Гран-прі у Києві: вихованка Ківерцівського центру позашкілля перемогла на конкурсі «Стожари»

#   934

 

Вікторія Мельник та Світлана Черкашина
Вікторія Мельник та Світлана Черкашина

Вихованка Ківерцівського центру позашкілля закладу Вікторія Мельник  здобула Гран-прі на Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Стожари», що відбувся у місті Київ.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центру.

Вікторія Мельник відвідує гурток «Художнє ткацтво», який діє під керівництвом Світлани Черкашиної.

«Дивлячись на її роботу «Щасливий хвостик», розумієш, що таке справжнє мистецтво. Вікторія вклала душу в кожен рядок, і журі конкурсу це оцінили найвищим балом! Дякуємо Світлані Вікторівні Черкашиній за наставництво!», – написали у повідомленні.  

Робота «Щасливий хвостик»
Робота «Щасливий хвостик»

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все