У Ківерцівському районі сталася стрілянина: є постраждалі

12 Вересня 2019, 11:12
8657

П’ять мешканців Ківерцівського району вчинили бійку із працівниками сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського відділу поліції. Правоохоронці застосували вогнепальну зброю.    

Інцидент трапився 11 вересня,– інформують у прес-службі ГУНП у Волинській області. 

Близько опівночі під час здійснення патрулювання Ківерцівського району, неподалік села Карпилівка співробітники групи реагування патрульної поліції Ківерцівського відділу поліції  за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Fiat Scudo». Водій автомобіля, 46-річний мешканець села Карпилівка,  відмовився виконувати законні вимоги поліцейських та надати документи на автомобіль.

Правопорушник перебував у стані алкогольного сп’яніння. На допомогу водію-правопорушнику приїхало ще п’ять чоловік, які почали бійку із поліцейськими. Під час  бійки правопорушники зірвали із поліцейського боді камеру.  У відповідності до ст. 46 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейський застосував табельну вогнепальну зброю.

 Внаслідок інциденту двоє поліцейських із тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні.

Водій автомобіля «Fiat Scudo» та 24-річний правопорушник, мешканець села Карпилівка, госпіталізовані до лікарні із вогнепальними пораненнями. Їх життю та здоров’ю загрози не має.

Слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Санкція статті, зокрема, передбачає до п’яти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.  

На місце пригоди виїжджали співробітники Державного бюро розслідувань, котрі за цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України.

Читайте також: У Ківерцівському районі зросла кількість ДТП

 

Коментарі
12 Вересня 2019, 15:26
Да цей мєнт Юра то рідке падло яке всім робить назло і в нього неприязні стосункі були з одним із цих хлопців)))
12 Вересня 2019, 15:27
І чому непишуть скількі йому срок буде за те шо стріляє по людях ,але він як нестріляє то душить людей)
12 Вересня 2019, 15:30
Оце цікаво стає жити в Ківерцівському районі...Вже й на мєнтів наїзжають.
12 Вересня 2019, 16:06
Хай не лізуть в село.
12 Вересня 2019, 16:06
Хай не лізут в село.
12 Вересня 2019, 16:33
А у вас там шо, своє Царство? Неприкасаємі? Закон повинен бути один для всіх!
12 Вересня 2019, 16:36
Оля та ми знаємо що ти класна сосалка і правильно зробив цей поліцейський я підтримую і нехай побільше таких буде., а ти Оля закрий свого рота і соси дальше Циціні і полудурку Космосу)))
12 Вересня 2019, 17:09
Давно пора в Карпилівці порядок навести. Поліцейського підтримую. Якби п'яний когось збив, то б не так Оля коментувала.
12 Вересня 2019, 17:57
Підтримую поліцейських✨<br/>А то тиї &amp;quot;Параши Карпиловскі&amp;quot; сталяють себе незнать що. До культури їм ще далеко...
12 Вересня 2019, 18:09
Те село обше треба спалить одне дике населення там живе
12 Вересня 2019, 18:12
В тому селі свині одні живуть
12 Вересня 2019, 18:20
Ментів треба душити як гнид,їм можна все.
12 Вересня 2019, 18:20
Ментів душить
12 Вересня 2019, 18:33
Любомир хай тебе за одне місце підвішуть о буде чотко
12 Вересня 2019, 18:35
Хай в тому селі Карпилівка навчаться говорити нормально а то мова гнила така як і вони
12 Вересня 2019, 18:55
Відмиються собаки.Невперше.А тут ще прихвостень князівський
12 Вересня 2019, 19:13
Любомир ти сам себе задуши Корпиляка смердючий
12 Вересня 2019, 20:41
Всі хочемо порядку, але законів дотримуватися не хочемо.Як це хай не лізуть і село?А якби в стані алкогольного сп'яніння скоїли смертельне ДТП, знов би на поліцію нарікали.'Куди мєнти дивляться&amp;quot;???Вже визначитесь! Країна одна і закони для всіх одні.
12 Вересня 2019, 20:41
Всі хочемо порядку, але законів дотримуватися не хочемо.Як це хай не лізуть і село?А якби в стані алкогольного сп'яніння скоїли смертельне ДТП, знов би на поліцію нарікали.'Куди мєнти дивляться&amp;quot;???Вже визначитесь! Країна одна і закони для всіх одні.
12 Вересня 2019, 21:44
Село без правил. Живуть - ніхто не чіпайте. За богуславку !!! Держава їм не указ, поліція - не лизь в село !!! Ото правила!!! А це ціЦІНа гарний подарунок доці на весілля приготував! ПОЗОРИЩЕ,!
12 Вересня 2019, 23:17
Хто б сумнівався.Ціціна- мєсний бандит. Він борзе бидло. А Оля не так давно і того придурка який Сашка Денисюка збив захищала. Давно пора в тій Карпилівці порядок навести. Там його ніколи не було
13 Вересня 2019, 00:47
Цих карпиляк треба потроху вистріляти. Плодяться ,як китайці. Ні виховання, ні розуму. Наплодять і виставляють в світ. Говорити навіть не вміють, мичать, як бидло. Та вони і є бидло.
13 Вересня 2019, 00:47
Цих карпиляк треба потроху вистріляти. Плодяться ,як китайці. Ні виховання, ні розуму. Наплодять і виставляють в світ. Говорити навіть не вміють, мичать, як бидло. Та вони і є бидло.
13 Вересня 2019, 03:38
Деб Карпилівці не засвітитися кругом бандою. Покликав сина права підвезти. Сміх. Це сцикуни, один як телепузик- угу, угу. А як в банді - сила. Це їхній сценарій вже давно заїзжений.
13 Вересня 2019, 10:32
Уявляю, як вони вели ці розборки. Думаю оправдають ментів, бо хіба в поліції ще не знають хто такі Карпилівці. Це ж діагноз. Ідентифікація народу.
13 Вересня 2019, 16:59
Мєнт не людина от і все
13 Вересня 2019, 17:09
Прокоп ,а ти людина?
13 Вересня 2019, 17:09
Прокоп ,а ти людина?
13 Вересня 2019, 19:11
Прокоп, закрий свого ванючого рота карпиляка ти гомнистий...
14 Вересня 2019, 01:53
А чим Карпилякі не люди?
14 Вересня 2019, 01:54
Вониж такі самі як і ви і хто зна шо зкім може статися
14 Вересня 2019, 02:16
ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!!! Тих карпиляк потрібно було не в лікарню а зразу в псіхушку хай розуму наберуться.
14 Вересня 2019, 02:21
Також підтримую поліцейських! Це їхня професія і їх потрібно поважати)<br/>А карпилякі це неадекватний народ може 2% є нормальних а всі остальні це дикі і неадекватні.