Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Мешканці Ківерцівщини можуть подати документи до відділу ДРАЦС через Інтернет
Мешканці Ківерцівщини можуть подати документи до відділу ДРАЦС через Інтернет

Мешканці Ківерцівщини можуть подати документи до відділу ДРАЦС через Інтернет

13:00 10.02.2019
538

У відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції України працює пілотний проект, веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської РДА.

Завдяки даному електронному сервісу подати документи до Ківерцівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області можна через мережу Інтернет, не виходячи з дому.

Скористатися цим надзвичайно просто. Для цього необхідні лише комп’ютер та доступ до мережі Інтернет. Вхід на веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

Реєстрація користувачів на Веб-порталі відбувається шляхом заповнення реєстраційної форми даними про прізвище, ім’я, по батькові користувача, його логін та адресу електронної пошти. Після заповнення користувачем вказаної форми на електронну адресу, вказану при реєстрації, надходить тимчасовий пароль, який користувачем самостійно змінюється на постійний. Вхід до особистого кабінету користувача здійснюється із зазначенням відомого лише йому логіна та пароля.

Зареєструвавшись на Веб-порталі, користувач може:

  • подати заяви щодо державної реєстрації актів цивільного cтану;
  • здійснити попередній запис на відвідування відділу ДРАЦС із зазначенням зручних дати і часу;
  • отримати консультацію працівників відділу ДРАЦС;
  • здійснити необхідну оплату державного мита чи платних послуг;
  • відслідковувати стан заяв або звернення в Особистому кабінеті.

Зазначені заяви в обов’язковому порядку повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану протягом трьох днів, з дня подачі заяви.

За допомогою сервісу можна сплатити державне мито за послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, плату за послугу щодо видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, а також оплату платних послуг, які надаються відділами ДРАЦС, скориставшись послугами платіжних систем через веб-портал.

При цьому зазначається, що подання до відділу ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення заявника до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством.

Коментарі
16 червня
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
08.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин