У Ківерцях буде перекритий рух авто на вулиці Київській

23 Жовтня 2018, 10:16
4279

З 24 жовтня до 28 жовтня у Ківерцях буде перекритий рух автотранспорту на вулиці Київській, від перехрестя вулиць Ковельська – Київська.

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської міської ради.

У зв’язку з численними зверненнями жителів міста розпочнуться роботи щодо встановлення засобів примусового зниження швидкості дорожнього руху – «лежачий поліцейський». Тому з 24 жовтня до 28 жовтня буде перекритий рух автотранспорту від перехрестя вулиць Ковельської і Київської для встановлення на дорозі «лежачих поліцейських».  

Коментарі
24 Жовтня 2018, 01:14
А можна і на Львівській , бо в базарний день четвер літають , а не їздять.
24 Жовтня 2018, 02:51
Шо там тої Львівської...? 50м і все... Не актуально. Краще дороги зробіть показові.... Хоча б центральні: Київська, Незалежності, Соборності...
24 Жовтня 2018, 02:52
То може по всіх вулицях. Де є тротуари ходіть по них . А то як бидло проїхати неможна . В часності біля базару.
24 Жовтня 2018, 02:57
На Ціолковського зробили обмеження знаком. То батьки вирішили , що вулиця дитсадок. І недивляться за дітьми. А діти зараз в повному неадекваті. Сигналиш а їм по барабану.
24 Жовтня 2018, 13:19
Каналізацию люди просять зробити а не лежачих поліцейскіх.
24 Жовтня 2018, 13:20
Очі людям фігнею замилюєте.
24 Жовтня 2018, 14:09
То скільки ж тих "поліцейських" покладуть, що аж на 4 (!) дні перекриють вулицю.?? Як на мене, проблема зовсім не першочергова... Є більш нагальні питання.
24 Жовтня 2018, 18:52
Для того щоб ложити поліцейських, тре спочатку щоб дорога була<br/>Мож краще позакривати точки де водяру продають ?<br/>Чи зробити щоб коректно працював ковельський жд переїзд ? Машини буває по 15-20 хв стоять<br/>Чи влаштувати кінечну зупинку для 107 ?щоб людей по центрі площі не вигружали ?(ну, когось задавлять, то зроблять)<br/>Чи виселити цей колхозний ринок по четвергам кудись під Свози, щоб не блокувати вулиці знаками?<br/>Чи зробити рейд по тим хто продає акцизні товари? На днях на моїх очах школьнику с усиками девственности і рюкзаком продали сигарети в центрі<br/>Ще можна пройтись по ківерцівських МАФах які ведуть торговою без жодних документів<br/>Про кєцик дороги від світлофору до дубка взагалі мовчу<br/>Остання запитання<br/>Скільки заплатили, або що пообіцяли незалежному інформаційному ресурсу Район.Ківерці за піар Тімашенка ?
27 Жовтня 2018, 15:34
Сьогодні 27 жовтня. Жодних робіт по встановленню лежачих поліцейських не ведеться. Тільки поклали каменюку на вул. Київську та пустили всі маршрутки по Ковельській. Клас! Оце оперативність! Питання: для чого перекривати вулицю, трубити на всю область про грандіозні плани- І НІЧОГО НЕ РОБИТИ?