Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олицький замок
Олицький замок

В Олиці збудують новий психіатричний медичний заклад

12:22 24.11.2018
513

Для створення історико-культурного центру в Олиці збудують новий психіатричний медичний закладу, куди по завершенню усіх робіт перенесуть лікарню з Олицького замку.

Про це повідомляється на сторінці Волинської ОДА у Facebook.

У жовтні цього року заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось та керівник патронатної служби Валерій Криворог відвідали смт Олику, аби напрацювати плани з реконструкції замку, а також перспективи створення історико-культурного центру в населеному пункті. 21 листопада у стінах головної адмінбудівлі краю відбулася чергова нарада робочої групи з цих питань.

Читайте також: В Олиці реставрують замок та збудують сучасну психіатричну лікарню

Варто наголосити, що зазначену групу утворили ще під час минулої виїзної зустрічі. Тоді ж перед окремими її членами поставили ряд завдань. Одне з них – підготувати медичне завдання для будівництва нової психіатричної лікарні в смт Олика. Як зазначає Валерій Криворог, на разі надзвичайно важливо прорахувати об’єми робіт із будівництва нової лікарні та їхню вартість. Адже лише тоді стане зрозумілим, з яких джерел найкраще залучити кошти.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації на чолі з начальником Ігорем Ващенюком упродовж місяця розробило відповідне медичне завдання. У процесі підготовки документу структурний підрозділ керувався чинним законодавством, котре, зокрема, передбачає, що лікарня зі спеціалізованим відділенням має бути огороджена парканом відповідних розмірів, обладнана системами охорони сигналізації й відеоспостереження, а також відповідати ряду інших параметрів. Згідно з виготовленим медичним завданням, окрім спеціалізованого, у закладі працюватимуть приймальне, фізіотерапевтичне, протитуберкульозне, два психіатричних (для чоловіків та жінок) відділення тощо.

Також Ігор Ващенюк звернувся до керівництва облдержадміністрації з проханням запланувати на 2019 рік кошти у розмірі 400 тисяч гривень для виготовлення передпроектної пропозиції, аби в подальшому мати змогу вибрати найкращий інвестиційно-привабливий варіант архітектурно-планувального рішення щодо майбутнього проектування та будівництва нової психіатричної лікарні в смт Олика.

«Ми закладемо на наступний рік у програмі будівництва доріг кошти на дорогу до Олики. Мова йде не про викладений трилінкою шлях Радзивіла, а відрізок у 8,6 кілометрів, що пролягає через села», – сказав Ігор Ващенюк.

За словами Валентина Цьося, будівництво цієї дороги, триватиме упродовж трьох років.

Також під час робочої наради висловлено прохання розробити альтернативне вирішення проблеми із рухом великогабаритного транспорту на період проведення будівництва зазначеної вище частини шляху. Адже в районі працює ТзОВ «Фелікс Агро», котре спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур та перевозить великі вантажі. Якщо основну дорогу перекриють, транспорт їхатиме трилінкою повз центр селища, де знаходиться Колегіальний костел Святої Трійці. Це ж може вкрай негативно позначитися як на стані будівлі історичної пам'ятки, так і на стані дороги.

Відтак, начальник Служби автомобільних доріг в області Анатолій Посполітак та заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Довгополюк отримали доручення вивчити зазначену проблему та попрацювати над її вирішенням.

Коментарі

Петро

12:17 25.11.2018

Ага, збудують.... На які шиші?? Це десятки мільйонів гривень.... Якщо не більше.... Переведуть хворих в інші психушкі та й усе!!

14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин