Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ківерцях говорили про соціальний захист людей з особливими потребами
У Ківерцях говорили про соціальний захист людей з особливими потребами

У Ківерцях говорили про соціальний захист людей з особливими потребами

18:45 04.12.2018
329

У рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю у Ківерцівському центрі зайнятості відбулися семінари за участю осіб з інвалідністю.

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської РДА.

Семінари відбулися 30 листопада та 3 грудня.

Учасників семінару ознайомили зі спектром соціальних послуг та можливостями працевлаштування. Головним акцентом при вирішенні проблем працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій, є підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Пошукачі роботи дізналися про умови організації профнавчання та можливості отримання профорієнтаційних послуг у центрі зайнятості задля визначення професійних нахилів і здібностей до оволодіння професіями.

Пошукачі роботи отримали роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві, зокрема, про умови нарахування пенсійних виплат, мінімально необхідний страховий стаж, а також про порядок призначення пенсії за інвалідністю, про право на безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», про можливість отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає надання правової інформації; юридичні консультації; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних).
Коментарі
18 січня
Вчора
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин