Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Ківерцях відбувся дитячо-юнацький чемпіонат з рукопашного бою. ФОТО

08:15 25.04.2019
2223

В місті Ківерці відбувся ІІІ відкритий дитячо-юнацький чемпіонат міста Ківерці з рукопашного бою. Змагання відбулися 20 квітня.

Даний турнір є традиційним, оскільки на теренах міста проводиться вже втретє поспіль. Організаторами цього спортивного дійства виступили Волинський обласний спортивний клуб «Магістр» та Ківерцівська міська рада,– йдеться на сайті державної установи.

Активну участь в урочистих заходах відкриття турніру та нагородження спортсменів прийняли міський голова міста Ківерці Володимир Жгутов, районний військовий комісар Ківерцівського районного комісаріату Олег Алєксєєв, заступник начальника Ківерцівського відділу поліції Микола Цисюк, заступник міського голови міста Ківерці Ольга Поліщук та директор ДЮСШ міста Ківерці Олександр Левчук. Учасників спортивного заходу привітали своїми яскравими показовими виступами вихованці зразкової студії танцю «Мега Денс» Ківерцівського ЦДЮТ (керівник Руслан Горохоль) та народний театр танцю «Зорецвіт» Ківерцівського ЦДЮТ (керівник Марічка Щербатюк).

Змагання проходили серед юнаків віком від 8 до 15 років у двох етапах підготовки: окремо серед спортсменів початкового етапу підготовки (перший-другий рік тренування, за відсутності досвіду участі у змаганнях з контактних видів єдиноборств) та навчально-тренувального (третього та більше років тренування). Даний підхід до змагального процесу, який активно та давно впроваджується організаторами турніру в практичну діяльність, дав змогу випробувати та повірити в свої сили, самоствердитись та само реалізуватись, поряд із досвідченими «бійцями» і спортсменам, які тільки розпочинають свій шлях у спортивному розвитку.

Цього року в чемпіонаті прийняли участь близько 200 юнаків із міст Луцька, Ковеля, Ківерці, Рожища, селища міського типу Торчина, села Буяни Луцького району та села Деревок Любешівського району. Юні «бійці» представляли наступні спортивні організації Волинської області: клуб східних єдиноборств імені Сергія Трикоза «Бушідо», Волинську регіональну федерацію рукопашного бою «РУБІЖ», Волинський регіональний клуб рукопашного бою «Інсайт», спортивний клуб «Воїн», Волинський регіональний клуб єдиноборств «Легіон», спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць», Волинський обласний спортивний клуб «Магістр». Серед учасників змагань були спортсмени, які є багаторазовими переможцями та призерами чемпіонатів України з рукопашного бою, універсального бою, бойового самбо, козацького двобою, змішаних єдиноборств ММА та карате.

Незважаючи на потужний представницький склад учасників змагань, всі поєдинки проходили в напруженій, яскравій боротьбі проте дружній атмосфері. Наразі всі спортивні організації Волинської області, які культивують розвиток змішаних єдиноборств, незалежно від виду спорту об’єднані між собою в організації проведення та участі в змаганнях з різних видів єдиноборств (рукопашного бою, бойового самбо, ММА). Збірні команди області для участі в чемпіонатах України з цих видів спорту формуються колегіально незалежно від приналежності спортсменів до того чи іншого клубу або виду єдиноборств, а лише від особистих досягнень, здобутків та результатів.

В підсумку змагань третє загальнокомандне місце виборола ВРФРБ «РУБІЖ», друге місце посів СК «Воїн», а переможцем ІІІ відкритого дитячо-юнацького чемпіонату міста Ківерці з рукопашного бою став ВОСК «Магістр».
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 липня
Сьогодні
Вчора
12.07.2020
11.07.2020
10.07.2020
09.07.2020
08.07.2020
07.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю