У Центр життєстійкості Ківерців запрошують на зустріч «Маленька дівчинка, що живе в мені»
Центр Життєстійкості міста Ківерці запрошує на жіноче коло – ресурсну зустріч-тренінг.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центру.
«Бути дорослою жінкою – це чудово, але часом так хочеться скинути вантаж турбот, обов'язків та щоденного стресу. Усередині кожної з нас, незалежно від віку, живе та сама маленька дівчинка – щира, мрійлива, чутлива, яка вміє радіти дрібницям і точно знає, чого хоче від цього життя. Коли ви востаннє зазирали їй в очі? Чи чуєте ви її голос за нескінченними дорослими «треба»?», – йдеться у дописі.
На заході пропонують:
- сповільнитися, побути в затишному колі однодумиць та відновити внутрішні сили;
- навчитися краще розуміти власні потреби, бажання та емоції;
- спробувати м'які техніки арт-терапії та тілесного розвантаження;
- подарувати своїй внутрішній дитині безпечний простір для творчості й спонтанності.
Подія відбудеться 3 червня, початок о 18:00.
Місце проведення: «Гідропарк».
Участь безплатна, а кількість учасників обмежена та за реєстрацією.

Читайте також:
- Гоща
Центр життєстійкості Гощанської громади запрошує на безоплатні психологічні консультації та групові заняття
- Камінь-Каширський
Старости Камінь‑Каширської громади відвідали Центр життєстійкості та ознайомилися з його роботою
- Ківерці
Моніторинг Нацсоцслужби: підсумки візиту до Ківерцівського центру життєстійкості
- Демидівка
Центр життєстійкості Демидівської ТГ розширює партнерства для розвитку та підтримки громади
- Стара Вижівка
Центр життєстійкості співпрацюватиме зі Старовижівським професійним ліцеєм
