Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Що кажуть про співпрацю з народним депутатом голови ОТГ

14:29 10.07.2019
972

Про співпрацю з народним депутатом України Іриною Констанкевич розповіли керівники об’єднаних територіальних громад.

Голова Жидичинської об’єднаної територіальної громади Галина Матвіюк:

«Ірина Констанкевич – перший народний депутат, що приїздить до людей і спілкується з ними, а найголовніше – вміє чути про їхні проблеми і допомагає у їх розв’язанні. У рамках нашої співпраці Ірина Мирославівна залучила кошти з фонду соцеконому на ремонт Жидичинського будинку культури. За її підтримки нам вдалося відкрити сучасний центр для дозвілля дітей. Саме завдяки народному депутату в ОТГ відстояли поштові відділення у Жидичині та Озерці, адже стояло питання про їх закриття. Також з ініціативи Ірини Констанкевич ми взяли участь у конкурсі проектів від Українського культурного фонду. Наша ідея полягала у створенні філії музичної школи на території Жидичинської ОТГ та впровадженні заходів для розвитку інклюзивної освіти у Липлянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті».


Голова Цуманської об’єднаної територіальної громади Анатолій Дорошук:

«З народним депутатом ми маємо позитивний досвід співпраці щодо підтримки розвитку нашої ОТГ і в плані залучення коштів на соціально-інфраструктурний розвиток, і щодо отримання консультаційної допомоги. Більшість спільно реалізованих ідей стосуються сфери освіти та медицини. Зокрема Ірина Констанкевич дбає про нашу Цуманську районну лікарню. Завдяки народному депутату ми придбали комп’ютерну техніку для цуманської школи, у берестянській школі відремонтували спортивний та актові зали, у липненській – перекрили дах.

Нещодавно завдяки Ірині Мирославівні ми стали учасниками німецько-українського проекту, в рамках якого перейматимемо досвід німецьких колег щодо обліку земель, в тому числі й сільськогосподарського використання, а також щодо тих, які входять до природно-заповідного фонду або раніше використовувалися для видобування корисних копалин».


Голова Тростянецької об’єднаної територіальної громади Олександр Ковальчук:

«Народний депутат Ірина Констанкевич на ремонт нашого Тростянецького будинку культури залучила 800 тис. грн державних коштів з фонду соцеконому. Нам вдалося перекрити дах. Капітальний ремонт закладу культури, площа якого 1500 м2, триває. У планах – на базі тростянецького БК об’єднати керівників усіх клубів ОТГ.

Найбільш проблемне питання – це освіта. Вона «з’їдає» чи не всі гроші. Ми, звичайно ж, не прихильники закриття освітніх закладів, але нам важко працювати. А школа для села – це фактично чинник його збереження. В нашій ОТГ – три дев’ятирічні школи, які в не дуже хорошому стані. А у селі Завітному заклад освіти взагалі зведено у 1929 році. Цю проблему ми озвучили нашому народному депутату. Сподіваємося на її допомогу у розв’язанні освітніх питань».


Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин