Стрілянина у Ківерцівсьому районі. Деталі інциденту. ВІДЕО

13 Вересня 2019, 07:01
7779

Двоє чоловіків з вогнепальними пораненнями в обласній лікарні, двоє поліцейських – зі струсом мозку та забоями у Ківерцівській райлікарні.

Такі наслідки «нічного спілкування» між селянами та поліцією поблизу села Карпилівка Ківерцівського району. Про це пише ВолиньPost з посиланням на сюжет Суспільного.

Нагадаємо, інцидент трапився 11 вересня близько опівночі.

Під час здійснення патрулювання Ківерцівського району, неподалік села Карпилівка співробітники групи реагування патрульної поліції Ківерцівського відділу поліції за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Fiat Scudo». Водій автомобіля, 46-річний мешканець села Карпилівка, відмовився виконувати законні вимоги поліцейських та надати документи на автомобіль.

Наразі двоє поліцейських перебувають на лікуванні у неврології.

Завідувачка відділення Оксана Ващук їхній стан характеризує так:


«Поступили зі скаргами на головний біль дифузний, нудоту, була блювота, короткочасно втрачали свідомість. Було поставлено діагноз закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, наявні забійні рани та садна. Такі травми можна отримати внаслідок побиття».

Поліцейський Юрій Прокопчук під час розмови із керівниками обласної поліції розповів, що цієї ночі він був на патрулюванні разом з напарником біля Карпилівки. Зупинили машину місцевого жителя. Той відмовився надати документи на автомобіль та покликав на місце односельчан. Каже, ті приїхали зі зброєю.


«З карабіном – наставляє на мене, я відразу дістаю табельну зброю. Я тільки повертаю голову – бачу, що б’є його (напарника) ногою по голові, він відлітає від удару, ті на мене йдуть. Я роблю два попереджувальні постріли», – каже поліцейський Юрій Прокопчук.

Зі слів поліцейського водій машини на нього напав: «Я йому стріляв, виходить, в нижню кінцівку, в ногу. Він не реагував, я думав, що патрони холості. Він мене завалив в рів і почав очі видирати, я його якось скинув і після цього другий почав мене добивати і хотів забрати зброю».

У палаті обласної клінічної в хірургічному відділенні перебувають двоє мешканців Карпилівки. В обох – вогнепальні поранення ніг.

Один з них – Олександр Шнит каже, що поліцейські його безпідставно зупинили: «Один мене витягував, другий балончик взяв – почали пшикати. Я впав на коліна. Один тримав, інший бив, я кажу, що ж ви робите. І це вони били мене й приїхали хлопці. Діма підійшов розбороняти, і він вистрілив в нього, а в мене вистрілив ще до них, як їх не було. Це я при тому всьому й не чув, як вони вистрілили».

Інший чоловік з вогнепальним пораненням, Дмитро, не захотів називати своє прізвище.


«Приїхав, бачу, один сидить на дядькові, інший – б’є ногою в голову. Я хотів того відібрати, а він мені вистрілив в ногу. Все. Хотів просто відпихнути. Якби ми не приїхали – вони його вбили б. Вони з простреленою ногою людину били ногами».


Олександр Шнит каже, що зброї у його товаришів не було.

«Уже не знають, як викрутитись – то зброю нам приписують. Якщо в нас була зброя – то в них ні один не прострелений, правильно, ні? Ніхто їх не бив, пальцем не чіпав».

Лікар-хірург Богдан Степан каже, що стан чоловіків стабільний, загрози життю немає.


«Вони перебуватимуть на стаціонарному лікуванні, доки не буде заживлення повного – тоді вже вони будуть відправлені додому на доліковування за місцем проживання. Вони проходять планове стаціонарне лікування з усім комплексом заходів, які потребують пацієнти даної групи».


Начальник поліції області Петро Шпига розповів, що правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею 345-ю – опір працівникам поліції.


«На даний час встановлені практично всі учасники події, вирішується питання в рамках кримінального провадження по всіх слідчих діях і по їх затриманню. Ми знаємо, що було до 10 осіб, точно вже 5 осіб встановлено, бо є записи від боді-камер, які були на поліцейських».


Правомірність використання зброї співробітниками поліції вивчають слідчі Державного бюро розслідувань.

Коментарі
13 Вересня 2019, 10:46
Ці Карпилякі "голосракі" самі нариваються до нормальных людей...
13 Вересня 2019, 10:49
Підтримую поліцейських✨<br/>Ці Карпилякі свині до всіх лізуть.
13 Вересня 2019, 10:52
О ці корпилоці незнають шо теке культура скільки їх не вчи до них недійде.<br/>Ментів жалко шо натрапили на таких гнид карпилівських.
13 Вересня 2019, 10:53
ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ
13 Вересня 2019, 11:03
Карпилякі хай навчаться розмовляти а то мова як з іншого не панятного алфавіту ДІЧЬ.
13 Вересня 2019, 11:45
Мєнти все правильно зробили. Тільки шкода що двох, а не всіх скрутили.
13 Вересня 2019, 16:50
Поліцейські 100% праві! А ті окуні хай ще скажуть спасибі, що в нас не така поліція як в Європі чи США - там всіх 5 положили б тільки за ривок в сторону поліцейського! І вони б не в лікарні лежали, а в морзі!
13 Вересня 2019, 20:52
Менти мразі кончані, вони тільки побезпрелелу можуть, а по закону, чи процедурі не оформлять ніколи!
13 Вересня 2019, 21:40
А менти такі білі і пухнасті.
13 Вересня 2019, 21:40
Гість, ти тупе созданія закрий свого рота тупе тоже мабуть якесь пише кончане як і ті карпилякі...<br/>ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!
13 Вересня 2019, 21:45
ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!!!<br/>Всі знають те забите село переважно більшість там неадекватні люди і неряхі похожі на свиней.
13 Вересня 2019, 21:50
Одні дикарі дике населення в карпилівці<br/>навіть не потрібно їхати в якесь племя на екскурсію
13 Вересня 2019, 23:07
я проти беспределу поліцейских, вони не адекватні, бабки косять або садять на статтю, вроді і нічого непорушували , два оборотня в погонах:, будьте чемні....
13 Вересня 2019, 23:11
поліцейські не праві, спровокували бійку і хочуть відмазатися , я сам їм не один раз говорив що так неможна це не по людськи, нащо мені відповідали що припишем ще наркотики
13 Вересня 2019, 23:55
Догогі співгромадяни читаючи ваші коментарі <br/> стає смішно. Ви потребує від карпилівців якоїсь культури і при цьому ви обзиваєте всіх даже не знаючи їх, не буваю в селі ви пише які люди гниди і неряхи, і от судячи з ваших коментарів в мене складається враження що саме ви такі. Те що в карпилівці є кілька людей які порушують закон, це не означає що всі такі. А ще там хтось так &amp;quot; чисто українською&amp;quot; писав про те що розмовляти не вміють, так у кожному населеному пункті є свій діалект і за це засуджувати як ви написали просто ДІЧЬ.
14 Вересня 2019, 00:01
Хтось там писав про закони в Європі і США<br/>Так ось якщо ви хочете зробити такі в Україні вам ніхто не забороняє, піднімінь свою задницю з дивану і йдіть в політики, працюйте. Хоча куди вам набагато легше сидіти в телефоні і поливали всіх брудом
14 Вересня 2019, 00:48
Люди там трудолюбиві, хороші. Знаю багатьох.Недарма наші мами говорили<br/>&amp;quot; корпиловські хазяйки&amp;quot;, А дітей виховують, такими методами, як і їх виховували. Кажуть телеаізор- зло. Так, але дуже багато можна взяти і хорошого, наприклад, соціалізація і досвід співіснування з людьми.
14 Вересня 2019, 01:51
В кожному населеному пункті серед хороших людей є ненормальні. Так і в Карпилівці є дуже багато хороших людей. І саме через тих, шо підстрелили і ще пари чоловік негативне враження про село. Саме страшніше, шо в молоді вони авторитети. Правильно, давно треба нелюдь відстрілювать, щоб зло не розмножуватись.
14 Вересня 2019, 01:52
Ой мовчіть вже карпилякі вигаражуєте себе неряхі, вам до культури огого як далеко.<br/>В Поліцейських така робота і їх потрібно поважати!
14 Вересня 2019, 01:53
Те село добре знаю яке воно прибите шо капець.
14 Вересня 2019, 01:54
Те село добре знаю яке воно прибите шо капець.
14 Вересня 2019, 01:57
Немає хужого села як карпилівка одні неадеквати
14 Вересня 2019, 01:58
В том селі плодяться як ті китайці ростуть такі дикарі
14 Вересня 2019, 02:01
Та Юра як бик лежить і притвораїться шо хворий
14 Вересня 2019, 02:02
Дійсно поліцейських потрібно поважати підтримую поліцейських також!)
14 Вересня 2019, 02:05
Карпилякам до Європи ще далеко їх туди навіть впускати не потрібно невихований народ.
14 Вересня 2019, 02:06
Та Юра як бик лежить і притвораїться шо хворий
14 Вересня 2019, 02:08
І я також ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ
14 Вересня 2019, 02:12
ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІДТРИМУЮ!!! Тих карпиляк не в лікарню а в псіхушку потрібно хай розуму наберуться.
14 Вересня 2019, 02:40
Можливо хватить ображати Карпилівських людей в якому селі люди б не жили то, що за це треба ноги прострілювати. Що ж наша поліція в ночі на такій дорозі патрулювала? Брешуть і виправдовуються, хочуть повісити на простих людей як завжди, а самі вийти сухими із води. Цих двох ментів вже давно треба гнати з поліції разом з начальником Столярчуком бардак розвів. Управи на них немає дозволяють собі все і ніхто їх не може наказати. Всіх порозганяти і нових треба набирати, а то тільки назва змінилася з міліції на Поліцію,а бардак який був такий і залишився.
14 Вересня 2019, 03:54
100% вони самі їх там навчили шо заплати і їздь п'яний а тут шо недав таку суму як юра хотів того стрілянина почалася?гнида той юра от вся правда
14 Вересня 2019, 10:24
Поліцейські правильно зробили!<br/>А то тиї придурки карпилівськи людям біди скількі поробили завжди голодні на ліс ДИКАРІ!
14 Вересня 2019, 10:25
ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ
14 Вересня 2019, 10:28
Олександра, це їхня робота така патрулювати, поняла тиж їм указувать не будеш де і що!
14 Вересня 2019, 10:30
Та про що тут говорити все і так ясно що карпилякі ніяк успокоїтись не можуть неадекватний народ)
14 Вересня 2019, 10:32
Поліцейські правильно зробили, ще хай ті карпилякі подякують шо в обізяник зразу не посадили лежать як сільодкі брехливі.
14 Вересня 2019, 10:36
Оті карпилякі шо лежать в лікарні їх треба було зразу в Олику чи Ліпіни в псіхушку а то ставиляють себе више параши.<br/>Також підтримую поліцейських!
14 Вересня 2019, 10:40
Ці карпилівці вже незнають як себе показати тож і так всі знають який ви тупий і неадекватний народ успокойтесь.<br/>ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ:)
14 Вересня 2019, 10:41
ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!!!!!!
14 Вересня 2019, 10:44
Ще того Діму Шульгача успокоять булоб добре аби мозгі поправили.<br/>ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ.
14 Вересня 2019, 10:45
✴️ПІДТРИМУЮ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ✴️
14 Вересня 2019, 11:41
Дивні коментарі Олександри. А що на одних дорогах порушувати можна, а на інших - ні, чи є якісь винятки залежно від того, їздиш вдень чи вночі (це про те, де і коли патрулювати поліції).
14 Вересня 2019, 13:11
Карпилякі мало получили, лізуть перші до нормальних адекватних людей нариваються як бидлякі саме настояще карпилівське &amp;quot;Бидло&amp;quot;<br/><br/>Підтримую поліцейських!
14 Вересня 2019, 15:14
Люди добрі не знаю законів вихваляєте поліцейських. На неосвіченій частині дороги не можна зупиняти машини. І мені цікаво як на тій дорозі можна було порушити правила, там і до 60 тяжко то розігнатися по ямах то
14 Вересня 2019, 15:50
Дрога там полагоджена. Він пяний гнався , його менти вели ще з Городища. Побачилм, що чмо їде . Яка різниця деь-ніч, пяному їздити. ? Там декілька днів аварія була, от і контролюють. Діти в Карпилівці з 3 класу на мотоциклах.
14 Вересня 2019, 16:45
Понятне діло шо п'яний був ще якщо з Городища їхав самогонкі набрався там причепилися самі до поліції бидлякі.<br/>ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІДТРИМУЮ!
14 Вересня 2019, 16:45
Понятне діло шо п'яний був ще якщо з Городища їхав самогонкі набрався там причепилися самі до поліції бидлякі.<br/>ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІДТРИМУЮ!
14 Вересня 2019, 16:47
Карпилякі смердючі діма шульгач веде себе тіпа він принцеска <br/><br/>Підтримую поліцейських!
14 Вересня 2019, 18:21
Вы все так уверено доказиваете свою позицию как будто были там и всё видели. Вы не знаете всей правды так что не надо никого проклинать. И тем более простых жителей деревни
14 Вересня 2019, 18:26
Наробили такого кіпішу як ніби людей повбивали. Всі живі і всі в більш менш в нормальному стані. Все заспокойтесь. НОРМАЛЬНА поліція Надіюсь розбереться
14 Вересня 2019, 20:08
Попривикала наглота, що управи на них немає. Правильно поліція зреагувала. Респект! Юра красавчік. Треба на місце ставити цих &amp;quot;діячів&amp;quot;, бо вже занадто розпоясалися, землі під ногами не чують.
14 Вересня 2019, 20:09
Попривикала наглота, що управи на них немає. Правильно поліція зреагувала. Респект! Юра красавчік. Треба на місце ставити цих &amp;quot;діячів&amp;quot;, бо вже занадто розпоясалися, землі під ногами не чують.
14 Вересня 2019, 20:09
Попривикала наглота, що управи на них немає. Правильно поліція зреагувала. Респект! Юра красавчік. Треба на місце ставити цих &amp;quot;діячів&amp;quot;, бо вже занадто розпоясалися, землі під ногами не чують.
14 Вересня 2019, 23:01
Цікаво, як поліцейський, який вдвічі менший за водія, витягував того з авто? Видно має навички Коперфільда — переміщати вагони поглядом )))))))
14 Вересня 2019, 23:51
Те брехливе і нагле карпилівське бидло взагалі-то треба четвертувати
15 Вересня 2019, 03:57
КАРПИЛЯКІ БИДЛЯКІ
16 Вересня 2019, 00:39
А чого ви людей з Карпилівки називаєте бидлом. Яке ви маєте на це право??? Захищаєте поліцейських бо всі їхні колеги. Навчіться працювати по закону, а то наглієте і за гроші готові рідну матір продати. Стидно за вас, що такі люди працюють в поліції.
16 Вересня 2019, 00:50
Якби хлопці з Карпилівки були б хорошими людьми в житті тло не було б таких коментарів, тут треба відправити всіх на поліграф і тоді правду ніхто не сховає
16 Вересня 2019, 02:23
Олександро, захищаєте бандюків, бо в родинних відносинах з ними? Вам так соромно за поліцію, звідки ж ви знаєте, як вони працюють? Проблеми з законом мали ви чи знайомі ваші, яких захищаєте?
16 Вересня 2019, 02:23
Олександро, захищаєте бандюків, бо в родинних відносинах з ними? Вам так соромно за поліцію, звідки ж ви знаєте, як вони працюють? Проблеми з законом мали ви чи знайомі ваші, яких захищаєте?
16 Вересня 2019, 03:53
Якщо не знаєте людей,то як можна таке писати....оце так вихованість
16 Вересня 2019, 15:18
Чомусь за за Карпилівськими хлопцями дівчата бігають бо за ними... і хазяйкі будуть... чому так....вроді і бидло чи не так!
24 Вересня 2019, 17:43
Поліція Молодець