Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ківерцях обговорили питання подальшої роботи дитячої музичної школи

09:27 13.06.2019
646

У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань подальшої діяльності Ківерцівської дитячої музичної школи, яка у зв'язку зі створенням Ківерцівської ОТГ з районної комунальної власності перейде у міську.

Про це йдеться на сайті Ківерцівської РДА.

У засіданні брали участь голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, голова районної ради Олександр Гурський, міський голова Володимир Жгутов, його заступник Ольга Поліщук, помічник народного депутата України Лариса Понєдєльнік, депутат обласної ради Людмила Тимощук, начальник управління фінансів РДА Олена Єгорушкіна, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Слатініна, директор музичної школи Ярослав Окапінський, представники педагогічного та батьківського колективів, громадськості.

Обговорено передачу закладу на баланс Ківерцівської міської ОТГ та його подальше функціонування в нових умовах.

У підсумку домовлено зустрітись 15 серпня, після відпусток педагів закладу, звернутись до створених ОТГ щодо фінансування дітей, які навчаються у музичній школі але проживають у сільській місцевості. (Слід зазначити, що з 200 вихованців більше 20-ти є жителями Тростянця, Борохова та інших населених пунктів району. А утримання та навчання однієї дитини складає 18 тисяч гривень. у рік.) Керівництво закладу перегляне штатний розпис з метою оптимізації та зменшення видатків на заробітну плату. Обговорено питання збільшення батьківської оплати за навчання та встановлення певної квоти на навчання пільгової категорії вихованців.

Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин