У Ківерцях авто припаркували прямо на клумбі

28 Листопада 2018, 16:37
У Ківерцях авто припаркували прямо на клумбі 5917
У Ківерцях авто припаркували прямо на клумбі

На вулиці Шевченка у Ківерцях, навпроти пошти, авто припаркували на клумбі.

Фото цього опублікувала Наталія Холявінська на своїй сторінці у Facebook.

«Шановний власнику чотириколісної улюблениці, невже з нею щось би сталось аби ви запаркувались 2 метри через дорогу на облаштованому для паркування місці? Люди працювали, за мізерну плату облаштовували проїзджу частину, вкладено кошти на розсади, а ви так безцеремонно (дуже м"яко кажучи)!», – йдеться у дописі Наталії.

«Кажуть: міняти треба свідомість ще у садочку дітям, щоб жити правильно, по людськи, а на якому прикладі їм рости?», – додає жінка.

 

Коментарі
28 Листопада 2018, 19:20
Почему шыны не порезали? Козлов надо ставить на место!
28 Листопада 2018, 19:31
Палити треба...
28 Листопада 2018, 19:41
Я б ножичком 2 колеса порнув... Щоб навчився правильно паркуватись!!!
28 Листопада 2018, 21:35
Неквакати- де треба там і паркую.
28 Листопада 2018, 22:17
Це кандидат на голову Ківерцівської ОТГ....так спішив здати документи. Да і штаб його там поруч.
28 Листопада 2018, 22:35
це смотрова яма.
28 Листопада 2018, 23:27
Так так то Тананайський його берлога посусідству.
29 Листопада 2018, 00:35
А панi Холявiнська зi шкури вилазить крайнi два мiсяцi...певно в депутати зiбралася!)))
29 Листопада 2018, 09:49
Потрібно людьми бути і жити хоча б трішки за равилами. Бо всі потім кричать що влада винна. Починати треба з себе. Бо потім ось таке бидло полізе у мери.
29 Листопада 2018, 11:01
Автоолень! Нічого більш не скажеш....
29 Листопада 2018, 11:19
Це просто жах
29 Листопада 2018, 12:44
Якщо чесно, то це клумбою назвати язик не повертається....Але це не знімає вини цього горе-водія....
29 Листопада 2018, 14:45
Вася, у Тананайського є повага та патріотизм до свого міста, це по-перше. А по-друге, в нього не такий автомобіль. І по-третє, це припаркувались біля штабу Ляшка. Так що тут є над чим подумати
29 Листопада 2018, 14:45
Вася, у Тананайського є повага та патріотизм до свого міста, це по-перше. А по-друге, в нього не такий автомобіль. І по-третє, це припаркувались біля штабу Ляшка. Так що тут є над чим подумати
29 Листопада 2018, 18:30
Воділа, не кукурікай, скоро у стовб припаркуєшся, гнидо ляшковська. Так всі любителі аналу паркуються, від Олі Ляжки навчилися!
29 Листопада 2018, 21:12
Анатолію Г. можна, він особливий такого поліція не троне ......... скоро кожен буде знати це авто, правда стояти буде в мерії, а може і не буде ...........
29 Листопада 2018, 22:48
Вся культура нашого народу в одному фото... Хоч це і клумбою важко назвати, але ж люди старались облаштувати...
30 Листопада 2018, 11:24
Ну вже виправився.....Сьогодні йшов на роботу, то машина стояла не на клумбі, а на стоянці навпроти штабу Ляшка..
30 Листопада 2018, 11:44
Штаб Ляшка- курник, клуб любителів аналу
30 Листопада 2018, 11:44
Штаб Ляшка- курник, клуб любителів аналу
30 Листопада 2018, 14:16
Горе таким кандидатам, елементарних правил не можуть дотриматись, а що говорити про керування ОТГ. Сиди діду на пенсії, куди рвешся, дай дорогу молодим.
01 Грудня 2018, 22:50
Це Грицюк так вчить нас паркувати!!