Юні волейболісти Ківерцівської громади отримали нову спортивну форму

Ківерцівська міська рада продовжує підтримувати розвиток дитячого та юнацького спорту. Тож юним спортсменам, які здобули призові місця на районному чемпіонаті з волейболу, вручили нову форму із символікою громади.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Ківерцівської міської ради.
«Спортивна форма є важливою складовою участі команд у змаганнях різних рівнів. Вона не лише створює єдиний командний стиль та дисципліну, а й формує впізнаваність громади, представляє її імідж та спортивну культуру. Саме у формі з символікою громади спортсмени асоціюються з Ківерцівською територіальною громадою, відстоюючи її честь та здобуваючи нові перемоги», – йдеться у дописі.
Своєю чергою міський голова Ківерців Олександр Ковальчук привітав юних волейболістів та побажав їм подальших успіхів.
«Ківерцівська міська рада і надалі підтримуватиме розвиток спорту, створення належних умов для тренувань та участі дітей і молоді у спортивних заходах різних рівнів», – йдеться у дописі.

Читайте також:
- Ківерці
Конкурс «Діти за безпечне майбутнє – 2026»: як вихованець із Ківерців Даніель Хижун підкорив Луцьк
- Ківерці
У Ківерцях відбудеться турнір із риболовлі на поплавок
- Ківерці
Літо без пригод: у Ківерцях закликають нагадати дітям правила безпеки на залізниці
- Ківерці
У Ківерцях зняли ролик про головні правила профілактики та ранньої діагностики онко у чоловіків
- Ківерці
Особливий вечір у будинку культури: як дев'ятикласники Ківерцівської гімназії №2 прощалися з рідним класом









