Гравці ФК «Колос-Ківерці» посіли третє місце на міжнародному турнірі з міні-футболу. ФОТО

20 Березня 2019, 14:47
Ветеран «Колос-Ківерці» 3239
Ветеран «Колос-Ківерці»

Ветеран «Колос-Ківерці» гідно представили Ківерцівську громаду на 26-му Міжнародному турнірі з міні-футболу серед ветеранів, присвяченому пам’яті Заслуженого журналіста України Михайла Баліцького 16 березня 2019 року в місті Кременець.

Про це йдетьсяна сайті Ківерцівської міської ради.

Одна із найбільших спортивних подій року м. Кременця зібрала, цьогоріч, 12 команд із різних куточків України, Польщі та Грузії. Протягом дня футбольні команди в спортивних двобоях доводили свою фізичну форму, майстерність, витривалість та жагу до перемоги. Команди були поділені на дві групи, по 6 в кожній групі. ФК Ветерани «Колос-Ківерці» з 12 очками, без жодної поразки, вийшла у фінальну частину турніру:

– ФК Ветеран «Колос-Ківерці» - ФК Дубно 3 : 1

– ФК Ветеран «Колос-Ківерці» - ФК «Славута» 2 : 0

ФК Ветеран «Колос-Ківерці» - ФК Томашов Любельський  2 : 1

– ФК Ветеран «Колос-Ківерці» - ФК «Агробізнес» Тернопіль 3 : 1.

В ½ фіналу наша команда зіграла 1:1 (основний час) із ФК «Кременця» і лише по забитих пінальті (1:3) поступилась футбольним командам, які змагались за I  та II місця. Матч за III-IV місце ФК Ветеран «Колос-Ківерці» та Ветеран «Лучеськ» місто Луцьк завершився із рахунком 3 : 1.

Отож, вдруге поспіль перемогу у турнірі з міні-футболу пам’яті Заслуженого журналіста України Михайла Баліцького здобула команда «Агропродсервіс» із міста Тернопіль, друге місце виборола команда з міста Кременця,  третє місце посіли наші Ветеран «Колос-Ківерці».

Кращим гравцем турніру, другій рік поспіль, визнано капітана команди, голову ФФКр Юрія Ващука.

Приємно відмітити, що всі команди приїхали із своїми групами підтримки, які протягом всього турніру щиро вболівали за спортсменів. Окрім, того  спортивного духу додали присутні мери міст Кременця – Олексій Ковальчук,  Ківерці Володимир Жгутов,  Томашова Любельського  – Войчех Жуковскі та Кеда – Леван Горгіладзе.