Троє ківерчан стали переможцями обласного конкурсу з початкового технічного моделювання

Вихованці Ківерцівського центру позашкільної освіти вдало презентували громаду на обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центру позашкілля.
- I місце – Роман Кропивський, гурток «Початкове технічне моделювання», керівниця Надія Якимчук;
- І місце – Вікторія Шлапко, студія декоративно-ужиткового мистецтва «Арт-мікс», керівниця Ольга Лукашук;
- ІІ місце – Анна Кіндрак, студія декоративно-ужиткового мистецтва «Арт-мікс», керівниця Ольга Лукашук.
«Дякуємо нашим неймовірним педагогам, які запалюють вогники творчості в дитячих серцях і ведуть їх до успіху. Пишаємось досягненнями талановитої молоді та бажаємо нових творчих і технічних висот!», – йдеться у дописі.


Читайте також:
- Ківерці
Конкурс «Діти за безпечне майбутнє – 2026»: як вихованець із Ківерців Даніель Хижун підкорив Луцьк
- Ківерці
Юлія Герасимюк з Центру позашкілля Ківерців перемогла Всеукраїнському конкурсі «Арт-Воля»
- Ківерці
Любов, турбота та пухнасті кролики: як дівчата з Ківерців вибороли золото на обласному конкурсі любителів тварин
- Ківерці
Тріумф на «Ukrainian World» вихованці студії «Арт-мікс» здобули перші місця
- Ківерці
Гуртківці зі студії «Арт-мікс» перемогли на міжнародному конкурсі «Імперія талантів»
