У Ківерцівському районі затримали крадіїв лісу

02 Березня 2019, 11:23
Вирубка лісу 7249
Вирубка лісу

Під час обходу незаконну порубку дубів у Сокричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» виявили майстер лісу Олег Шимчук та лісничий цього лісництва Леонід Чубай.

Повідомили про факт групу оперативного реагування лісгоспу, інформує прес-служба Волниського ОУЛМГ.

В результаті злагоджених оперативних дій лісової охорони було встановлено, що викрадена лісопродукція знаходиться на одному з приватних обійсть села Четверня Маневицького району.

На місце викликали поліцію.

Правоохоронці встановили осіб, причетних до вчинення самовільної рубки і перевезення деревини. Доказом послуговувало й те, що зрізи деревини точно співпали.

Нині тривають слідчі дії.

Варто зазначити, що такими діями лісовому господарству було нанесено збитки майже на 40 тисяч гривень.

Коментарі
02 Березня 2019, 15:49
Не Четверня, а ЧетверТня!
02 Березня 2019, 17:50
Погано шукають. Як тільки зтемніє так і вазять з Колок через Островки полями, дорогу змісили, бо возять всі кому не лінь
03 Березня 2019, 01:22
Що за цирк.самі розпродали а шукають крайніх.
03 Березня 2019, 02:02
Лісник шукає злодіїв але ж злодій він сам.хватить робити героїв з злочинців.
03 Березня 2019, 10:43
Сам Шимчук продав в Четвертою і сам їх здав!Це зараз тільки написано про Четвертню,а скільки він продає іншим "клієнтам".....Ночами вивозять,і машинами і кіньми і тракторами...
03 Березня 2019, 10:50
А скільки Дужук Саша вивозить і продає(бо є братом Шимчука),а ще Тарасюк Володимир зараз з ними в ділі.
03 Березня 2019, 10:52
Жінка Шимчука минулого року жителям села Хопнів погрожувала що будуть сидіти в холоді зимою без дров,якщо не будуть голосувати за неї(бо балатувалась на депутата райради).І возила "хабарі"у вигляді прицеп дров на виборця.
03 Березня 2019, 10:57
Скоро не буде лісу.Все спишуть на крадіїв з Четвертні...тощо,а Шимчук як завжди вийде &quot;сухим з води&quot;.<br/>Скільки вже писали скарг з доказами на Шимчука і в лісове господарство України і в антикорупціяліс ......і нема жодних дій зі сторони правління.
03 Березня 2019, 11:03
Тутешнє світло навіть відрегулювали під себе,щоб занадто довго не світило,бо треба везти дрова і щоб ніхто не бачив!
03 Березня 2019, 11:07
Лісничий сам добре краде,щей роздає ліс за голоса на виборах.
03 Березня 2019, 11:24
Як не щодня,то через день точно на місцевій фермі грузять білий бус (з польськими номерами )добротними колодами.І це все відбувається ввечері або вночі.А потім якимось чином знаходять ті колоди в Четвертні...чи ще десь.Абсурд!
03 Березня 2019, 11:26
Якось раніше лісова охорона постійно їздила по селі і вдень і вночі.То не було такого безпорядку.А зараз вивозить Шимчук скільки хоче і нікого не боїться.
03 Березня 2019, 12:33
А в Четвертні злодій це хто?це і є Шимчук разом з своєю дружиною
03 Березня 2019, 20:33
А чого Чубай закриває очі.(Діляться ,непогані
03 Березня 2019, 20:35
Доляри крутяться.
03 Березня 2019, 20:36
Доляри крутяться.
03 Березня 2019, 22:57
На фото Лісника дружина.СТАРАЄТЬСЯ
03 Березня 2019, 23:00
Синочка ще невистачає,цеж сімейний бізнес.
04 Березня 2019, 19:45
Люди давайте продвинем дружину Шимчука в президенти.Вона дуже розумна жінка і всюди блати має.
05 Березня 2019, 00:22
Жінка Шимчука в президенти?????Та вона тупа як пробка.Ви запитайте в нашого сільського голови скільки він клопоту мав з нею коли вона проявила ініціативу займатися місцевим світлом.... Документи переробляли разів сто.......От плітки розбирати і попересварювати всіх оце дааааа,тут вона майстриня!!!
05 Березня 2019, 00:31
Зажерлися вже до ручкі.Зараз не мине і місяця як Шимчучка з сином поїдуть в Польщу,щоб все втряслося,тоді Шимчук стане людиною,бо як нема поруч тої &quot;змії&quot; то хоть поговорити з Шимчуком можна.
05 Березня 2019, 12:40
Шановні жителі села Хопнів.До нас на електронну адресу прийшло дуже багато скарг на Шимчука О.А.Ми працюємо над цим.
05 Березня 2019, 13:01
Хопнівці схаменіться!!!!!!!Навіщо стільки злоби,на людину яка завжди відгукається на любу потребу( бик,жерибець,згорати,зтюкувати) ніколи не відмовить.Нерозумію?????Так можуть лиш Хопнівці зїсти буть-кого незважаючи скільки людина зробила добра.
05 Березня 2019, 15:14
Диму без вогню не буває!
05 Березня 2019, 15:15
Диму без вогню не буває!
05 Березня 2019, 17:15
Жеребця пустили до кобили а ліс то державний.
05 Березня 2019, 18:38
Ви боїтеся в очі сказати, то все пишете, ще й анонімно підписуєтесь. Ви дзьоби всіх за-довбете.Аби вас не чіпали.
05 Березня 2019, 19:36
Це і правда...... що не громада боїться сказати в очі.А Лісника дружина яка ходить від хати до хати і людей сере.
05 Березня 2019, 19:36
Це і правда...... що не громада боїться сказати в очі.А Лісника дружина яка ходить від хати до хати і людей сере.
05 Березня 2019, 19:38
Булоб усе добре,аби йолоп нелізла в справи чоловіка.
05 Березня 2019, 21:12
Не всі селяни також думки як ви тому не підписуйтесь селянами
05 Березня 2019, 22:44
05 Березня 2019, 22:49
І в хопніві не 1 лісник а 2 чи 3 І кромі лісників є дуже багато доброжилатілів пользуватись державним майном (ліс!!!)
26 Березня 2019, 13:53
Що це Лісник зі своєю сім'єю втихомирились.Щось бояться?
29 Березня 2019, 11:07
Сім'я Шимчуків не боїтся!!! А бояться тільки наші сільські письменники
30 Березня 2019, 22:32
Анонім пишеться з великої ,якщо починати писати(шоза тупорилі писали)