Валерія Ясковець із Ківерцівського ліцею №3 перемогла на Чемпіонаті України з рукопашного бою

Учениця 6-А класу ліцею №3 міста Ківерці Валерія Ясковець, стала переможницею Чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків, дівчат та юніорів.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці навчального закладу.
У змаганнях прийняли участь спортсмени із 20 областей України.
Валерія виступала складі збірної Волинської областіт а здобула впевнену перемогу над усіма своїми суперницями. До того ж завершила свій фінальний поєдинок із представницею Київщини достроково больовим прийомом та виборола титул Чемпіона.
«Вітаємо нашу переможницю та бажаємо не зупинятися на досягнутому», – привітали валерію у дописі.
Читайте також:
- Ківерці
Спортсмени Ківерцівської громади підкорили Всеукраїнський турнір з рукопашного бою
- Ківерці
Ківерчани, вихованці клубу «Магістр», відзначилися на чемпіонаті України
- Спорт
Луцькі спортсмени здобули перше командне місце на ІХ Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою
- Спорт
Волинські рукопашники тріумфували на чемпіонаті у Вінниці
