Літо на порозі: у гімназії №1 Ківерців продзвенів останній дзвінок

У Ківерцівській гімназії №1 пролунав Останній дзвінок, сповістивши про завершення ще одного навчального року.
Свято провели 29 травня, про це повідомили на фейсбук-стрінці навчального закладу.
Свято розпочалося символічно – батьки провели своїх дітей під рушниками, що символізувало перехід на новий етап життя.
По тому гімназисти хвилиною мовчання та квітами вшанували памʼять загиблих випускників.
Теплі слова та побажання звучали від першокласників, випускників, директора школи та заступника міського голови Ігора Роганова. А учні й учениці, які показали високі результати у навчанні, отримали похвальні листи за свої старання та наполегливість.
А завершенням свята став ніжний випускний вальс і пісня від девʼятикласників для всіх присутніх.
«Цей день був дуже щемким, світлим і справжнім. День, який залишиться у пам’яті надовго Бажаємо всім учням сонячних, веселих і безпечних канікул, випускникам – щасливої дороги у доросле життя, а всій гімназійній родині – миру, натхнення та нових звершень!», – йдеться у дописі.



















