У Клепачеві прихильники Московського патріархату молилися під храмом, який перейшов до ПЦУ

11 Березня 2019, 16:56
Прихильники Московського патріархату 4535
Прихильники Московського патріархату

10 березня 2019 року прихожани УПЦ в селі Клепачів Ківерцівського благочиння зібрались на Божественну літургію у Свято-Покровському храмі, що діє у сусідньому селі Озерце. 

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

Як повідомив настоятель громади УПЦ протоієрей Володимир Тихонюк, раніше, допоки у Клепачеві не був збудований та освячений храм, віряни села Клепачів так само відвідували Богослужіння у селі Озерце, де громада УПЦ відбудувалась за кілька років до них. На цей момент Свято-Покровський храм лишається єдиним на території Жидичинської ОТГ, який ще не перейшов до ПЦУ.

«Поки що ці люди відвідують наш храм, і певний час також муситимуть відвідувати, але це триватиме недовго. Вони не ходили ані до нас, ані навіть до монастиря УПЦ КП в Жидичині. Актив громади залишився з нами, ще певна частка вірян просто перечікують», – розповів отець Володимир.

Після Літургії віряни повернулись додому. Також громада в цей день відслужила молебень напроти свого храму, на місці, де колись також молились люди, поки у Клепачеві не постав храм УПЦ.

Читайте також: У Клепачеві настоятелем призначили брата Героя Небесної сотні. ФОТО;  Клепачів: у Свято-Іллінському храмі ПЦУ відбулась перша літургія. ФОТО





 

Коментарі
11 Березня 2019, 22:48
Мракобєс Володька, лукавиш, з тобою лишилось 10 людей, і то ненадовго
11 Березня 2019, 23:00
Уважно порахуйте представників московського патріархату .Скільки можна брехати . Володько . бо ти не настоятель .Ти Володька-брехун.
11 Березня 2019, 23:27
Раджу шановному панству не нервувати-ще кілька "молінь" і пару постів-фото для Діми Кісільова і інформпомойки-точинського і все втихне.Просто потрібно хоч якось відпрацювати 30 іудо-кремльовських срібників.
12 Березня 2019, 16:55
Хватить брихати, ідіть до своєї церкви ніхто нікого невиганяв, кожна людина відповість перед БОГОМ за свої гріхи сама, і Володимир скільки можна брихати ( і брати ₴). У всьому є межа!!!!
14 Березня 2019, 23:58
Шановні наклепники, зрадники, чи як вас ще назвати?! В даному храмі, хрещені наші діти, Володимира ми обрали та підтримували самі, Українська незалежна церква це чудово, але ким ми стали, кидаємось одне на одного, руйнуємо те що самі будували... Сумно це все, особисто перестану ходити до церкви взагалі, так як Господь молитви будь де почує, а стояти поруч з людьми які зрадили самі собі, своєму віросповіданню не варто... Візьміться вже за голови, невже ми стали гіршими високопосадовців?!!.. Зі всією повагою...
15 Березня 2019, 16:33
А в чому зрада? Що попросили піти московського попа? Кінець світу настав?
15 Березня 2019, 17:16
І як же крутить людину: "зрадили самі собі", може ще інші московські мантри згадаєте про бандерівців і розпятих хлопчиків в трусиках? Піп забув своє місце, забув кому служить, прокляв людей які ставили його на ноги, він слуга гундяєва, не пастир а заблукавша вівця, і гріх його в рази більший ніж звичайної людини. Бо він лукавить прикрившись хрестом і ім'ям Бога і не кається