Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ігор Палиця
Ігор Палиця

Волинська облдержадміністрація заблокувала гроші для Ківерцівського району

15:24 30.01.2019
1875

Через нездорові амбіції голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка область лишиться без грошей: чиновники облдержадміністрації оскаржують в суді рішення Волинської обласної ради «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Як відомо, 20 грудня 2018 року на сесії Волинської обласної ради депутати проголосували за рішення щодо обласного бюджету на 2019 рік. Крім коштів, передбачених на фінансування освітніх, медичних та соціальних закладів, ремонт доріг, соціальні програми для волинян та багато іншого, 25 мільйонів депутати розподілили між 16 районами Волині та об’єднаними територіальними громадами на фінансування невеликих соціально-необхідних об’єктів.

«Для Ківерцівського району передбачали більше 2 мільйона гривень з обласного бюджету. Зокрема, планували виділити кошти на придбання техніки для шкіл та дитсадка у Дерні, Олиці, Башликах, Дубищі, Дідичах, Котов, Жорнищі, замінити вікна в школах сіл Дідичі та Личани, відремонтувати вуличне освітлення у селах Башлики, Горянівка, Жорнище, Пальче, Домашів та Микове та придбати інтерактивну дошку для учнів НВК у селі Клепачів, а також придбати озвучувальну апаратуру для Ківерцівської дитячої музичної школи. Крім того, передбачили кошти на облаштування огорожі будинку дитячої творчості в смт. Цумань, ремонт підлоги у школі села Городище, ремонт даху у школі селі Липне, ремонти спортзалів шкіл сіл Берестяне та Липне», – розповідає голова фракції «УКРОП» у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов.

Проте, Волинська облдержадміністрація за вказівкою ставленика Президента Олександра Савченка вирішила оскаржити в суді рішення обласної ради. Мовляв, депутати, яких обирали волиняни, без погодження з чиновниками розподілили гроші області.

«Генерал Савченко заблокував бюджет області. Йому однаково, що сотні і тисячі людей, які звертаються до депутатів обласної ради не отримають соціальну допомогу, нове медичне обладнання, чи на вулицях їхніх населених пунктів буде світло. Процес децентралізації, про який так голосно розповідають чиновники, на Волині повністю провалений, бо в рішення тих, кого обрали волиняни, втручаються такі «парашутисти» як Савченко», – заявив голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Скільки триватиме судова тяганина, а отже і те скільки часу гроші з обласного бюджету не надходитимуть в райони – невідомо. Тож поки, завдяки такій ведмежій послузі голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, виділення грошей з бюджету для потреб районів заблоковані.

Анна ВОЛОЩУК

Коментарі
21 липня
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин