Юні спортсмени з Ківерців перемогли на обласній Спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу

У місті Луцьк відбулася Волинська обласна Спартакіада «Повір у себе» з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю, до якої долучилися й тенісисти з Ківерців.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ківерцівської ДЮСШ.
Відмінні результати показали вихованці Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи. Юні спортсмени гідно представили свою громаду та вибороли призові місця:
- Софія Чернота – І місце;
- Роман Прасюк – І місце.
Підготувала переможців тренерка-викладачка Світлана Іваніченко, чия наполеглива праця та професіоналізм допомагають дітям досягати високих результатів.
«Щиро вітаємо спортсменів та їх тренера з чудовим виступом! Бажаємо нових перемог та невичерпної мотивації рухатися вперед!», – привітали переможців у дописі.
Читайте також:
- Маневичі
Спортсмени з Маневицької громади здобули дев’ять медалей на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»
- Вараш
Повір у себе: Дмитро Пасько з Вараша здобув два «золота» та «срібло» на всеукраїнській спартакіаді
- Горохів
Юні спортсмени Горохівської громади серед призерів обласної спартакіади
- Вараш
Микола Поборончук із Зарічного отримуватиме стипендію Кабміну







