Валерія Ясковець із Ківерцівського ліцею №3 перемогла на Чемпіонаті України з рукопашного бою

#   1072
Під час змагань
Під час змагань

Учениця 6-А класу ліцею №3 міста Ківерці Валерія Ясковець, стала переможницею Чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків, дівчат та юніорів.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці навчального закладу.

 У змаганнях прийняли участь спортсмени із 20 областей України.

Валерія виступала складі збірної Волинської областіт а здобула впевнену перемогу над усіма своїми суперницями. До того ж завершила свій фінальний поєдинок із представницею Київщини достроково больовим прийомом та виборола титул Чемпіона.

  

«Вітаємо нашу переможницю та бажаємо не зупинятися на досягнутому», – привітали валерію у дописі.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все