Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща»
Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща»

Для Нацпарку «Цуманська пуща» розробили стратегічний проект за 900 тисяч гривень

11:56 08.12.2018
441

Науково-технічна рада розкритикувала проект організації території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів.

Засідання ради відбулося 7 грудня. Про це повідомляє «Народний контроль» у Facebook.

Тендер на розроблення проекту виграло Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування». Вартість – 900 тисяч гривень.

Після презентації проекту у представників науково-технічної ради виникло чимало запитань. Загалом були озвученні зауваження щодо неточної інформації, неперевіреної, а в деяких розділах – взятої не з надійних джерел. Зокрема, на думку ради, до такого важливого проекту залучили малу кількість науковців.

На засіданні ради виступив керівник «Народного контролю» Павло Данильчук. Передусім він зауважив, що є недовіра до структури, яка розробляла проект організації території парку, оскільки відомо, що інститут фігурує у кримінальному провадженні.

Також Данильчук висловив обурення через те, що у проекті практично не вказано про багатовікові дубові ліси. Тож він наполіг, аби цей проект надали у відкритий доступ, щоб громадськість мала можливість ознайомитися.

У підсумку, науково-технічна рада прийняла рішення відправити цей проект на доопрацювання.

Згідно природоохоронного законодавства, проект організації території визначає стратегію розвитку заповідника на десять років, а також встановлює режим охорони та відтворення природних комплексів і об’єктів заповідника та планування його території.

Коментарі

Ігор Квач

14:00 08.12.2018

Як підло перекручують факти та цифри не маючи професійного в тому розуміння, бо самі долучились та продовжують цькувати як керівника так і колектив парку. В спорах зароджується істина, дякую всім працівникам, які не втратили надію та не опустили руки після зусиль своїх же "друзів", які робили все можливе, щоб зупинити роботу по проектах організації території та землеустрою зі встановлення меж парку, а тепер пробують пересварити науковців між собою та працівниками парку. Але істина одна, що зроблено професійно кожним долученим як науковцем так і фаховим працівником в конкретному напрямку роботи залишиться в історії природоохоронної установи!

добрий

14:51 08.12.2018

як гарно стелить, мабуть взяв відкат за проект

Я

17:05 08.12.2018

Хто чим живе, про те й думає! Це я про відкат....

14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин