У Ківерцях вшанували Небесну Сотню

21 Лютого 2018, 10:55
2190

У вівторок, 20 лютого, ківерчани приєдналися до всієї держави, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні. Чотири роки тому у Києві масово пролилася кров невинно убитих патріотів, які разом із мільйонами українців хотіли, аби купка можновладців не відібрала в України прагнення європейського вибору та гідного майбутнього і ціною власного життя відстоювали право на демократію і свободу. Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності.

Про це йдеться на сайті РДА.

Керівники району, міста, рідні загиблих, учасники Євромайдану,  представники духовенства, районного військового комісаріату, громадських організацій, підприємств, установ, студентська та шкільна молодь поклали запалені лампадки та квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Вечір-реквієм з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «У їхніх серцях жила Україна» почався із скорботного гімну Майдану — старовинної тужливої лемківської пісні «Пливе кача по Тисині», якою відспівували Героїв Небесної Сотні, у виконанні артистів районного будинку культури імені Михайла Ковальова.

Ведучий Микола Скубій нагадав про події лютого 2014 року, які стали переломними у демократичному поступі нашої держави, про Героїв Небесної Сотні. І нині у країні теж неспокійно. Тривають бойові дії на сході України і знову проливається невинна кров. Тож хай згуртує нас усіх пам’ять про невинно убієнних.

«Майдан це стан душі. Це та революція, яка живе у кожному. Майдан не стояв проти чогось. Його ідеалами і принципами була любов. Він стояв за державу і за тих людей, що поряд з нами. Кожен заплатив свою ціну. Для кожного вона болюча. Але є люди які заплатили своїм життям. Вічна їм пам'ять», – наголосила учасниця Революції гідності Вікторія Романчук.

Панахиду за упокій душ Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність своєї держави, відправили настоятель Свято-Покровського собору отець Іван Семенюк разом із священником храму отцем Юрієм, настоятель греко-католицької громади отець Ігнатій, настоятель римо-католицької громади отець Роман.

Фото Ківерцівського інформаційного порталу

 

Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021