21-й тур чемпіонату Волині з футболу: «Колос» позмагався з володимирчанами

22 Червня 2018, 14:00
1584

Ківерцівський «Колос» на чемпіонаті Волині з футболу у 21-му турі позмагався з командою із Володимира-Волинського.

Про це пише Район.Луцьк.

Ситуація цього сезону склалася так, що найважливішою крапкою під знаком питання за два тури до кінця залишилася доля срібних та бронзових медалей турніру. Звітного туру вона могла остаточно вирішитися, якби «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні переграв чинну другу команду чемпіонату – боратинську «Ласку». Утім, на 33-й хвилині після «дубля» у виконанні Олександра Назарчука підопічні Юрія Романчука «горіли» з рахунком 0:2.

Ковельчани вкотре продемонстрували характер і зуміли зусиллями Максима Самойліча та Петра Мороза відігратися ще до завершення першого тайму. А після перерви команди продовжили своєрідний «хокей» з купою нереалізованих гольових моментів. Гольове затишшя «розворушив» Валентин Кривицький, точний удар якого вкотре вивів підопічних Олександра Антонюка вперед, однак рятівний гол Петра Ткачука залишив Ковель на другому місці таблиці. Залишив як мінімум до останнього туру, під час якого чинним володарям Кубка Федерації потрібно буде їхати в гості до чемпіонів з «ЛСТМ», а «Ласка» прийматиме уже немотивовану «Надію»…

«Будівельники» дуже сумуватимуть без футболу під час літнього міжсезоння. Інакше пояснити декласацію четвертої команди чемпіонату навряд чи можна. Менш ніж за півгодини ігрового часу підопічні Олега Федюкова «вкинули» у ворота «Надії» шість голів та перетворили гру в приємний процес догравання та покращення нереальної різниці забитих та пропущених голів (яка, між іншим, уже «перевалила» за сотню). Таким чином, «ЛСТМ» має можливість пройти турнірну дистанцію чемпіонату з рекордно низькою кількістю втрачених очок: поки таких у команди лише три (по п’ять «Ласка» та «ЛСТМ» втрачали у сезонах 2013-2014 та 2014-2015), тож у разі перемоги над «Ковелем-Волинню» луцький колектив може ще одним боком увійти в історію волинського футболу.

П’ятою командою чемпіонату ще після минулого туру став «Стир». Можливо, саме відсутність турнірної мотивації розслабила команду зі Старого Чорторийська у дебюті матчу з «Агропродуктом», під час якого Назар Лич та Михайло Жук за якісь чотири хвилини після стартового свистка швиденько зробили відрив від господарів поля – 0:2. Утім, як і «Ковель-Волинь» у центральному протистоянні, протягом усього поєдинку колектив з Маневиччини знаходив у собі сили відігрувати втрачене, а матч так само завершився бойовою нічиєю – 3:3. «ДЮСШ-ВІК» у звітному турі мовчав майже протягом усього матчу проти «Колоса». Далі, схоже, сили у гостей таки завершилися: хлопці з Володимира-Волинського «вибухнули» одразу п’ятьма голами проти одного від «зелено-білих» та завершують сезон на одну позицію нижче, аніж минулого сезону.

Чемпіонат Волині. Група 1. 21-й тур:

16 червня (субота)

ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) – Колос (Ківерці) 5:1 (Дмитро Котков, 74, 81, Віталій Татарінцев, 76, Максим Попов, 82, Юрій Нечуйвітер, 89 – Павло Шмига, 80)

Стир (Старий Чорторийськ) – Агропродукт (Горохів) 3:3 (Владислав Мілінчук, 18, Андрій Костюченков, 32, Іван Портянко, 49, пенальті – Назарій Лич, 2, Михайло Жук, 4, 35)

17 червня (неділя)

Надія (Хорів) – ЛСТМ (Луцьк) 0:9 (Андрій Пушкарчук, 3, 73, Андрій Кодлубай, 7, 11, 51, Тимур Романець, 19, Ігор Махнюк, 22, Олександр Неделюк, 28, Іван Корчук, 81)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) – Ласка (Боратин) 3:3 (Максим Самойліч, 35, Петро Мороз, 45, Петро Ткачук, 86 – Олександр Назарчук, 23, пенальті, 33, Валентин Кривицький, 73)

23

«Шахтар» не залишив жодних шансів «Турії»: Юрій Кошелинський буквально «знищив» суперників своїм «каре», а «волинські гірники» заслужено за тур до завершення чемпіонату забезпечили собі перемогу в нижній групі та дев’яту сходинку чемпіонату. Це сталося ще й завдяки іваничівському «Колосу»: підопічні Андрія Петрова на початку другого тайму відповіли на гол «торпедівця» Дмитра Дмитрука та залишили команду Сергія Богунова на десятому місці. За яке хлопцям з Копачівки ще треба буде заочно поборотися в останньому турі: «Вікторія» здобула чергову гольову та драматичну «вікторію» над «Прип’яттю» (4:3) і тепер зрівнялася за очками з «Торпедо», тож навіть у цьому плані на команди нижньої групи чекає гарячий останній тур.

Чемпіонат Волині. Група 2. 19-й тур:

Шахтар (Нововолинськ) – Турія (Затурці) 7:0 (Юрій Кошелинський, 7, 22, 38, 67, Андрій Сісарук, 28, Іван Семиряк, 76, Валентин Чопанюк, 80)

НФК Колос (Іваничі) – Торпедо (Копачівка) 1:1 (Анатолій Магдюк, 48 – Дмитро Дмитрук, 13)

Припять (Любешів) – Вікторія (Луцький район) 3:4 (Олександр Савчук, 65, Олег Довгополик, 81, Олександр Крисько, 87 – Владислав Дячук, 4, пенальті, 9, 90+3, Володимир Баденчук, 51)