Результати виборів: Ківерцівську ОТГ очолить Володимир Жгутов

24 Грудня 2018, 09:32
Володимир Жгутов 10479
Володимир Жгутов

Ківерцівську міську ОТГ очолить Володимир Жгутов, який балотувався за підтримки «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та отримав підтримку 36% виборців.

Про це повідомляється на сторінці «Волинь.Солідарність» у Facebook.

Володимир Жгутов народився 23 лютого 1972 року у селі Горішнє Горохівського району Волинської області.

У вересні 1986 року вступив на шкільне відділення Луцького педагогічного училища імені Ярослава Галана, яке закінчив у червні 1991 року. У вересні 1991 року став студентом історичного факультету Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки. В червні 1996 року отримав диплом вчителя історії та соціально-політичних дисциплін.

Свою трудову діяльність розпочав вчителем історії та правознавства Звірівської загальноосвітньої школи, де працював з серпня 1996 року по березень 2005 року.

З квітня 2002 року обраний депутатом Волинської обласної ради 4-го скликання, секретар постійної комісії з питань праці, соціального захисту населення, молоді, спорту, туризму.

З березня 2005 року по квітень 2006 року працював на посаді першого заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації.

З квітня 2006 року обраний Ківерцівським міським головою.

Одружений. Має малолітнього сина та доньку.

Коментарі
24 Грудня 2018, 12:02
Позор! Фу! Це ганьба!!
24 Грудня 2018, 12:28
Як це так?? Ще й з великою перевагою.... Це дійсно у нього така велика підтримка у населення?
24 Грудня 2018, 12:48
Наше суспільство хворе і як я бачу без надії на одужання!Чим вам так подобається Жгутов,ЧИМ?Ківерці- загниваюче місто,з якого втікають хто може,а хто не втік спивається,збомжовується!Ні роботи,ні закладів для молоді,ні доріг,ні нормального освітлення вулиць,одним словом-діра! Дуже страшно що ківерчан влаштовує така реальність і вони її своїм вибором підтримують!За села ,які ідуть в ОТГ я взагалі мовчу,адже достойнгіших вони не знайшли в бюлетні як Грицюк і Жгутов! Вони ще досі хочуть колгоспу та повернення СРСР,!Загалам селяни ви молодці,особливо мешканці с.Заброди,с.Бодячів,с.Звози,с.Суськ,с.Словатичі!Гарний вибір ви зробили!Тепер і надалі споглядайте прекрасні краєвиди Забродівського сміттєзвалища,та продовжуйту робити антицелюлітний масаж в маршрутках по дорозі сполученням Ківерці-Словатичі! Браво!!!!
24 Грудня 2018, 13:32
Як вам так не подобається вибір мешканців то чому ви іще живете в Ківерцях як ви кажите виіжають...ітьте і ви ніхто Вас Ірина не тримає. Чисто я люблю наше місто і дуже радію що переміг саме Жгутов. Я вірю в нього і бажаю йому сил виправити всі недоліки нашого міста. А я зрозуміла ви так пишите бо ви вже спилися або збомжувалися...
24 Грудня 2018, 13:53
Маємо такого мера, якого заслужили! ЧЕТВЕРТА каденція! Браво! Переміни- то не для нас
24 Грудня 2018, 14:09
Гроші творять диво. Всім наплювати на простий народ, він кинув по пару гривень, а людина йде і голосує за нього. Ганьба!!!
24 Грудня 2018, 14:24
Шановна шанувальниця Жгутова! Ваш улюбленець уже 12 років сидить і ніяк не може і не хоче виправити недоліки нашого міста,наголошу ТІЛЬКИ НАШОГО МІСТА!В мене питання: скажіть мені ,будь ласка,як він буде виправляти недоліки теперішнього ОТГ,адже населених пунктів додалося із своїми проблемами?А ці населені пункти не є заможними,тобто бютжет ОТГ не збільшиться,а видатки збільшаться в рази ще й на проблеми сіл! Дійсно,шкода що ті хто голосував не за нових креативних,прогресуючих людей,які були достойними цієї посади,є невиліковно хворими,як написала попередній дописувач.Мало того,дуже радіють,що все залишиться як було,тобто ніяк....
24 Грудня 2018, 14:58
Все таки напишу. Люди, зрозумійте, нарешті! Гроші, які будуть у Ківерцівській громаді складаються із наших з вами податків!! Це - як у сім'ях ваших: пенсія діда, зарплати ваша і чоловіка та стипендія дитини. І від того, кого ви виберете мером - ДОХОДИ ВАШІ не зміняться!!!! Хоч песика свого мером виберіть! Поки ви не почнете всі платити податки вказуючи чесну кількість працівників на вашим підприємствах, показувати реальі доходи магазинів, салонів, стомат і інших закладів, барів і т.д. і т.п - ДОХОДИ не зміняться!!! А вже розпреділення наших податків - на це є і мер, і депутатський корпус і громадскість...Це просто: ти сплатив свому працівнику мінімалку по документах? А в реалі пішло в 3 рази більше. От - і рахуй - в кошик громади пішло 700 грн. замість 2100 грн. І так далі.... Думайте!!!!
24 Грудня 2018, 14:59
Кошмар. Який дурень віддав за нього свій голос. Брехун і корупціонер.
24 Грудня 2018, 15:07
Переміг найкращий кандидат .<br/>Хватить стогнати .
24 Грудня 2018, 15:32
Скажіть,що зробив найкращий кандидат за 12 років для молоді? Чекаю відповідь
24 Грудня 2018, 15:33
А були кращі кандидати?
24 Грудня 2018, 15:35
Іще одне дуже легеньке запитання:де в Ківерцях можна сходити в громадський туалет?
24 Грудня 2018, 16:14
Шановні , а що Ви зробили для міста. <br/>Жгутов ще не все зробив але скажіть де краще в Маневичах, Любашів, Горохів і т.д.
24 Грудня 2018, 16:32
До Історія (даруйте, не знаю,яка стать)<br/>Чи не занадто пафосне ім'я? Прошу вибачення за банальне питання, скільки ж Вам, шановний (-на) років?
24 Грудня 2018, 16:34
А чим Тананайский не подобається?
24 Грудня 2018, 16:34
Ще не все зробив?А скільки ще йому потрібно років просидіти в кріслі щоб він вже нарешті щось зробив?А чому в своїх запитаннях рівняєтесь до гіршого?Я особисто дивлюсь на ті населені пункти де краще і бачу до якого рівня треба прагнути! Тим паче,що знаходимось за 14 км від обласного центру!
24 Грудня 2018, 16:40
Такого кандидата як Жгутов можна перемагати... Але при умові об'єднання молодих прогресивних кандидатів, а так пройшло просто розпорошення голосів (Куцик, Медвідь, Тананайський)
24 Грудня 2018, 16:43
Тому що ніякої підготовки до виборів взагалі не було ...
24 Грудня 2018, 16:46
Реальним суперником на виборах Жгутову був Тананайський,всі решта технічні,які й допомогли Жгутову пролізти далі,вони також повинні нести відповідальність за той бардак і бездіяльність,яка твориться в Ківерцях
24 Грудня 2018, 16:52
Згадайте місто 12 років тому вул. Паркова, Цілоковського, Кравчука та інші. <br/>Освітлення міста тратуари та багато інших корисних справ.
24 Грудня 2018, 16:52
Згадайте місто 12 років тому вул. Паркова, Цілоковського, Кравчука та інші. <br/>Освітлення міста тратуари та багато інших корисних справ.
24 Грудня 2018, 16:57
Чому ніхто не піднімає питання відкритих виборів?<br/>Де зникла з бюлетенів позиція - не підтримую жодного з кандидатів?<br/>Чому людина не може прийти на вибори, проголосувати та потім перевірити чи вірно записано її вибір?
24 Грудня 2018, 16:58
Три вулиці за 12 років! Карл,за 12!!!!!!!
24 Грудня 2018, 16:59
Вертаючись до класики: &quot;А судді хто?&quot;
24 Грудня 2018, 17:00
Найбільш вражає партія &quot;Соціалісти&quot; ?<br/>Хтось про неї може розповісти?
24 Грудня 2018, 17:02
Ніхто ж не каже, що Жгутов взагалі нічого не робить.... Просто за 15 років дуже МАЛО зроблено в порівнянні з райцентрами аналогічного масштабу і населення.
24 Грудня 2018, 17:04
Василь використовуйте вітатаміни для кращої пам'яті. Я перерахував декілька вулиць для прикладу , а не ВСЮ історію мера за 12 років.
24 Грудня 2018, 17:08
А ще перерахуйте наскільки і на чому він нажився!
24 Грудня 2018, 17:18
Скільки відсотків виборців проголосувало?<br/>Як взагалі можна вважати це виборами?
24 Грудня 2018, 17:20
&quot;тратуари&quot;<br/>В якому класі навчаєшся?
24 Грудня 2018, 17:25
Шановні Ківверчани давайте поважати вибір більшості жителів ОТГ які довіряють Жгутову . Небуває кандидата ідеального для всіх виборців. <br/> Гарного Різдва усім, хто святкує.
24 Грудня 2018, 17:46
&quot;вибір більшості жителів ОТГ&quot;<br/>Більшість жителів ОТГ не прийшла на Вибори<br/>Це теж громадянська позиція<br/>А якщо порахувати відношення кількісті голосів, відданих за Жгутова до кількості виборців ОТГ, вийде зовсім непристойна цифра.<br/>Як порядній людині, Жгутову варто було б відмовитись від такої перемоги.
24 Грудня 2018, 18:20
Так ,дійсно,співвідношення жахає.За Жгутова-2 тис.з копійками голосів,проти нього-4124 голоса,тобто з тих 45% виборців,які прийшли на вибори ,лише 1/3 за Жгутова,а 2/3 проти!! Володимире Володимировичу-це крах!!!! Пора взятись за розум і нарешті працювати на благо громади,а не на свою кишеню!Гарний мер,який турбується за громаду,ночей повинен недоспати,працювати в поті чола,але уе,нажаль,не про вас......
24 Грудня 2018, 18:34
Жгутов!Подивись як працює сільський голова Тростянця!Подивись скільки роботи він зробив для громади за 3 роки! Піди попитай рецепт успіху! Подивись на рівень довіри і підтримки 84%,а не те що твій!Ганьба тобі як кіровніку!!!!!!!!!!
24 Грудня 2018, 20:19
Дуже шкода що місце голови посіла не нова людина.
24 Грудня 2018, 20:37
Не було кого обирати, якщо чесно. І це підтвердила масова не явка молоді на виборах . А, до речі, ж був кандидат, який так вдало оперував поняттям &quot;мене підтримує молодь&quot;. А бач, не підтримала. Біда цих виборів в тому, що опозиційні сили до Жгутова не об'єднались, не домовились і не виставили одного кандидата. Навчимось домовлятись і діяти не лише в користь собі, тоді й буде толк
24 Грудня 2018, 21:50
Думаюча людина,БРАВО!Видно,що розумна людина пише.Жгутову В. вітання!Кожен отримав стільки голосів,скільки заслуговує.Нема ідеальних керівників.Нам потрібні новостворені робочі місця.Щоб платилися податки і наповнювався бюджет ОТГ,тоді багато можна зробити.Ви хочете ,щоб за пару років у нас були Емірати.Дороги....Кругом по Україні є нормальні дороги от тільки Ківерці,напевно,не мають.Пяниці бомжуваті це вибір людини.А де їх нема.Повірте,в Європі їх теж хватає.Почніть кожен з себе.Поприбирайте місто,хоча б після себе.Бачите в магазині продався,який працює неофіційно,поскаржтесь у відповідні служби.Хай роботодавець оформить людину і платить податки,не шкодуйте їх.Німці так роблять.Вам хамлять в держустановах?Не мовчіть,вони сидять на заплатах з ваших податків.А кому не подобається Жгутов, готуйте свою програму і балатуйтесь.Може вас і підтримає народ, будете керувати.
24 Грудня 2018, 21:51
Думаюча людина,БРАВО!Видно,що розумна людина пише.Жгутову В. вітання!Кожен отримав стільки голосів,скільки заслуговує.Нема ідеальних керівників.Нам потрібні новостворені робочі місця.Щоб платилися податки і наповнювався бюджет ОТГ,тоді багато можна зробити.Ви хочете ,щоб за пару років у нас були Емірати.Дороги....Кругом по Україні є нормальні дороги от тільки Ківерці,напевно,не мають.Пяниці бомжуваті це вибір людини.А де їх нема.Повірте,в Європі їх теж хватає.Почніть кожен з себе.Поприбирайте місто,хоча б після себе.Бачите в магазині продався,який працює неофіційно,поскаржтесь у відповідні служби.Хай роботодавець оформить людину і платить податки,не шкодуйте їх.Німці так роблять.Вам хамлять в держустановах?Не мовчіть,вони сидять на заплатах з ваших податків.А кому не подобається Жгутов, готуйте свою програму і балатуйтесь.Може вас і підтримає народ, будете керувати.
24 Грудня 2018, 22:29
Як гарно написано попереднім дописувачем! Починайте з себе...поприбирайте місто...а ще скиньтесь дорогу собі побудуйте,створіть собі робочі місця,,,приберіть сміттєзвалище..навчіться закладати родичів,сусідів,знайомих ...одним словом розгрібайте проблеми громади самі.,а Жгутову не заважайте сидіти в теплому кріселку мера і грошикі списуватиза вашу роботу і в кармашки класти.На рахунок наповнення бютжету ОТГ, то поплічник самого Жгутова має море неоформлених людей на роботі і ви думаєте мер цього не знає?Ото піду ,певно,на нього накапаю хоч на душі стане легше,прислухаюсь до вашої поради-не пошкодую його!
25 Грудня 2018, 00:50
Жгутов молодець.<br/>Він зробив найбільше для Ківерець з усіх мерів.<br/>Що може зробити для міста Т-кий.М-дь та інші?????
25 Грудня 2018, 00:51
Жгутов молодець.<br/>Він зробив найбільше для Ківерець з усіх мерів.<br/>Що може зробити для міста Т-кий.М-дь та інші?????
25 Грудня 2018, 00:51
Жгутов молодець.<br/>Він зробив найбільше для Ківерець з усіх мерів.<br/>Що може зробити для міста Т-кий.М-дь та інші?????
25 Грудня 2018, 02:18
Перше чим питати що зробив би інший кандидат,треба було йому дати можливість стати головою отг,а тоді модна було б спитати,але гірше як зараз точно не було б...І ще Тананайський хоч не мер,але для Ківерець вже зробив дуже багато!! Просто поцікавтеся при нагоді!
25 Грудня 2018, 11:13
Згідно Протоколу Ківерцівської міської виборної комісії Про підсумки голосування з виборів Ківерцівського міського голови к-ть бюлетенів, що не підлягають врахуванню - 6697<br/>Коли наступні вибори?
25 Грудня 2018, 11:19
Згідно Протоколу Ківерцівської міської виборної комісії Про підсумки голосування з виборів Ківерцівського міського голови к-ть бюлетенів, що не підлягають врахуванню - 6697<br/>к-ть невикористаних бюлетенів - 8329<br/>Анатолій Петрович! Дайте Тананайскому перемогти, не заважайте...<br/>Ви все одно не з нашої територіальної громади<br/><br/>Коли наступні вибори?
25 Грудня 2018, 11:52
Все є-як Є. Все буде-як Буде.
25 Грудня 2018, 12:39
Хочу сказати всім тим хто критикує. На слідуючі вибори виносьте свої кандидатури і програми або взагалі прийдіть на вибори. Явка молоді була низькою. Якщо б молодь хотіла щось змінити вона б масово йшла на вибори. Ну а критикувати завжди легше чим робити.
25 Грудня 2018, 12:56
Цитата з заголовку<br/>&quot; Ківерцівську міську ОТГ очолить Володимир Жгутов, який балотувався за підтримки «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та отримав підтримку 36% виборців.<br/><br/>Про це повідомляється на сторінці «Волинь.Солідарність» у Facebook.&quot;<br/><br/>А в анкеті пишуть безпартійний та самовисуванець
25 Грудня 2018, 13:19
Цей &quot;господарник&quot; забздів признатися яка партія його підтримує,перебіжчик хрєнов.На минулих виборах від громадянської позиції перся
26 Грудня 2018, 17:19
Те що з міста втікають це да)<br/>Знаю не один десяток людей які перебрались і спалили мости.<br/>І я в тому числі
26 Грудня 2018, 17:19
Те що з міста втікають це да)<br/>Знаю не один десяток людей які перебрались і спалили мости.<br/>І я в тому числі
26 Грудня 2018, 21:20
Ах,Вова,Вова!Чому ж ти не вихований такий?Чому ж не дякуєш виборцям за віддані за тебе голоси?Подивись на Ковальчука Сашка ,який він молодець! Як гарно він дякує виборцям! Вчись,студент!