЦЕСИ" В ОЗЕРСЬКІЙ ШКОЛІ.

До Людмили

11:58 03.07.2018

Можливо, ви її сестра, маєте повне право. Виж бачите коменти. Ми батьки дітей озерської зош, не здамося, підключемо телебачення, міністерство, але дітей тирану не дамо. Закінчились часи правління Степанюків. Час міняється і все з часом. Незамінимих нема. Діти настражлались. Разом батьки. То велосипед біля школи не там поставив, то зарано в школу прийшов, 10хв до лінійки. Вже не знала до чого вчепитись. Але там діагноз. Ще будем вимагати експертизу на адекватність. Цього так не залишим. Після всіх коментарів булаб розумна сама пішла, це ще раз доказує що неадекватна. Телебачення буде, хай зачіску і макіяж робить

Л.В.

12:24 03.07.2018

Там раніше писали, якому голові була та цяця підконтрольна...

Михайло Іванович

14:53 03.07.2018

Навіщо ще трагедію в райво сюди вішати,на грибука намовляти Проити нього хтось з педагогів бастував??Ні.Ото ж то.Тут проступок директорки розглядають. І як я зрозумів,то тепер Хм.В.В. має крапку в цій справі поставити.Він дядько думаючий.нашо йому за неї розпмсуватися,як вона знов щось виробить і місяця не пройде.Ждем адекватного рішення

Коля

15:43 04.07.2018

Звільнення педпрацівника за вчинення аморального проступку: позиція Верховного Суду
Статтею 41 КЗпП України визначено додаткові підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу з окремими категоріями працівників за певних умов.

Така підвищена відповідальність працівників обумовлена тим, що вони перебувають в особливому правовому стані та виконують специфічні функції, не властиві іншим категоріям працівників; їхні дії чи бездіяльність можуть призвести до порушення конституційних прав та свобод громадян, завдати значної шкоди суспільним відносинам та авторитету як самої держави, так і суб'єктів господарювання.

Так, відповідно до пункту 3 статті 41 КЗпП України вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи, є підставою для розірвання трудового договору з працівником.

До суб’єктів, які можуть бути звільнені за вказаною підставою, належать учасники навчально-виховного процесу, зазначені у статті 50 Закону України «Про освіту», а саме: керівні, педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники, спеціалісти.

Отже, звільнення працівника, який виконує виховні функції та який вчинив аморальний проступок, допускається за наявності двох умов:

1) аморальний проступок повинен бути підтверджений фактами;

2) вчинення проступку несумісне з продовженням роботи, що має виховну функцію.

Таке звільнення допускається за вчинення аморального проступку як при виконанні трудових обов’язків, так і не пов’язаного з ними (вчинення такого проступку в громадських місцях або в побуті).

Верховний Суд України висловив відповідну правову позицію у справі за № 6-3135цс16 щодо підстав звільнення працівника, який виконує виховні функції, за вчинення аморального проступку.

Верховний Суд, зокрема, зробив висновок про те, що працівники, які виконують виховну функцію, – вчитель, педагог, вихователь – зобов’язані бути людиною високих моральних переконань та бездоганної поведінки.

Особистий приклад викладача та його авторитет і високоморальна поведінка мають виключно важливе значення у формуванні свідомості молоді.

Унаслідок цього, якщо педагог недостойною поведінкою скомпрометував себе перед учнями, іншими особами, порушив моральні норми, втратив тим самим авторитет, дискредитував себе як вихователь, він може бути звільнений з роботи за пунктом 3 статті 41 КЗпП України.

Валентина

17:00 04.07.2018

Жах. Слідкую за коментарями. Два роки тому мала конфлікт з так званим "Директором",
підкріплений заявою і скаргою в рай ВНО. Затравили внука так , що змушені були перевести в іншу школу дитину. Бездіяльність , агресія , дурість і некомпитентність С.С.О довели дитину до нервового зриву. Всі слова які тут написані про неї відповідають цій особі, Так-так , цій особі , а не педагогу. Згортовуйтесь , батьки, незалишайте долю і освіту ваших дітей в руках у цієї особи. Залучайте засоби массової інформації , телебаченя і добийтеся правосуддя. Я вас підтримую.

До Колі

21:58 04.07.2018

І що Ви цим хочете сказати? Так, правова позиція вірна, але чи прийме суд як доказ слова людей, які просто написали коментарі? Навіть якщо хтось із них і буде, на розсуд судді, залучений в якості свідка, чи прийме суддя як доказ просто слова, які фактично не підкріплені жодними доказами? Якщо так, то прошу надати посилання на аналогічні судові рішення. Тоді це буде дійсно хоч якийсь аргумент, хоча в нас і відсутнє прецедентне право, для того, щоб роботодавець міг звільнити директора. А поки - не вводьте читачів в оману. Судитись потім не Вам і не їм. А суд, з огляду на її психічний стан, буде однозначно. Окрім того, питання- якщо її рішенням суду поновлять на роботі чи принесе це бажаний наслідок і ХТО буде оплачувати компенсацію за вимушений прогул? Я сподіваюсь, не потрібно озвучувати правову позицію, оскільки її можна з легкістю знайти самому і чітко прояснити, що здійснюється оплата за рахунок особи, яка підписала рішення, розпорядження, наказ про таке незаконне звільнення

!!!

11:59 05.07.2018

Директора ще декілька років тому потрібно було звільняти за аморальну поведінку, коли вона билася з колишньою заступницею на очах в учнів, тоді і докази були, відео, яке діти знімали.

Тома

12:05 05.07.2018

Читаючи попередній коментар,зрозуміла,що ніхто звільняти її не збирається,через те,як виявляється нема доказів!Тоді в мене питання до Грибука і юриста відділу освіти: ви знали добре ,що в Озері неадекватна,буйно помішана особа на посаді директора,яка протягом багатьох років виробляє казна-що з дітьми,чому ви до цього часу не зібрали доказів її безпредєлу? ЧОМУ? Ви боїтесь мати з дурою діло? Притримуєтесь позиції "моя хата скраю"? Хочете відбутись доганою,мовляв,що змогли,те й зробили? Запам'ятайте,поки вона буде залишатися на посаді директора в школі,доти і будуть вибухати конфлікти все з більшою і більшою силою! А саме страшне в цій ситуації,що заручниками стали ДІТИ ! Робіть що хочете,але поряд з дітьми її залишати не можна!!Як варіант, заберіть на роботу в відділ освіти методистом або заступником Хмілевського!Вона буде ближче до вас і ви швидесенько знайдете докази для її звільнення! Шановні батьки,бачу,що хочуть залишити її "виховути " ваших дітей і надалі.Пікетуйте школу не тільки 1 вересня ,а до тих пір ,поки вона не буде звільнена!

Оля

21:03 05.07.2018

Якщо нема доказів (підстав) звільнити за аморальну поведінку,то є ж передбачене законом якесь покарання за те,що змусила "зовнішнє" переписати..А директори, як на посаду приймаються ??Контракт,договір?Порушень ніяких з її сторони не було???Невже нема підстав для розірвання трудових відносин??

Ніна

11:19 07.07.2018

Все ясно.Це чудо нікуди йти не збирається,підключило юристів і готується до суду(ще наші суди не одного тітушку і беркута не посадили,дивись і яника вернуть і зарплату компенсують).Полюбому вже шукає примирення з батьками щоб забрали заяву.Зняла декілька копій підписів батьків щоб потім, при зручній нагоді помститись(навіть не сумнівайтесь що верне-чекайте удару по дітях,по роботах,по бізнесах,по особистих стосунках і по родині.) Воно почало переводити дискусію в площину розмов про "ХТОСЬ ВМИСНЕ ПІДСИЖУЄ,всеж добре було".Підключило дописувачів сраколизів щоб дякували їй за хорошу роботу(тільки хвалять анонімно бо як криси людей бояться).Ніякого суду,бо це гра на її тереторії і воно до цього прагне.Тільки страйк і розголос на всю Україну.Не пускаймо дітей до школи і самі ведемо себе дружньо,відступати вже нікуди.Хай начальство нам дасть нормального керівника,бо за стільки років знущань ми його заслужили!!!

Іван

16:18 07.07.2018

Всіх зі святом. Таке бидло не може кирувати. Суд також будем пікетувати. А та мама, яка забрала сама дитину в Сокиричі, зара сраку лиже. Таня не вислужишся, вже Кашкарова торти випікала, а в кінці сину поставила 1.Цеж тварюка, а не людина. В неї немає жодної подружки. Ми збираємось з телебаченням до райради. Випхаєм копнями, як паршивого кота.

Учень

21:01 07.07.2018

Люди що ви пишете. Що небудь.

Учень

21:01 07.07.2018

Люди що ви пишете. Що небудь.

Учень

21:02 07.07.2018

Люди що ви пишете. Що небудь.

Інна

11:03 08.07.2018

Вже буде чотирнадцять тисяч переглядів та енна кількість коментарів.Цеж скільки людських душ ця істота покалічила щоб так люди реагували.Позор для всього району а не директор школи.

Інні

13:54 08.07.2018

І ви думаєте зві звільнять просто так, ще батькам довго треба пікетувати і звертатись аж до мінестерства щоб щось подіяло. Тож всі продажні тварі

До учня

13:56 08.07.2018

Пишемо правду, а не що небуть. За більше десятка років наболіло.

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин