Юні спортсмени з Ківерців перемогли на обласній Спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу

#   708
Юні спортсмени з Ківерців перемогли на обласній Спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу
Юні спортсмени з Ківерців перемогли на обласній Спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу

У місті Луцьк відбулася Волинська обласна Спартакіада «Повір у себе» з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю, до якої долучилися й тенісисти з Ківерців.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ківерцівської ДЮСШ.

Відмінні результати показали вихованці Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи. Юні спортсмени гідно представили свою громаду та вибороли призові місця:

  • Софія Чернота – І місце;
  • Роман Прасюк – І місце.

Підготувала переможців тренерка-викладачка Світлана Іваніченко, чия наполеглива праця та професіоналізм допомагають дітям досягати високих результатів.

«Щиро вітаємо спортсменів та їх тренера з чудовим виступом! Бажаємо нових перемог та невичерпної мотивації рухатися вперед!», – привітали переможців у дописі.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все