У Центр життєстійкості Ківерців запрошують на зустріч «Маленька дівчинка, що живе в мені»

#   666

Центр Життєстійкості міста Ківерці запрошує на жіноче коло – ресурсну зустріч-тренінг.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центру.

«Бути дорослою жінкою – це чудово, але часом так хочеться скинути вантаж турбот, обов'язків та щоденного стресу. Усередині кожної з нас, незалежно від віку, живе та сама маленька дівчинка – щира, мрійлива, чутлива, яка вміє радіти дрібницям і точно знає, чого хоче від цього життя. Коли ви востаннє зазирали їй в очі? Чи чуєте ви її голос за нескінченними дорослими «треба»?», – йдеться у дописі.

На заході пропонують:

  • сповільнитися, побути в затишному колі однодумиць та відновити внутрішні сили;
  • навчитися краще розуміти власні потреби, бажання та емоції;
  • спробувати м'які техніки арт-терапії та тілесного розвантаження;
  • подарувати своїй внутрішній дитині безпечний простір для творчості й спонтанності.

Подія відбудеться 3 червня, початок о 18:00.

Місце проведення: «Гідропарк».

Участь безплатна, а кількість учасників обмежена та за реєстрацією.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все