Троє ківерчан стали переможцями обласного конкурсу з початкового технічного моделювання

#   1206

Вихованці Ківерцівського центру позашкільної освіти вдало презентували громаду на обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центру позашкілля.

  • I місце – Роман Кропивський, гурток «Початкове технічне моделювання», керівниця Надія Якимчук;
  • І місце – Вікторія Шлапко, студія декоративно-ужиткового мистецтва «Арт-мікс», керівниця Ольга Лукашук;
  • ІІ місце –  Анна Кіндрак, студія декоративно-ужиткового мистецтва «Арт-мікс», керівниця Ольга Лукашук.

«Дякуємо нашим неймовірним педагогам, які запалюють вогники творчості в дитячих серцях і ведуть їх до успіху. Пишаємось досягненнями талановитої молоді та бажаємо нових творчих і технічних висот!», – йдеться у дописі.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все