Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Настоятель Ківерцівського благочиння підтримує створення Єдиної помісної церкви в Україні
Настоятель Ківерцівського благочиння підтримує створення Єдиної помісної церкви в Україні

Настоятель Ківерцівського благочиння підтримує створення Єдиної помісної церкви в Україні

11:58 28.12.2018
1318

Громадські активісти району зустрілися з головою РДА Валерієм Ткачуком щодо активізації інформаційної кампанії на підтримку Української єдиної помісної церкви.

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської РДА.

Зустріч відбулася 27 грудня за участі першого заступника голови РДА Юліана Таранчука та заступника голови районної ради Тамари Чигрин.

«15 грудня під час Об'єднавчого собору православні архієреї оголосили про об'єднання українських церков в Єдину помісну незалежну церкву. Її офіційна назва звучить так – Українська помісна автокефальна православна церква. Предстоятелем Єдиної помісної православної церкви став митрополит Переяславський та Білоцерківський Епіфаній. Його кандидатуру підтримала більшість архієреїв на Об'єднавчому соборі в Києві. Кафедральним собором Православної церкви України стане Михайлівський Золотоверхий собор. Ми підтримуємо створення в Україні Єдиної помісної православної автокефальної Церкви», – зазначив настоятель Ківерцівського благочиння УПЦ КП, протоієрей Іван Семенюк.

«Питання автокефалії – питання нашої української національної безпеки. Це – питання української державності. Ми здобуваємо духовну незалежність, яку можна порівняти із здобуттям незалежності політичної. Жоден патріот не сумнівається у важливості мати в незалежній державі незалежну православну церкву. Сьогоднішній візит ківерчан є яскравим прикладом цього твердження. Однак, не слід забувати, що люди мають конституційне право вільного вибору віросповідання. Зазначені зміни до закону України «Про свободу совісті та релігійні організації створюють кращі умови для реалізації такого права для тих, хто вирішуватиме, до якої ж православної юрисдикції належати… Впевнений, що віряни нашого району активно підтримають створення Української помісної автокефальної православної церкви. На Ківерцівщині і надалі буде тісна співпраця і взаємоповага між релігійними громадами», – наголосив голова РДА Валерій Ткачук.Коментарі

Прихожанка

00:10 29.12.2018

Бійтесь люди Бога, що Ви церкву в політику вмішуєте. Бридко дивитись на Вас всіх, дипутати позбирались. Шкури ''ЖГУТОВСІКІ'' продажні!!!! Сором Вам!!! Все Вас воздасться, тільки потім в Бога не запитуйте, Боже а за що мені це.....???

До прихожанки

20:11 29.12.2018

А вам не шановна путiнська шкура не мiсце в Украïнi! Валiза, вокзал, росiя!

До до прихожанки

11:22 01.01.2019

Шановний, ви не подумали, а може це прихожанка з КП написала цей коментар? До того ж, у нас в країні свобода віросповідання, якщо ви забули. По вашій логіці тоді віруючих треба в Америку відправити і католиків у Ватикан.

18 січня
Вчора
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин