У ківерцівському парку впало дерево

25 Лютого 2019, 15:58
У ківерцівському парку впало дерево 3857
У ківерцівському парку впало дерево

У Ківерцях у міському парку впало дерево.

Фото цього опублікував Юрій Тананайський на своїй сторінці у Facebook.

Дерево впало у неділю, 24 лютого.

«Йшли жіночки з церкви, Бог помилував людей!!! Знову про парк, про «безпеку» у нашому парку, чому не оглянуті дерева та не зносяться потенційно небезпечні, на які ще в грудні були «вимучені» кошти! Депутати, може Ви «повпливаєте» на голову?! Бачу, що історія не вчить», – написав Юрій у дописі.

 




Коментарі
25 Лютого 2019, 18:20
Ківерцівські госпідари рулять,що тут ще скажеш..
25 Лютого 2019, 18:35
Не перше і не останнє дерево.... Ще не одне впаде. Поки не обстежити кожне дерево в парку толку не буде. Але на це потрібні кошти (підозрюю як скажуть у міськраді)
25 Лютого 2019, 22:50
Юрій Тананайський напевно пукнув на дерево та воно і впало. Шустро фотка вийшла і став стук стук.........
25 Лютого 2019, 22:53
Тананайський обстеж дерева в парку<br/>покажи приклад як &quot;можливо&quot; майбутній голова.
25 Лютого 2019, 22:57
Що за дебільні жарти? що тут смішного взагалі? Через парк море дітей ходить щодня в 3 школу,це ж якої біди могло наробити! Вже доречі декілька років в травматології бачила 2 жінок ,якім впала в парку гіляка на спину і нашому незамінному Жгутову ніяк до макітри не дійде,що міський паркі територію меморіалу пора оновлювати: спилювати старі дуби,а натомість садити невисокі декоративні дерева!
25 Лютого 2019, 23:01
На рахунок Тананайського: якби діючий незамінний мер був би такий свідомий громадянин хоч на 50%,як ЮВ,то таких проблем у місті не було б!
25 Лютого 2019, 23:03
Якщо у Жгутова немає грошей щоб зрізати небезпечні дерева,то хай іде і застрелиться,нахер такий очільник потрібен
25 Лютого 2019, 23:05
Новина, гідна потрапити в стрічку новин, ще й жирним шрифтом... Більш нічого значущого не сталось?
25 Лютого 2019, 23:14
Шановна Інна,а ви мабуть сильно хочете,щоб когось вбило,а тоді в стрічці соплі попускати,поспівчувати?
25 Лютого 2019, 23:23
Дерево впало із кореневищем... як можна перевірити дерева просвіти. <br/><br/>А на рахунок Жгутова якби свідомих громадян булоб хоч би 50% то допомагали мерові якщо не фізично то хоч би інформацією.
25 Лютого 2019, 23:27
Шановний Юрій Тананайський питання до Вас , а Жгутов робить щось корисне для людей та міста? <br/>Якби Ви стали мером не вже Вас можна було облити брудом як Ви робите.
25 Лютого 2019, 23:34
Все дерева в парку старі,відповідно всі небезпечні! Друге: якого хера я маю допомагати меру? Якщо він недієздатний або необізнаний то хай валить звідси до біса,чого було лізти в мерське крісло,щоб баблішко мити в кишеню і ще й зарплатку вчасно отримати? І ще одне: на цьому тижні став свідком як бігає і всім цікавиться голова Тростянецької ОТГ! Сам приїхав(без запрошень) в с. Озеро,оглянув ряд старих верб над дорогою і відразу ж позрізали від біди подалі...Бажаю Жгутову висунути сраку з крісла і поцікавитись проблемами міста і містян!
26 Лютого 2019, 00:46
Бачу, тут не тільки дерево, але й земля впала. Ну може автору посту на фейсбуці було технічно важко повернути фотки, але ж журналісти при перепості могли б це зробити, правда? Думаю, автор фоток не став би заперечувати.
26 Лютого 2019, 20:32
це одне чергове дерево там і паркан падає і бар колишній сипеться і алейки в землю провалюються зате суд в рекордні терміни зводять як нам не вистачало суду і як ми без нього жили!по місту повирізали ями які роблять не якісно і довго і це ж ті вулиці які 2 рази в рік латають МЕР ПОВИНЕН ЖИТИ В ТОМУ МІСТІ ДЕ ЙОГО ЯК ПУТІНА вибирають тошнить вже